Pfdk'ya Sevk Edildi

Pfdk'ya Sevk Edildi

Son dakika PFDK'ya sevk edildi haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan PFDK'ya sevk edildi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan PFDK'ya sevk edildi haber sayfamızda...

Pfdk'ya Sevk Edildi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10 pfdkya sevk edildi haberi bulunmuştur.
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, PFDK'ya sevk edildi
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, PFDK'ya sevk edildiFenerbahçe'de Başkan Ali Koç, yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki, futbolculardan Mert Hakan Yandaş, İrfan Can Eğribayat ile Jayden Oosterwolde, kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık ve Emre Kartal, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi. Beşiktaş 2'nci Başkanı Hüseyin Yücel ve Asbaşkan Onur Göçmez'in de kurula sevk edildiği açıklandı.
21.05.2024Spor
Dursun Özbek ve Selahattin Baki, PFDK'ya sevk edildi
Dursun Özbek ve Selahattin Baki, PFDK'ya sevk edildiGalatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi. Ayrıca Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray da çeşitli sebeplerden dolayı PFDK'ya sevk edildi.
27.02.2024Spor
Ali Koç, Ertuğrul Doğan ve Metin Öztürk PFDK'ya sevk edildi
Ali Koç, Ertuğrul Doğan ve Metin Öztürk PFDK'ya sevk edildiFenerbahçe Başkanı Ali Koç, 'sportmenliğe aykırı hareketi' sebebiyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi. Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan ve Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk'ün ise 'hakem ve diğer müsabaka görevlileri hakkında açıklamaları' dolayısıyla kurula sevk edildiği açıklandı.
6.02.2024Spor
Fenerbahçe, Başakşehir ve Gaziantep FK, PFDK'ya sevk edildi
Fenerbahçe, Başakşehir ve Gaziantep FK, PFDK'ya sevk edildiTürkiye Futbol Federasyonu (TFF), Fenerbahçe, Başakşehir ve Gaziantep FK'yı ve Başakşehir Futbol Kulübü İdarecisi Murat Yaman'ın Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildiğini açıkladı.
25.01.2024Spor
Beşiktaş ve Adana Demirspor, PFDK'ya sevk edildi
Beşiktaş ve Adana Demirspor, PFDK'ya sevk edildiTürkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Beşiktaş ve Adana Demirspor, dün oynanan karşılaşmada taraftarlarının çirkin ve kötü tezahüratları nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk etti. Ayrıca Kasımpaşa Teknik Direktörü Sami Uğurlu da Pendikspor maçındaki hakareti nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.
24.01.2024Spor
Dursun Özbek ve Erden Timur PFDK'ya sevk edildi
Dursun Özbek ve Erden Timur PFDK'ya sevk edildiTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Galatasaray'ı ve sarı-kırmızılı takımın Başkanı Dursun Özbek'i “hakem ve diğer müsabaka görevlileri hakkında açıklamalar” nedeniyle; Galatasaray Kulübü Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur'u ise "sportmenliğe aykırı hareketi" sebebiyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk etti.
16.01.2024Spor
Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, PFDK'ya sevk edildi
Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, PFDK'ya sevk edildiTürkiye Futbol Federasyonu (TFF), Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'ın 'hakem ve diğer müsabaka görevlileri hakkında açıklamaları' nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildiğini açıkladı. Ayrıca MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu ve İstanbulspor Teknik Direktörü Hakan Yakın da PFDK'ya sevk edildi.
9.11.2023Spor
Ali Koç, Ahmet Nur Çebi ve Ertuğrul Doğan PFDK'ya sevk edildi
Ali Koç, Ahmet Nur Çebi ve Ertuğrul Doğan PFDK'ya sevk edildiFenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) sevk edildi.
8.11.2023Spor
Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, PFDK'ya sevk edildi
Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, PFDK'ya sevk edildiTrabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Pendikspor maçının ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi. Ayrıca Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor maçındaki çirkin ve kötü tezahürat; Beşiktaş'ın ise Konyaspor maçındaki çirkin ve kötü tezahüratın yanı sıra saha olayları nedeniyle PFDK'ya sevkine karar verildi.
3.10.2023Spor
Dursun Özbek ve Ahmet Nur Çebi, PFDK'ya sevk edildi
Dursun Özbek ve Ahmet Nur Çebi, PFDK'ya sevk edildiGalatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, "hakem ve diğer müsabaka görevlileri hakkında açıklamalar" nedeniyle tedbirsiz olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildiler.
22.08.2023Spor

Benzer Haber Etiketleri

PFDK'ya sevk edildiErtuğrul DoğanAli KoçDursun ÖzbekTrabzonspor Başkanı

Pfdk'ya Sevk Edildi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.