• BIST 102.747
  • DOLAR 4.7295
  • EURO 5.5216
  • ALTIN 198.34
  • 19° İstanbul

CANLI YAYIN

Akşener Kayseri'de

1

Uğur Acar'ın son hali görenleri hayrete düşürüyor

2

Sivas'ta bir 'Hobbit köyü'

3

Günün en iğrenç haberi Antalya'dan geldi

4

Dün gece yine geldi! Çorum'daki gizemli kız yakalandı

5

Oğlu ve torununu öldüren 85'lik sanığın ifadeleri şoke etti

6

Denizli'de insanlık dramı

7

10 yıl aradan sonra açılıyor

8

Günde 1 ton satılıyor! Saatlerce kuyruk bekliyorlar

Pegasus'un Suudi şehri Dammam'a seferleri başlıyor

Pegasus Havayolları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan  Suudi Arabistan'ın, Dammam şehrine haftanın her günü karşılıklı sefer düzenleyecek. 

Kurbağalıdere yeniden canlanıyor

Kadıköy'de yaşayanların bir dönem kabusu olan Kurbağalıdere yeniden canlanıyor. Balıklar hızla geri döndü, dere kenarları yosun tutmaya başladı.

Almanya'daki gönül sofrasından dünyaya barış mesajı verdiler

BAĞCILAR Belediyesi'nin Almanya'da Hamm Büyükşehir Belediyesi'yle düzenlediği ve gurbetçilerin yanı sıra farklı dinden insanların bir araya geldiği iftar sofrasından dünyaya barış mesajı verildi. İsrail'in Kudüs'teki yaptığı zulmü kınayan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Eğer yeryüzünde insanlar birbirlerine karşı saygı, sevgi ve hoşgörülü davranmış olsalar, inanın dünya herkese yetecek kadar geniştir” dedi.

İstanbul'da operasyon: 13 gözaltı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube ekipleri sahte bilgilerle engelli raporu aldırarak kamuyu zarara uğrattığı iddia edilen şüphelilere yönelik ikinci kez  düzenledi.

İstanbul'da beklenen yağmur başladı

İstanbul'da sabah saatlerinde aralıklarla yağmur etkili oluyor.

Uyuşturucuyu Vadi ve Mola buldu

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin düzenlediği operasyonda çok miktarda eroin, sentetik uyuşturucu hap ve uyuşturucu madde yapımında kullanılan metamfetamin maddesi ele geçirildi. 3 kişinin gözaltına alındığı operasyonda kullanılan dedektör köpekler Vadi ve Mola'nın uyuşturucuları bulması kameralara yansıdı. 

Hoşgörü dini İslamın iftar sofrası Beyoğlu'nda kuruldu

Beyoğlu Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Beyoğlu İftarı Taksim Meydanı'nda gerçekleştirildi. Beyoğlu Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına; Türkiye'deki Ruhani liderler ve Konsolosların yanı sıra İş, Kültür, Sanat, Spor ve Medya dünyasından önemli isimler katıldı.

Sarıyer'de herkes o askeri arıyor

Sarıyer'de, Sahil Güvenlik Komutanlığı Sosyal Tesisleri'nde, bir asker denize düştü. Asker, yapılan arama çalışmalarına rağmen bulunamadı.

Pilot pistte kuş ölüsü gördü, 3 uçak pas geçti

Seyir halindeki araç yanmaya başladı

İş yerinde silahlı saldırıya uğradı

Ahmet Maranki hakkında soruşturma