Geri Dön
Kültür&SanatBodrum Loft ‘Persona’ sergisine ev sahipliği yapacak

Bodrum Loft ‘Persona’ sergisine ev sahipliği yapacak

Bodrum Loft, Avrupa’nın önde gelen galerilerinden Thaddaeus Ropac iş birliğiyle ‘Persona’ sergisine ev sahipliği yapacak.

Bodrum Loft ‘Persona’ sergisine ev sahipliği yapacak

Bodrum’un Demirbükü Koyu’nda yer alan Bodrum Loft, her yıl çeşitli sanat etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Geçen yıllarda Almanya merkezli KÖNİG Galerie ve Fransa merkezli Perrotin galerisi ile sanat etkinlikleri düzenleyen Bodrum Loft, bu yıl Avrupa’nın bir başka galerisi Thaddaeus Ropac ile iş birliği yaparak ‘Persona’ sergisini sanatsevereler ile buluşturuyor.

Bodrum Loft ‘Persona’ sergisine ev sahipliği yapacak

Küratörlüğünü Artsa Danışmanlık’ın kurucusu Selcan Atılgan’ın üstleneceği ve 4 Temmuz - 1 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan ‘Persona’ sergisi, Erwin Wurm, Tony Cragg, Tom Sachs ve Sylvie Fleury’nin eserlerini sanatseverlerle buluşturacak.

Persona, Erwin Wurm, Tony Cragg, Tom Sachs ve Sylvie Fleury’nin objektifinden çağdaş heykel sanatının çok yönlü dünyasını keşfetmeye olanak sağlayan sergi, izleyiciyi, sanat ile hayat arasındaki sınırların bulanıklaştığı, sıradanlığın sıra dışı, sıradan olanın absürt hale geldiği bir kendini keşfetme ve iç gözlem yolculuğuna davet ediyor.