Geri Dön
Kültür&Sanat KidZania İstanbul'dan 'Züper bir 23 Nisan' etkinliği

KidZania İstanbul'dan 'Züper bir 23 Nisan' etkinliği

KidZania İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Renkli geçit törenleri, tiyatro gösterilerinin olacağı 'Züper bir 23 Nisan' etkinliği hem çocukları hem de aileleri bir araya getirecek.

KidZania İstanbul'dan 'Züper bir 23 Nisan' etkinliği

KidZania İstanbul 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, geçit törenleri, tiyatro gösterileri ve sokak danslarıyla çocuklar ve ailelerine coşkulu bir kutlama yapacak. 67 farklı aktivite alanında 120'den fazla rolü deneyimleyebilecekleri KidZania'da çocuklar hayallerindeki mesleklerle tanışma ve bayramın tadını doyasıya çıkarma fırsatı bulacak.

 Pastavilla Çocuk Tiyatrosu gösterileriyle başlayacak olan 23 Nisan kutlamaları kapsamında 14:00'teki görkemli geçit töreni ve rengarenk parti ile devam edecek. Saat 16:00-17:00 arasındaki Erbulak Evi öğrencilerinin sahneleyeceği 'Apartman Toplantısı' tiyatro oyunu ise hem çocukları hem de aileleri sanatın büyülü dünyasıyla buluşturacak.

 Bayramda da KidZania İstanbul, çocuklara güvenli ve hijyenik bir ortamda, arkadaşlarıyla bir arada eğlenerek öğrenme fırsatı sunacak. Çeşitli ve eğlenceli aktiviteler, çocuklara sosyal, duygusal, dil becerileri, fiziksel yetenekler ve bilişsel gelişim açısından pek çok kazanım sağlayacak. Empati kurma, yeni kelimeler öğrenme, duyu organlarını geliştirme, soyut kavramları anlamlandırma durumları analiz etme gibi beceriler, burada çocukların gelişimine destek olacak.