Geri Dön
KurumsalEşarj İstasyonları, Cumhuriyetin 100’üncü yılında 3 gün boyunca ücretsiz olacak

Eşarj İstasyonları, Cumhuriyetin 100’üncü yılında 3 gün boyunca ücretsiz olacak

Enerjisa Enerji’nin hisselerinin tamamına sahip olduğu elektrikli araç şarj istasyonu operatörü Eşarj, Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel ile 29-30-31 Ekim’de ücretsiz şarjlanma hizmeti veriyor.

Eşarj İstasyonları, Cumhuriyetin 100’üncü yılında 3 gün boyunca ücretsiz olacak

Eşarj, duyurduğu kampanya ile 29-30-31 Ekim tarihlerinde istasyon ayırt etmeksizin tüm lokasyonlarında şarjlanma hizmetini tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Bununla beraber ücretsiz şarj hizmetinden yararlanacak olan elektrikli araç sahipleri de yenilenebilir enerji ile sürdürülebilir ulaşım ve karbon emisyonlarını azaltmaya da katkıda bulunuyor..

“CUMHURİYETİMİZİN 100’ÜNCÜ YILINA ŞAHİTLİK ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ” 

Daha iyi bir gelecek için yeşil ve sürdürülebilir bir dünyaya katkı sunmak için projeler üretmeye devam ettiklerini belirten Eşarj Genel Müdürü Barış Altınay, “Türkiye’nin ilk elektrikli şarj operatörü olma sorumluluğun bilinciyle, şarjlanma teknolojisindeki küresel yenilikler ile sektörümüzü tanıştırmaya ve ilkleri başarmaya devam ediyoruz. Yenilenebilir enerji dönüşümüne katkı sunmaya devam ederken bir yandan da doğa dostu emobilite çözümünü tercih ederek karbon emisyonunu azaltan ve esas katkıyı veren elektrikli araç kullanıcılarına da en iyi müşteri deneyimini sunmaya gayret gösteriyoruz. Dönem dönem çeşitli iş birlikleri vesilesiyle kampanyalar sunduğumuz Eşarj müşterilerine bir sürprizi de Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında yapmak istedik.  

Cumhuriyet yolunda hiç durmadan ilerliyor ve Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına şahitlik etmenin gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin 100’üncü yaşında bu özel günü kutlamak ve tüm müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak amacıyla özel bir kampanya başlattık. 3 gün boyunca tüm Eşarj istasyonlarını müşterilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.  

Tüm elektrikli araç kullanıcılarını Eşarj istasyonlarına bekliyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin elektrikli araç ekosistemi içerisinde kesintisiz ve konforlu yolculuk yapmaları için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” dedi. 

Elektrikli araçların karbon emisyonlarını azaltmada tam potansiyellerine ulaşmaları için çalışan Türkiye’nin ilk şarj operatörü olan Eşarj, yenilebilir enerji sertifikası alan ilk şarj operatörü (IREC, YEK-G), ilk DC şarj istasyonu ve elektrikli araç markaları ile anlaşmalı ilk şarj operatörü unvanına sahip.