1

Org. Akar'ın denetiminde dikkat çeken ayrıntı

2

İşte kahramanın son görüntüleri!

3

Görücüye gittiği evde katliam yapıp sosyal medyada paylaştı!

4

Burseya Dağı alınmadan önce böyle görüntülendiler

5

Ömer Halisdemir davasında salon karıştı

6

Define ararken, zehirlenerek öldüler!

7

FETÖ toplantısı yaparken yakalananlar tutuklandı

8

Suriye'nin Afrin hamlesine Çavuşoğlu'ndan yanıt!

Bakan Özhaseki açıkladı: Yapı denetim firmalarına düzenleme geliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul'da katıldığı bir programda, "Yapı denetim firmaları var. İnşaat yapılacağı zaman arsa sahibi verdiği müteahhit denetlemesi için bir firma tutar. Şimdi piyasada şöyle olmuş, müteahhitler gidiyor bir firma ile anlaşıyor parasını o veriyor, kendini denetleyecek bir firma çıkıyor ortaya. Buna yapı denetim firması deniyor. Orada artık öyle bir ahbap-çavuş ilişkisi olmuş ki, tadı kaçmış, hiç kimse denetlemiyor" dedi.

Sözlü’den ‘mülteci’ vurgusu

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Toplantısı’na katıldı.

Bahçeli'den çocuk istismarıyla ilgili sert sözler!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, çocuk istismarında bulunanların en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğini vurgulayarak "Sapıklara müsamaha asla gösterilmemelidir. Ve de bunlara hayat haram edilmeli, gün yüzü ise ilelebet karanlığa dönüştürülmelidir.Kim ki, çocukların hakkını, hukukunu inkar ve imha etmeye kalkıyorsa ya anasından doğduğuna pişman edilmeli ya da kurulacak bir darağacında boğazına yağlı urgan dolanmalıdır." dedi.

''Önümüzdeki günlerde Afrin şehir merkezinin kuşatmasına geçilecek''

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Bu sabah itibariyle şu ana kadar 1715 teröristi etkisiz hale getirdiğimiz bu operasyonda, 32 de şehidimiz var. Önümüzdeki günlerde çok daha hızlı bir şekilde Afrin şehir merkezinin kuşatmasına geçilecek. Böylece şehire galen yardımların hem önü kesilecek hem de terör örgütünün kimse ile pazarlık yapabilme imkanı kalmayacaktır. Türkiye'yi güneyinde oluşturacakları terör koridoru ile çevrelemeye, esir almaya kalkanlara bu işin  öyle kolay olmadığını göstermekte kararlıyız. Türkiye'nin kırmızı çizgilerini yok sayanlara, gerekiyorsa alınlarının ortasına bu çizgileri nakşederek var olduğumuzu göstermek boynumuzun borcudur" dedi. 

Destici'den 'Cumhur' yorumu

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti MHP ittifakının adının "Cumhur" olduğunu açıklaması ile ilgili, "Hayırlı olsun. Tabi ben başından beri bu ittifakın yanında olduğumuzu, doğru bulduğumuzu, Türkiye açısından da gerekli olduğunu hep ifade ettim" yorumunda bulundu.

HDP'de TBMM Başkanvekilliği görevine Mithat Sancar getirilecek

HDP 3'üncü Olağan Büyük Kongresi'nde, partinin eş genel başkanlığına seçilen HDP Iğdır Milletvekili Pervin Buldan'ın yürüttüğü TBMM Başkanvekilliği görevine, Mardin Milletvekili Mithat Sancar'ın getirileceği belirtildi.

Tunceli DBP eski başkanına 11 yıl 10 ay hapis cezası

Tunceli'de, HDP il başkanlığı yaptıktan sonra DBP il başkanlığı görevindeyken, gözaltına alınan Ergin Doğru'ya yargılandığı davada, terör örgütü üyeliği ve terör propagandası yaptığı gerekçesiyle 11 yıl 10 hapis cezası verildi. Doğru ile birlikte yargılanan HDP'li ve DBP'li yöneticilere ise 6 ile 10 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi. 

Ak Partili Konuk: Tarım sektörü lokomotifle yeni yatırım sağlar

AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, tarımsal üretim kalemini artırmak için sektörün başına lokomotif konulması gerektiğini belirtti. Konya Şeker Fabrikası'nda bu yöntemi uyguladıklarını ifade eden Konuk, kurdukları et ve süt entegre tesisi sayesinde, Konya'da süt veriminin ve besi sayısının hızla yükseldiğini ve buna entegre olarak da dondurma fabrikasının kurulduğunu söyledi.

Demirtaş'tan Öcalan ile ilgili açıklama

Kalın'dan Suriye rejimi ile YPG anlaştı iddialarına yanıt

Çocuklara cinsel saldırılara ilişkin Bozdağ'dan önemli açıklama

Erdoğan, Ruhani'yle telefonda görüştü