• BIST 102.727
  • DOLAR 4.7288
  • EURO 5.5169
  • ALTIN 198.18
  • 19° İstanbul

CANLI YAYIN

Akşener Kayseri'de

1

Uğur Acar'ın son hali görenleri hayrete düşürüyor

2

Sivas'ta bir 'Hobbit köyü'

3

Günün en iğrenç haberi Antalya'dan geldi

4

Dün gece yine geldi! Çorum'daki gizemli kız yakalandı

5

Oğlu ve torununu öldüren 85'lik sanığın ifadeleri şoke etti

6

Günde 1 ton satılıyor! Saatlerce kuyruk bekliyorlar

7

Denizli'de insanlık dramı

8

10 yıl aradan sonra açılıyor

Binali Yıldırım: Zafer kazanmak için gün sayıyoruz

Binali Yıldırım “24 Haziran seçimlere günler kaldı. AK Parti ailesi olarak yeni bir zafer kazanmak için gün sayıyoruz. Genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte aziz milletimizle bugün seçim beyannamesini paylaşacağız. Bizler 'Vakit Türkiye Vakti' diyerek ülkemizin dört bir yanına dağılacağız. Her vatandaşımıza Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini, yeni sistemi anlatacağız. 3 Kasım heyecanını, 22 Temmuz coşkusunu, 12 Haziran sevincini 16 Nisan zaferini 24 Haziran seçimleri ile şaha kaldıracağız" dedi.

''Yeni dönemin adı güçlü iktidar, sürekli istikrar olacak''

Başbakan Binali Yıldırım, Fiber Optik Altyapı Ortak Kullanım programında konuştu.

İnce'den Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne ziyaret

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni ziyaret etti. Muharrem İnce,  "24 Haziran'da Allahın izni, milletin isteğiyle cumhurbaşkanı olduğumuzda, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne gelecek olan ilk kanun teklifi Cerrahpaşa'nın birleştirilmesidir. Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığında rektör atamaları, cumhurbaşkanı tarafından yapılmayacaktır" dedi.

Bahçeli'den Çakıcı ziyareti ve döviz ile ilgili açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, erken seçim çağrısı yapmasının şartlarından birinin ekonomide ki gelişmelerin olduğunu söyleyerek, "Küresel olgu Türkiye'de ekonomik yönden de sıkıntı yaratmayı amaçlamış görünüyor bana göre. Senaryo aynı. Aynı senaryo, hedefler farklı. Birisinde Ecevit idi, şimdi Recep Tayyip Erdoğan" dedi.

Bakan Arslan'dan bilet fiyatı açıklaması

Ulaştırma , Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan,  dövizdeki artışın uçak ve demiryollarında bilet fiyatlarına yansıyıp yansımayacağının sorulması üzerine "Bizim şu an gerek havacılıkta gerek demiryollarında biletlerle ilgili herhangi bir ücret artışı yapmamız söz konusu değil" dedi.

AB Bakanı Çelik'ten sert Yunanistan açıklaması

AB Bakanı Ömer Çelik, Yunanistan Danıştayı'nın "ülkedeki darbecilere iltica hakkı verilmesine hükmetmiş olmasına" twitter üzerinden tepki gösterdi.

Başbakan Yıldırım: Akla ziyan dedikodular yayılıyor

Döviz kurundaki artışa ilişkin açıklamalarda bulunan Başbakan Binali Yıldırım, " 'Kur sabitlenecekmiş, kambiyo sistemi değişecekmiş, sermayeye müdahale edilecekmiş, paralara el konulacakmış' akla ziyan dedikodular yayılıyor" dedi. 

Bakan Albayrak: 5 yılda yaşananlar ibretlik derecede

Bakan Albayrak, Türkiye'de 5 yılda yaşananların ibretlik derecede olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türk halkına çağrı

HDP'li Baluken'in cezası onandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım'ı kabul etti

Bahçeli, Alaattin Çakıcı'yı ziyaret etti