Geri Dön
Sağlık-YaşamA Milli Takım’ın Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı TV+’la Zorlu PSM’de yaşanacak

A Milli Takım’ın Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı TV+’la Zorlu PSM’de yaşanacak

A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki grup maçları, içerik platformu TV+'da izlenebilecek. Zorlu PSM Vestel Amfi'de yapılacak etkinlikte konuklar, fizy ile DJ performansı, sürpriz hediyeler ve özel etkinliklerle, milli heyecanı ve futbol coşkusunu doyasıya yaşayacak.

A Milli Takım’ın Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı TV+’la Zorlu PSM’de yaşanacak

Turkcell'in ana sponsorluğunu üstlendiği A Milli Futbol Takımı'nın, Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 18 - 22 ve 26 Haziran'da oynayacağı grup maçları, Zorlu PSM Vestel Amfi'de, TV+ ile dev ekranda canlı yayınlanacak.

fizy DJ setup ile Milli Takım'a özel '11 Delikanlı' şarkısının da dahil olduğu maça özel bir playlist, yayın öncesi, devre arası ve maç sonrası futbol coşkusuna eşlik edecek. Şanslı konuklara TV+ Premium, fizy, gaming, Lifebox paket kodu dağıtılırken, Lifebox ile fotoğraf çekim alanı kurulacak. Bunun yanı sıra etkinlik alanında görev alacak Lifebox logolu fotoğrafçılar tarafından, hatıra fotoğrafı çekimi yapılacak.

Her maça özel 20 adet Milli Takım forması hediyesinin yanı sıra, alandaki konuklara verilecek milli takım şapkaları, 11 delikanlı mini topu ve tişörtlerle coşkunun rengi kırmızı-beyaz olacak.

İLK RANDEVU 18 HAZİRAN SAAT 19.00'DA

Sürpriz hediyeler, renkli etkinlikler ve daha pek çok A Milli Takım'ın zaferine tanıklık etmeye gelen konuklara unutulmaz bir akşam yaşatacak. Türkiye, F Grubu'nda ilk maçını 18 Haziran Salı akşamı saat 19.00'da Gürcistan'a karşı oynayacak. İkinci maç 22 Haziran'da Portekiz'le yine saat 19:00'da karşılaşırken gruptaki son maçta ise Çekya ile 26 Haziran, saat 22:00'de sahaya çıkacak.