Geri Dön
Spor Dejan Radonjic: İkinci maçta daha iyisini yaparak şampiyonluğu hedefliyoruz

Dejan Radonjic: İkinci maçta daha iyisini yaparak şampiyonluğu hedefliyoruz

Bahçeşehir Koleji Başantrenörü Dejan Radonjic, "İlk yarıda çok fazla hata yaptık. Maçta rakip takımın yakaladığı sayı avantajları çok fazlaydı. Önümüzdeki maç için her şeyin farkındayız. İkinci maçta daha iyisini yaparak şampiyonluğu hedefliyoruz" dedi.

Dejan Radonjic: İkinci maçta daha iyisini yaparak şampiyonluğu hedefliyoruz

Bahçeşehir Koleji, FIBA Europe Cup Final ilk maçında deplasmanda karşılaştığı NINERS Chemnitz’e 85-74 mağlup oldu. Mücadelenin ardından düzenlenen basın toplantıısnda Bahçeşehir Koleji Başantrenörü Dejan Radonjic açıklamalarda bulundu. Maça iyi başlayamadıklarını belirten Dejan Radonjic, “İlk yarıda çok fazla hata yaptık. Maçta rakip takımın yakaladığı sayı avantajları çok fazlaydı. Önümüzdeki maç için her şeyin farkındayız. Elimizden geleni yapacağız. İlk yarıda savunmamız kötüydü. İkinci yarı toparlamaya çalıştık. Maç sonunda skor belli. İkinci maçta daha iyisini yaparak şampiyonluğu hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

"İKİNCİ MAÇA ODAKLANMAMIZ GEREKİYOR"

İkinci maça odaklanmaları gerektiğini söyleyen Radonjic, "Taktiksel ve diğer konular hakkında çok şey konuşabiliriz. İlk yarıdaki savunmamızdan dolayı toparlanamadık. Çok fazla ribaund verdik. Asıl problemimiz en iyi oyuncularımızdan birini ilk yarı kaybetmemizdi. İkinci maça odaklanmamız gerekiyor. Fiziksel olarak daha hazır olmalıyız. Bu maç bunu çok iyi anladık. Sakatlıklarla ilgili sorunlarımız mevcut ama ikinci maçta ne yapacağımızı gayet iyi biliyoruz" sözlerini sarf etti.