Geri Dön
Teknolojiİş dünyası, dijital pazarlama stratejileri için düzenlenen zirvede buluştu

İş dünyası, dijital pazarlama stratejileri için düzenlenen zirvede buluştu

İş dünyası ve girişimcilik ekosistemi, 2024’te ‘Şirketinizi Güçlendirin’ mottosu ile "Linkedin Influencerları ile Şirketini Güçlendir” zirvesinde buluştu. Zirvede, dijital pazarlama, teknoloji, insan kaynakları alanlarındaki son değişimler ele alındı. Sektör profesyonelleri katılımcılar için bilgilendirici konuşmalar yaparken, kişisel ve profesyonel gelişime yönelik atölyeler düzenlendi.

İş dünyası, dijital pazarlama stratejileri için düzenlenen zirvede buluştu

Global istatistik platformu Statista’ya göre küresel influencer pazarlama -marketing- sektörü 2023 itibarıyla 21 milyar dolara ulaşırken influencerlar, markaların gözdesi haline geldi. Stradesco Dijital Ajans ise "Linkedin Influencerları ile Şirketini Güçlendir" zirvesinde pazarlama alanındaki bu değişimİ masaya yatırdı. Zirvede dijital pazarlama, teknoloji, insan kaynakları alanlarındaki son trendler ele alındı. Alanında uzman profesyoneller, katılımcılara sektördeki güncel gelişmeleri aktarırken kişisel ve profesyonel gelişime yönelik atölyeler de düzenlendi. 

İş dünyası, dijital pazarlama stratejileri için düzenlenen zirvede buluştu

“LINKEDIN, ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DİJİTAL PAZARLAMAYA YÖN VERECEK” 

Konuyla ilgili olarak Stradesco Ajans Başkanı ve LinkedIn İçerik Üreticisi Zeynep Kömürcü Bulut, “LinkedIn’in önümüzdeki dönemde dijital pazarlamaya yön vereceğini düşünüyoruz. Bu zirveyi düzenleme amacımız da platformun potansiyelini açığa çıkarmak. Katılımcıların hedef kitlelerine organik ve güvenilir bir şekilde ulaşmanın avantajlarını keşfetmelerini sağlamak. Ayrıca kıymetli içerik üreticilerinin profesyonel bilgilerini paylaşmasıyla beraber katılımcıların kendilerine yeni iş ağları oluşturmalarına aracılık etmek” diye konuştu. 

ÇEŞİTLİ KONULAR ÜZERİNE ATÖLYELER DÜZENLENDİ 

Zirvede; ‘hikaye anlatıcılığı’, ‘potansiyelini ateşle’, ‘dönüşüm yönetimi’ ve ‘kariyer’ konularında atölyeler gerçekleştirdi. Teknoloji, insan kaynakları ve pazarlama konularında uzman LinkedIn içerik üreticilerini, konuşmacı olarak ağırladı. Bu konuşmacılar arasında Sinem Işık, Pınar Kaçar Özkent, Tuğçe Aleyna Turan, Selin Madak’ın yanı sıra Kemal Başaranoğlu, Cem Arslan, Hakan Acar, Nilüfer Adli Özeren, Sinem Özlük, Umut Kılınç gibi isimler yer aldı.