Geri Dön
Burhaniye Burhaniye plajlarında bayram hareketliliği

Burhaniye plajlarında bayram hareketliliği

Burhaniye plajlarında bayram hareketliliği

Burhaniye plajlarında bayram hareketliliği

Sefer TALAY/BURHANİYE (Balıkesir), (DHA)-BALIKESİR'in Burhaniye ilçesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla yoğunluk yaşandı. Deniz sezonunu erken açan yerli ve yabancı turistler, denizin keyfini çıkardı.

Burhaniye'de Ramazan Bayramı'nın ilk gününde sahilde yoğunluk oluştu. Güneşi gören bazı yerli ve yabancı turistler, başta Ören sahili olmak üzere plajlarda vakit geçirmeyi tercih etti. Hava sıcaklığının 24, deniz suyu sıcaklığının 16 derece ölçüldüğü Burhaniye'de turistler, güneşin tadını çıkardı. Bazı turistler denize girdi, bazıları ise güneşlenmeyi tercih etti. Tatil için Kocaeli'nden gelen vatandaşlardan Nasuh Mutlu, "Bayram vesilesiyle bugün Ören'e geldik. Hava ve deniz çok güzel. Çocuklarla beraber denize girdik. Yorgunluğumuzu burada atıyoruz" dedi.

Ören'de yazlığı olduğunu dile getiren vatandaşlardan Yusuf Mutlu ise "Artık sezonu açmış olduk. Hava güzel ve güneşli. Deniz suyu sıcaklığı da çok güzel. Kocaeli Gebze'den geliyorum. Burada yazlığımız var. Torunlarımızla birlikte ailece bayram tatilini geçiyoruz. Örenimizi çok seviyoruz" ifadelerini kullandı.

Ören esnafından Adem Teslim de "Ören esnafı olarak hazırız. Hava da güzel. Hareket var gibi. Umutluyuz. İnşallah daha da iyi olur. Biz hazırız" diye konuştu.(DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber