Geri Dön
İzmirÖzel Ege Lisesi'nde mezuniyet coşkusu

Özel Ege Lisesi'nde mezuniyet coşkusu

Özel Ege Lisesi'nde mezuniyet coşkusu

Özel Ege Lisesi'nde mezuniyet coşkusu

İZMİR, (DHA) - ÖZEL Ege Lisesi 31'inci dönem mezunlarını törenle uğurladı. Okul birincisi olan Zeynep Gül'e diplomasını Özel Ege Lisesi Kurucu Temsilcisi Yansı Eraslan verdi. Okul birincisi Zeynep Gül, Özel Ege Lisesi Müdürü Aylin Musluoğlu ile yaş kütüğüne plaket çaktı.

Özel Ege Lisesi'nde 31'inci dönem mezunları için tören düzenledi. Okul birincisi olan Zeynep Gül'e diplomasını Özel Ege Lisesi Kurucu Temsilcisi Yansı Eraslan verdi.  Mustafa Tuna Koca okul ikincisi, Eylül Çelik ise okul üçüncüsü oldu.  Törende, Okul birincisi Zeynep Gül, Özel Ege Lisesi Müdürü Aylin Musluoğlu ile yaş kütüğüne plaket çaktı. Faaliyetlerine 2014 yılında başlayan ve her yıl dereceye giren öğrencileri ödüllendiren Eraslan Vakfı'nın ödüllerini de vakıf adına Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Ebru Eraslan takdim etti. Öğrencilerini mezun eden idareci ve öğretmenlerin gururları gözlerinden okunurken, üniversite yolculuğuna çıkan öğrenciler ise büyük mutluluk yaşadı.
Gece, Özel Ege Lisesi kampüsünde gerçekleşen mezuniyet yemeğinin ve müzik grubunun konserinin  ardından sona erdi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber