Geri Dön
KayseriFelahiye ve Özvatan ilçelerine doğal gaz verildi

Felahiye ve Özvatan ilçelerine doğal gaz verildi

Felahiye ve Özvatan ilçelerine doğal gaz verildi

Felahiye ve Özvatan ilçelerine doğal gaz verildi

Furkan KAVUKLU-Sebahat Sena ELDEŞ/KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Felahiye ve Özvatan ilçelerinde gerçekleşen ‘Doğal Gaz Verme Töreni’ne katıldı.
Felahiye Belediyesi ilçe meydanında gerçekleşen törene, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Felahiye Kaymakamı Batuhan Cevahir, MHP İl Başkanı Seyit Demirezen, Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Kayserigaz yetkilileri ile vatandaşlar katıldı. Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Felahiye’mizin ve Özvatan’ımızın güzel insanlarına hizmet etmek bizler için ibadettir. Biz olaya böyle bakıyoruz. Belediye başkanlarımızın 16’sı ile beraber el ele vermek suretiyle, dayanışma içinde şehrimizi hem merkezde hem de taşrada daha iyi noktaya taşımak için çırpınıyoruz. Sadece Felahiye’mizin merkezine değil, Kayapınar’ımıza, Toraman’ımız, Özvatan’ımız ve Küpeli’miz olmak üzere bu bölgelerimize gaz ile ilgili yapılan yatırım tam 200 milyon TL’dir. Emeği geçenlere ve Kayserigaz'ımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
'ÖZVATANAMIZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ'
Başkan Büyükkılıç, Felahiye ilçesindeki törenin ardından Özvatan ilçesinde gerçekleştirilen 'Doğal Gaz Verme Töreni'ne katıldı. Burada konuşan Başkan Büyükkılıç, "Özvatan’ımız bizim çok önemli değerlerimizden birisidir. Bu bölgenin insanlarının büyük oranda gurbette olması, buradaki çalışmaları takip ediyor olmaları ve en önemlisi ay yıldızlı Türk bayrağımıza, vatanımıza, milletimize ve devletimize bağlı bir anlayış içinde olmaları, bizleri keyiflendirmektedir. Bu birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın bereketini yaşamaktayız” diye konuştu. (DHA)
FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber