Geri Dön
Eğitim Akcoat, Sakarya'daki Hakkı Demir Ortaokulu'na kitap bağışladı

Akcoat, Sakarya'daki Hakkı Demir Ortaokulu'na kitap bağışladı

Eğitim ve sürdürülebilirlik ilkeleri kapsamında Sakarya'nın Serdivan ilçesindeki Hakkı Demir Ortaokulu'na kitap bağışında bulunduğunu duyurdu. Kütüphane Haftası kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte, şirket çalışanları tarafından toplanan kitaplar, bir araya gelinen öğrenciler ve okul yetkililerine teslim edildi.

Akcoat, Sakarya'daki Hakkı Demir Ortaokulu'na kitap bağışladı

Eğitimin, sürdürülebilir bir toplumun temel taşı olduğunun altını çizen şirketin Genel Müdürü Burç Yıldırım "Akcoat'un eğitim ve sürdürülebilirlik alanındaki kararlılığının, genç nesillerin geleceğe daha umut dolu bakması ve daha güçlü adımlar atmasını sağlayacak projelerle devam edecek. Gençlerin eğitimine ve okuma alışkanlıklarının geliştirilmesine olan desteğimizi sürdürmekte kararlıyız. Akcoat olarak, eğitimin ve okumanın hayatları dönüştürme gücüne inanıyoruz. Bu kitapları bağışlayarak, öğrenciler arasında okuma sevgisini aşılamayı ve akademik yolculuklarına destek olmayı umuyoruz. Hakkı Demir Ortaokulu'na yapılan bu kitap bağışı, öğrencilerimizin bilgi ve hayal güçlerini geliştirmelerine katkı sağlayacak ve böylelikle daha aydınlık bir geleceğe doğru adım atmalarına yardımcı olacaktır" dedi.

Gelecek nesillerin daha iyi bir eğitim alabilmesi için benzer projelerde aktif rol alacaklarının altını çizen Yıldırım, sadece kitap bağışıyla değil, eğitimde her detayı daha iyisi için dönüştürerek gençlerin geleceğe daha güçlü bir şekilde hazırlanmasını sağlamaya devam edeceklerini kaydetti.