Geri Dön
Ekonomi 6’ncı yılını kutlayan BingX, küresel genişleme stratejisi ExpansionX’i duyurdu

6’ncı yılını kutlayan BingX, küresel genişleme stratejisi ExpansionX’i duyurdu

Kripto para borsası BingX, altıncı yıl dönümü kutlamaları adına kapsamlı küresel genişleme stratejisi ExpansionX’i duyurdu. ‘Amazing Six’ teması altında 6’ncı yılını kutlayan BingX, 13 milyon USDT'lik ödül havuzlu bir kampanya başlattığını da açıkladı.

6’ncı yılını kutlayan BingX, küresel genişleme stratejisi ExpansionX’i duyurdu

Kripto para borsası BingX, altıncı yılını küresel genişleme stratejisi ExpansionX ile kutluyor. ExpansionX girişimiyle BingX, ayak izini daha geniş alana yayarak kripto ekosistemindeki varlığını daha fazla büyütmeyi amaçlıyor. BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, konuya ilişkin açıklamasında "Geçtiğimiz altı yılı değerlendirirken ve geleceğe bakarken, mükemmelliğe ve yeniliğe olan bağlılığımız sarsılmaz bir şekilde devam ediyor. BingX topluluğumuz ve ortaklarımızla birlikte, kripto ekosisteminde mümkün olanın sınırlarını zorlamaya, yeni kilometre taşları belirlemeye ve olumlu bir değişim yaratmaya devam edeceğiz. Yolculuğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz. 2024 ve sonrasında birlikte yeni zirvelere ulaşmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Kripto para borsası, 6’ncı yıl dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada şu bilgileri paylaştı:

“BingX'in başarısı, dünya çapındaki kripto meraklılarının ve trader'ların gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak sürekli yenilik ve ürün çeşitliliğine olan sarsılmaz bağlılığına dayanmaktadır. Çok çeşitli ürünler sunan BingX, kullanıcılara dijital varlıkları yönetme konusunda esneklik ve seçenekler sunmaktadır. Kullanıcı merkezli bir felsefenin rehberliğinde BingX, ürün ve hizmetlerini sistematik ve kapsamlı bir şekilde geliştirmektedir. Sermaye verimliliğini artırmak için BingX, USDC Marjlı Vadeli İşlem’i tanıtacak ve Kripto Marjlı Vadeli İşlem’indeki güncellemelerin yanı sıra işlem marjı olarak kullanılan varlık yelpazesini genişletecek.

Spot işlemlerde BingX, cazip token satışlarına katılım ve yüksek kaliteli, titizlikle incelenmiş projelere erişim sağlayan Launchpad ve Launchpool'u başlatacak. Varlık yönetimi için BingX, kullanıcıların rekabetçi oranlarda teminatlı krediler için token rehin etmelerine olanak tanıyan kredi hizmetleri sunacak. Platform ayrıca yapılandırılmış ürün tekliflerini çift para birimi notları, akümülatörler/ kümülatörler ve kartopu ürünlerini içerecek şekilde genişleterek çeşitli yatırım seçenekleri sunacak. Ayrıca BingX, en iyi kripto varlık yöneticilerine erişim sağlayarak kullanıcılarına kurumsal kalitede varlık yönetimi yetenekleri sunmayı planlıyor.”

Marka tanınırlığı ve kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki hedeflerin de paylaşıldığı yazılı açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

BingX, dünya çapında hayırseverlik faaliyetlerini, afet yardımlarını, çevrenin korunmasını ve toplum projelerini destekleyerek kurumsal sosyal sorumluluğa bağlılığını sürdürecek. Bu kapsamda BingX, 2024 yılının ikinci yarısında topluma katkılarını daha da artırmayı planlıyor. Whale and Dolphin Conservation ve Netflix ile iş birliği yapan BingX, esaretin acımasızlığı hakkında farkındalık yaratmak ve hayvanların korunmasını teşvik etmek için bir belgesel yapımcısı olacak. İlk kripto sosyal işlem platformu olan BingX, kullanıcılarına her zaman öncelik vererek ve gelişen hedefleri karşılamak için hizmetleri yükselterek lider bir küresel kripto borsası haline geldi. Sektörel etkinliklere ve bölgesel faaliyetlere aktif olarak katılan BingX, blokzincir konferansları, sponsorluklar ve eğitim seminerleri aracılığıyla topluluk katılımını teşvik etmekte ve küresel çapta kriptonun benimsenmesini desteklemektedir.

2024 yılında Türkiye, Vietnam ve Arjantin gibi pazarlara açılmaya başlayan BingX, yerel uzmanlığa sahip özel bir ekip tarafından desteklenen, bölgesel pazarlara özel ürünler ve kampanyalar belirleyip geliştirerek yerelleşmeye öncelik vermektedir. Chelsea Futbol Kulübü ve iki UFC şampiyonu dövüşçüleri gibi sınır ötesi oyuncularla stratejik ortaklıklar ve ittifaklar yoluyla BingX, sınır ötesi etkisini yaymış ve kıtalar arasındaki kilit pazarlarda zorlu bir varlık oluşturarak milyonlarca kullanıcıya en son alım satım çözümlerine ve benzersiz pazar fırsatlarına erişim sağlamıştır. İleriye dönük olarak BingX, küresel varlığını ve etkisini artırmak için ortaklıklarının erişimini daha da genişletmeye kararlı.”