• BIST 90121
  • DOLAR 5.4003
  • EURO 6.0961
  • ALTIN 214.52
  • İstanbul

CANLI YAYIN

Karkamış Sınır Kapısı'ndan canlı yayındayız

Ekonomi

‘Benim Kaskom’ ile fiyatı müşteri belirliyor

İSTANBUL, (DHA) 05.12.2018 09:24
‘Benim Kaskom’ ile fiyatı müşteri belirliyor

Generali Sigorta, tamamen isteğe bağlı olarak özelleştirilebilen ‘Benim Kaskom’ ürününü müşterileriyle buluşturuyor. Şirketin web sitesi, çağrı merkezi ve acenteleri üzerinden satılabilen ürün, ihtiyaç dahilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Türkiye’de 150 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Generali Sigorta’nın yeni ürünü Benim Kaskom, ‘Fiyatını Kendin Belirle’ opsiyonu ile, her bütçeye özel kasko poliçesi oluşturabilme imkanı tanıyor. Otomobil ve kamyonet tipi araçlar için poliçe düzenleyebilme imkânı sunan, ‘Benim Kaskom’ ürünü; modüler yapısı ile araç sahibinin kendi kasko teminat paketlerini oluşturmasına olanak tanırken, ihtiyaç dahilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ TEMİNAT PAKETLERİ VE KOLAY ERİŞİM İMKÂNI

Benim Kaskom, sigortalının araç yaşı ve poliçe sahipliği bilgilerini değerlendirerek, her müşteri için özelleştirilmiş teminat paketlerini sunuyor. Mobile uyumlu Generali’nin yeni web sitesi, çağrı merkezi ve acente üzerinden poliçesini yaptıran araç sahipleri, Generali Hesabım sayfasından kendi profillerini kişiselleştirebilirken, poliçe detaylarına kolayca ulaşabiliyor ve hasar takiplerini online olarak yapabiliyor.

FARKLI TEMİNAT PAKETLERİ TEK ÇATI ALTINDA BULUŞACAK

Benim Kaskom ürünü; yüksek olasılıklı hasar risklerine karşı temel koruma sağlayan ‘Temel Koruma Paketi’ne ek olarak ‘Hırsızlık ve Anahtar Paketi’, ‘Doğal Afet ve Terör Paketi’, hasarsızlığı bozmadan ufak hasarların giderilmesini sağlayan ve araç bakım ve yedek araç hizmetlerini kapsayan ‘İkame Araç ve Araç Bakım Paketi’, üç farklı riske karşı araç sahibine/sürücüye genişletilmiş güvence sağlayan ‘Kişisel ve Hukuksal Koruma Paketi’, araçta fabrika çıkışında veya sonradan ilave edilmiş aksesuarları teminat altına alan ‘Aksesuar Paketi’ gibi teminat paketlerini ve anlaşmalı servis indirimi ile muafiyet indirimini içeriyor. Buna ek olarak tüm kasko müşterileri için olası hasar anında 7 ayrıcalıklı hizmeti içeren ücretsiz ‘Prestij Servis Hizmeti’ de sunuluyor.

‘BENİM KASKOM’UN REKLAM YÜZÜ SERGEN YALÇIN OLDU

‘Bildiğin Gibi Değil’ mottosu ile yaşadığı dönüşümün en önemli adımlarından biri olarak ‘Benim Kaskom’ ürününü hizmete sunan  Generali Sigorta’nın reklam kampanyasında, futbol dünyasının tanıdık ismi Sergen Yalçın yer alıyor. ‘Benim Kaskomla fiyatını kendin belirle’ temasıyla yayınlanan kampanyanın reklam filmlerinde Yalçın, ata biniyor, reklamda oynuyor, her renge değer veriyor. Ancak izleyicilere bildikleri gibi olmayan bir yönünü de göstermeyi ihmal etmiyor ve kaskosunun fiyatını kendisi belirliyor, ne kadar isterse o kadar ödüyor.

 


EN ÇOK OKUNANLAR

EGM: Türk bayrağı ve milletine hakaret eden 2'si polis 4 kişi tutuklandı

Bu yıl grip değil, gergedan virüsü salgını var! İşte belirtileri

Ankara'daki tren faciasının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı

Kanlıca'da hareketli anlar

Köylüler fark etti! Jandarma çalışma başlattı

Talihsizliğin böylesi! Trafik kazası geçiren kızını ziyaretten dönerken...

EN YENİLER

Galericilerin kavgası kanlı bitti!
Eczacıbaşı VitrA - VakıfBank: 3-1
Sivas'ta 2 astsubay ve doktora FETÖ'den tutuklama
Ersun Yanal'ın imza tarihi açıklandı
Tramvay kazası sonrası ek sefer otobüsü arızalandı
Bayılana kadar dövdüler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'ye sert eleştiri
Malatya'da korkutan deprem
D-100, 17 saat sonra ulaşıma açıldı
1

EGM: Türk bayrağı ve milletine hakaret eden 2'si polis 4 kişi tutuklandı

2

Bu yıl grip değil, gergedan virüsü salgını var! İşte belirtileri

3

Ankara'daki tren faciasının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı

4

Kanlıca'da hareketli anlar

5

Köylüler fark etti! Jandarma çalışma başlattı

6

Talihsizliğin böylesi! Trafik kazası geçiren kızını ziyaretten dönerken...

7

Düzce'de feci yangın: 3 çocuk hayatını kaybetti

8

Makas değiştirmeyi unutmuş olabilirim