Geri Dön
EkonomiTAV Havalimanları ve TAV Technologies’e ‘En İyi İşveren’ ödülü

TAV Havalimanları ve TAV Technologies’e ‘En İyi İşveren’ ödülü

TAV Havalimanları ve TAV Technologies, kurum kültürü ve çalışan deneyimi üzerine çalışmalar yürüten araştırma kurumu Great Place To Work Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Türkiye’nin en iyi işveren markaları arasında yer aldı.

TAV Havalimanları ve TAV Technologies’e ‘En İyi İşveren’ ödülü

TAV Havalimanları, havacılık bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren iştiraki TAV Technologies ile birlikte Great Place To Work’ün açıkladığı ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2024’ listesinde yer aldı. Çalışanlara yönelik anket ve değerlendirmelere göre belirlenen ödüller İstanbul’da bir otelde 25 Nisan’da gerçekleştirilen törenle sahiplerine teslim edildi.

TAV Havalimanları ve TAV Technologies’e ‘En İyi İşveren’ ödülü

“ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNE YÖNELİK ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

TAV Havalimanları İnsan Kaynakları Grup Başkanı Hakan Öker, “TAV Havalimanları olarak tüm dünyada her gün on binlerce yolcuya en iyi seyahat deneyimini sunmak üzere çalışıyoruz. Bugün 8 ülkede işlettiğimiz 15 havalimanının yanı sıra servis şirketlerimizle birlikte 33 ülkede 110 havalimanında ayak izimiz bulunuyor. Havalimanı deneyiminin her aşamasında faaliyet gösteren 39 binden fazla çalışanımız, başarımızın en önemli bileşenlerinden biri. Onların değerlendirmesiyle belirlenen bu ödülü bir kez daha almaktan dolayı oldukça mutluyuz. Çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine odaklanarak, kurumsal değerlerimizin rehberliğinde, çalışan memnuniyetine yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

İLETİŞİME AÇIK BİR ŞİRKET KÜLTÜRÜ YARATMAK HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ

TAV Technologies İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özkan Sav ise “En iyi işverenlerden biri olduğumuzun tescillenmesi bizleri çok mutlu etti. Çalışma arkadaşlarımızın gelişimini ön planda tutan, katılımcı yönetim anlayışının yerleştiği ve iletişim kapılarının açık olduğu bir şirket kültürü yaratmak her zaman önceliklerimiz arasında yer aldı. Çalışanlarımızın düşüncelerini serbestçe ifade edebildikleri, karar süreçlerine katılabildikleri ve iş yaparken güven içinde oldukları bir atmosfer oluşturmak için her yıl yeni yaklaşımlar geliştiriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın gelişimine büyük bir önem atfediyoruz ve olumlu bir çalışan deneyimini oluşturmak için yoğun bir çaba harcıyoruz. Çalışanlarımızın memnuniyeti ve ilerlemesi odaklı yaklaşımlarımızı sürdürerek, farklı uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.