Tav

Tav

Son dakika TAV haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TAV gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TAV haber sayfamızda...

Tav

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.306 tav haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 yılını toplam 355 milyar dolar ihracatla kapattık
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 yılını toplam 355 milyar dolar ihracatla kapattık Türkiye İhracatçılar Meclisi, İhracatın Şampiyonları Ödül Töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Rusya - Ukrayna Savaşı'na ve 6 Şubat depremlerine rağmen hamdolsun 2023 senesinde ihracatta güzel bir yıl geçirdik. 2023 yılının 255,4 milyar doları mal ihracatı, 101 virgül 7 milyar doları hizmetler ihracatı olmak üzere toplam 355 milyar dolar ihracatla kapattık" dedi.
8.06.2024 Politika
Sürdürülebilirlik liderleri ‘dekarbonizasyonda teknoloji ve veri’ temalı çalıştayda buluştu
Sürdürülebilirlik liderleri ‘dekarbonizasyonda teknoloji ve veri’ temalı çalıştayda buluştu Teknoloji şirketi Faradai, Dünya Çevre Günü öncesinde sürdürülebilirlik ve dekarbonizasyon alanında bir çalıştay düzenledi. İş dünyasından sürdürülebilirlik liderlerinin katıldığı çalıştayda, veri odaklı dekarbonizasyon ve sürdürülebilirlik stratejilerine odaklanıldı.
7.06.2024 Ekonomi
Göker Köse, vekaleten Almatı Havalimanı Genel Müdürü olarak atandı
Göker Köse, vekaleten Almatı Havalimanı Genel Müdürü olarak atandı İSTANBUL,(DHA) - Kazakistan'ın Almatı Havalimanı'nda yeni terminal yatırımının başarıyla tamamlanmasının ardından üst yönetim değişikliği gerçekleşecek. Sektörde 19 yıllık deneyimi bulunan Köse, 17 Haziran 2024 itibariyle vekaleten Genel Müdürlük pozisyonunu üstlenecek. Resmi süreçlerin tamamlanmasının ardından asaleten atanacak.
5.06.2024 Ekonomi
Tunus Enfidha Havalimanı, karbon emisyonlarını dengeledi
Tunus Enfidha Havalimanı, karbon emisyonlarını dengeledi Tunus Enfidha Havalimanı, ACI Europe Havalimanı Karbon Akreditasyonu (ACA) programında dördüncü seviyeye yükseldi. Antalya, İzmir ve Ankara havalimanları da karbon-nötr statüsünde. 2030'a kadar tüm portföy karbon-nötr olacak.
5.06.2024 Ekonomi
TAV Almatı'da yeni terminali açtı
TAV Almatı'da yeni terminali açtı TAV Havalimanları, Almatı Havalimanı'nda yeni dış hatlar terminalini devreye aldı. 200 milyon dolarlık yatırımla yeni terminale Air Astana'nın KC664 kodlu Londra uçuşuyla gelen yolcular hediyelerle karşılandı. Kazakistan'ın kültürel ve ekonomik başkenti Almatı'ya hizmet veren havalimanının kapasitesi yıllık 14 milyon yolcuya çıktı.  
1.06.2024 Ekonomi
TAV Technologies, Şili ve Panama’da beş havalimanında hizmet vermeye başladı
TAV Technologies, Şili ve Panama’da beş havalimanında hizmet vermeye başladı TAV Technologies, Şili Santiago ve Panama’da beş havalimanında hizmet vermeye başladı. Havacılık bilişim çözümleri alanında uzmanlaşan şirketin küresel operasyon ağı 20 ülkeyi aşarak 50’den fazla havalimanına ulaştı.
21.05.2024 Kurumsal
Gazipaşa-Alanya Havalimanı Corendon'un ilk Brüksel uçusunu karşıladı
Gazipaşa-Alanya Havalimanı Corendon'un ilk Brüksel uçusunu karşıladı Gazipaşa-Alanya Havalimanı, Corendon'un Brüksel'den gerçekleştirdiği ilk uçuşu törenle karşıladı.Corendon Havayolları, sezon boyunca Gazipaşa-Alanya Havalimanı'ndan 7 ülkeden 17 farklı destinasyona karşılıklı uçuş gerçekleştirecek.
3.05.2024 Ekonomi
TAV Havalimanları’nın kurucu ortağı Sani Şener yönetimi bırakıyor
TAV Havalimanları’nın kurucu ortağı Sani Şener yönetimi bırakıyor TAV Havalimanları kurucu ortaklarından Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini 1 Mayıs 2024 itibariyle bırakıyor. Şener, iş yaşamına TAV İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam edecek.
29.04.2024 Kurumsal
Bisiklet Tutkunları AKRA Gran Fondo Antalya'da kıyasıya yarıştı
Bisiklet Tutkunları AKRA Gran Fondo Antalya'da kıyasıya yarıştı AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, 580 sporcunun katılımı ile Kemer’de koşuldu.
28.04.2024 Spor
TAV Havalimanları ve TAV Technologies’e ‘En İyi İşveren’ ödülü
TAV Havalimanları ve TAV Technologies’e ‘En İyi İşveren’ ödülü TAV Havalimanları ve TAV Technologies, kurum kültürü ve çalışan deneyimi üzerine çalışmalar yürüten araştırma kurumu Great Place To Work Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Türkiye’nin en iyi işveren markaları arasında yer aldı.
26.04.2024 Ekonomi
AKRA Gran Fondo Antalya’nın 6'ncısı basına tanıtıldı
AKRA Gran Fondo Antalya’nın 6'ncısı basına tanıtıldı AKRA Hotels ana sponsorluğunda AG Tohum desteği ile bu sene 6’ncı kez gerçekleştirilecek AKRA Gran Fondo Antalya’nın tanıtım toplantısı yapıldı.
26.04.2024 Spor
TAV Havalimanları ilk çeyrekte 17,1 milyon yolcuya hizmet verdi
TAV Havalimanları ilk çeyrekte 17,1 milyon yolcuya hizmet verdi TAV Havalimanları 2024 yılının ilk üç ayında işlettiği havalimanlarında toplam 17,1 milyon yolcuya hizmet verdi. Şirket söz konusu dönemde 321 milyon Euro ciro ve 86 milyon Euro FAVÖK elde etti.
25.04.2024 Gündem
AKRA Gran Fondo için kayıtlar sona erdi
AKRA Gran Fondo için kayıtlar sona erdi AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum’da kayıtlar bugün sona erdi. Bisiklet tutkunları mavi ve yeşilin buluştuğu nokta olan Kemer’de pedala basacak.
24.04.2024 Spor
TAV'ın beş havalimanına Frankfurt’ta ödül
TAV'ın beş havalimanına Frankfurt’ta ödül TAV Havalimanları tarafından işletilen Almatı, Batum, Medine, Milas-Bodrum ve Tiflis havalimanları Skytrax tarafından düzenlenen ve yolcu oylarıyla belirlenen Dünya Havalimanı Ödülleri 2024’te en iyiler arasında yer aldı.
18.04.2024 Ekonomi
Akra Gran Fondo'da kayıtlar sürüyor
Akra Gran Fondo'da kayıtlar sürüyor Bisiklette bu sene 27-28 Nisan tarihlerinde 6'ncı kez gerçekleştirilecek AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum öncesi kayıtlar devam ediyor.
5.04.2024 Spor
Pegasus, Ankara-Lizbon hattında uçuşlara başladı
Pegasus, Ankara-Lizbon hattında uçuşlara başladı Pegasus Hava Yolları, Ankara-Lizbon uçuşlarını başlattı. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Lizbon’a haftada 3 frekans düzenlenecek seferlerin ilki 2 Nisan tarihinde gerçekleştirildi. Pegasus’un Portekiz’deki ilk noktası olan Lizbon’a Ankara’dan gerçekleştireceği uçuşların biletleri 89,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
5.04.2024 Ekonomi
Akra Gran Fondo’da pedallar, Kemer’in eşsiz manzarasında dönecek
Akra Gran Fondo’da pedallar, Kemer’in eşsiz manzarasında dönecek Bisiklet tutkunlarının adresi haline gelen AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, sporcuları yine eşsiz manzarası ve mücadele ruhuyla ağırlayacak.
2.04.2024 Spor
Milas-Bodrum Havalimanı, sezonun ilk dış hat uçuşlarını karşıladı
Milas-Bodrum Havalimanı, sezonun ilk dış hat uçuşlarını karşıladı TAV Havalimanları tarafından işletilen Milas-Bodrum Havalimanı, SunExpress'in Almanya'dan gerçekleştirdiği uçuşlarla yaz sezonuna giriş yaptı. SunExpress'in dün XQ 463 sefer sayılı uçuşuyla Frankfurt'tan 14.20'de, XQ 659 sefer sayılı uçuşuyla da Düsseldorf'tan 23.50'de Bodrum'a inen toplam 360 yolcu terminalde çiçeklerle karşılandı.
25.03.2024 Ekonomi
TAV, Medine’de yeni terminal yatırımına başlıyor
TAV, Medine’de yeni terminal yatırımına başlıyor TAV Havalimanları, geçen yıl 9,4 milyon yolcuya hizmet veren Medine Havalimanı’nda terminal kapasitesini artırmak için 275 milyon dolarlık bir yatırım yapacak.
22.03.2024 Ekonomi
TAV'ın dört havalimanı ‘en iyi havalimanları’ listesinde yer aldı
TAV'ın dört havalimanı ‘en iyi havalimanları’ listesinde yer aldı TAV Havalimanları tarafından işletilen İzmir Adnan Menderes, Milas-Bodrum, Üsküp ve Zagreb havalimanları, Dünya Havalimanları Konseyi (ACI World) ASQ ödüllerinde en iyi havalimanları arasında yer aldı.
11.03.2024 Kurumsal
60 bin Euro ödüllü golf turnuvasında şampiyon Kanat Kurbanaliev
60 bin Euro ödüllü golf turnuvasında şampiyon Kanat Kurbanaliev Antalya'nın Serik ilçesinde Golf- Mad tarafından Fraport Tav Antalya Airport sponsorluğunda bu yıl 28'incisi düzenlenen Golf-Mad Pro-Am Golf Turnuvası sona erdi. Turnuvada Kanat Kurbanaliev şampiyon oldu.
12.02.2024 Spor
Tour of Antalya 2024'ün şampiyonu Davide Piganzoli oldu
Tour of Antalya 2024'ün şampiyonu Davide Piganzoli oldu Bu yıl 5'incisi düzenlenen ve 8 Şubat Perşembe günü Side-Antalya etabı ile başlayan Tour of Antalya bugün koşulan 183.9 kilometrelik Antalya-Antalya etabı ile sona erdi. Tour of Antalya 2024’ün şampiyonu da üçüncü gün tırmanış etabını kazanıp genel klasmanda birinciliğe yükselen Polti - Kometa takımından Davide Piganzoli olurken; Etabı TDT Unibet takımından Hartthijs de Vries 4 saat 16 dakika 08 saniye ile kazandı.
11.02.2024 Spor
Tour Of Antalya'nın kraliçe etabını Davide Piganzoli kazandı
Tour Of Antalya'nın kraliçe etabını Davide Piganzoli kazandı Tour of Antalya’nın Kraliçe etabı olarak da adlandırılan 133.4 kilometrelik Kemer-Tahtalı tırmanış etabını Polti Kometa Takımı‘ndan Davide Piganzoli 3 saat 33 dakika 03 saniye ile kazandı. Piganzoli bu sonuçla Genel Klasmanda birinciliğe yükseldi.
10.02.2024 Spor
Tour Of Antalya'nın Demre-Antalya etabında zafer Matevz Govekar'ın oldu
Tour Of Antalya'nın Demre-Antalya etabında zafer Matevz Govekar'ın oldu Tour Of Antalya’nın ikinci gününde koşulan 141.9 kilometrelik Demre-Antalya etabını Bahrain Victorious Takımı’ndan Matevz Govekar, 3 saat 28 dakika 08 saniye ile kazandı. 
9.02.2024 Spor
Tour Of Antalya'da Side - Antalya etabını Timothy Dupont kazandı
Tour Of Antalya'da Side - Antalya etabını Timothy Dupont kazandı Antalya'da bu yıl 5'incisi gerçekleştirilen Tour of Antalya Bisiklet Yarışları'nın 137.7 kilometrelik Side-Antalya etabını Tartelotto Takımı'ndan Timothy Dupont 2 saat 57 dakika 28 ile kazandı.
8.02.2024 Spor

Benzer Haber Etiketleri

tav havalimanı AKRA Gran Fondo Spor kayıt

Tav ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.