Geri Dön
Ekonomi BingX 2023'te işlem hacmini yüzde 250, kullanıcı sayısını iki kart artırdı

BingX 2023'te işlem hacmini yüzde 250, kullanıcı sayısını iki kart artırdı

Kripto para borsası BingX, 2023 yılına ilişkin değerlendirme yaptı. Yıl boyunca hem işlem hacmi hem de kullanıcı tabanının zirveye tırmandığını duyuran şirket, 2018'den bu yana en iyi performansını sergilediğini bildirdi. İşlem hacminin bir önceki yıla göre yüzde 250 yükseldiği, kullanıcı tabanının ise iki kat artarak 10 milyona çıktığı belirtildi.

BingX 2023'te işlem hacmini yüzde 250, kullanıcı sayısını iki kart artırdı

Şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi

"Genel piyasa performansının yanı sıra, BingX'in 'vadeli işlemlerde sıfır kayma' ve 'vadeli işlem teminatı olarak USDT tasarrufu' gibi çığır açan özellikler sunmasıyla teknolojik yenilikler de ön plana çıktı. Bu eklemeler yalnızca kullanıcı deneyimini geliştirmekle kalmadı, aynı zamanda yeni endüstri ölçütlerini de belirledi. Bu arada, BingX VIP programı güncellendi ve kullanıcı topluluğuna bir dizi özel avantaj ve benzeri görülmemiş avantajlar getirdi. BingX ayrıca, Varlık Yönetimi için hizmet tekliflerini çeşitlendirerek BingX Wealth'i başlattı.

"BingX'in güvenlik ve yeniliğe olan bağlılığını geliştirmek amacıyla 2023 yılında kapsamlı bir yeniden markalaşma çalışması gerçekleştirildi. Kripto trader'ları güçlendirmeye odaklanan BingX'in yeniden markalaşması, kullanıcıların gelişen ihtiyaçlarına daha iyi hizmet etmek ve kripto topluluğunun dinamik ortamına uyum sağlayarak genel ticaret deneyimlerini geliştirmek için tasarlandı. BingX'in olağanüstü performansının mükâfatı, platformun 2023 TradingView Broker Ödülleri'nde üst üste üçüncü kez En İyi Kripto Broker/Borsası seçilmesi ve 5 üzerinden 4,9 gibi etkileyici bir puan alması suretiyle verildi.

"2023, BingX'in Chelsea Futbol Kulübü ile stratejik ittifakı için bir dönüm noktası oldu. Bu ortak marka ortaklığı, BingX'in spor ve eğlence alanındaki ayak izini sağlamlaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda dünya çapında milyonlarca futbol ve kripto meraklısıyla olan etkileşimini de artırıyor. BingX'in bu dinamik arenadaki ilk girişimi olan bu iş birliği, her iki sektörün gelecekteki yapısını şekillendirmeye aday iki etkili gücün “kriptoda yenilik ve sporda mükemmeliyetö yakınlaşmasını simgeliyor.

"Hayırseverlik kolu olan BingX Charity, olumlu küresel etkiler yaratmaya devam ediyor. Otis Kasırgası'ndan sonra, Meksika'daki etkilenen topluluklara yardım etti. Türkiye'deki depremzedelerin acil ihtiyaçlarının karşılanması ve zorlu koşullar altında temel malzemelerin taşınması için yardım fonu bağışlandı. Vietnam'da 'Çocuklar için Parlak Ufuklar' girişimi yeni bir okul için fon sağladı. Yerel ortaklarla iş birliği yapılarak üç sınıf, modern tesisler ve güvenli bir oyun alanı inşa edildi. Balina ve Yunusları Koruma Derneği (WDC) ile iş birliği yapan BingX Charity, bu deniz canlılarının uzun vadede hayatta kalması için çalışarak dünya çapında hayırseverlik ve toplum refahına olan bağlılığını ortaya koyuyor."

BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, "2023 BingX için olağanüstü bir yolculuk oldu. Kullanıcılarımıza ve kripto topluluğuna sarsılmaz destekleri için yürekten teşekkür ediyoruz. Yenilik, güvenlik ve kullanıcı güçlendirme konusundaki kararlılığımız sarsılmaz bir şekilde devam ediyor. Bu bizi 2024'te daha yüksek standartlar belirleme ve yeni ufuklar keşfetme konusunda motive ediyor" değerlendirmesinde bulundu.