Geri Dön
EkonomiBingX, 2024 futbol etkinliğini 1 milyon USDT ödül havuzuyla kutluyor

BingX, 2024 futbol etkinliğini 1 milyon USDT ödül havuzuyla kutluyor

BingX, bu yıl düzenleyeceği futbol etkinliğini kutlamak için yeni bir kampanyayı duyurdu. 1 milyon USDT'lik ödül havuzuyla BingX, kripto meraklılarını ve futbol taraftarlarını buluşturmaya hazırlanıyor.

BingX, 2024 futbol etkinliğini 1 milyon USDT ödül havuzuyla kutluyor

ingX'in kullanıcı etkileşimini artırma ve küresel etkinlikleri kutlama taahhüdünün bir parçası olarak, bu kampanya kullanıcılara çeşitli etkileşimli etkinliklere katılma ve önemli ödüller kazanma fırsatı sunuyor. Kullanıcılar, favori takımlarına oy vererek tahmin oyunlarına katılabilir ve seçtikleri takımların kazanması halinde rakiplerinin oylarından pay kazanma şansına sahip olabilirler. Son aşamalarda PK mekanizması, kazanan takım üyelerinin nakit ödül havuzunu paylaştığı bir işlem hacmi yarışması için takımları otomatik olarak eşleştirecektir. Ayrıca, katılımcılar oy biriktirebilir ve bunları iki kişilik Almanya gezisi, BTC, ETH ve diğer cazip ödüller gibi yüksek değerli ödüllerle değiştirebilirler. İşlem yapma, para yatırma veya arkadaş davet etme gibi görevleri tamamlamak kullanıcılara ekstra fırsatlar kazandıracak ve potansiyel olarak 1 BTC'ye varan ödüllere yol açacak.

BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, “Bu inanılmaz ödül havuzu ve bir dizi ilgi çekici etkinlikle kutlama heyecanını kullanıcılarımıza sunmaktan heyecan duyuyoruz. Amacımız spor ve blokzincir dünyalarını birbirine bağlayan benzersiz ve ödüllendirici deneyimler yaratmak. Sporun insanları bir araya getirme gücüne inanıyoruz ve çabalarımızla BingX topluluğuna da aynı birlik duygusunu ve heyecanı getirmeyi hedefliyoruz" dedi.

Futbol etkinliği kutlaması, BingX'in topluluğunu bir araya getirmek, katılımı teşvik etmek ve kullanıcıları için değer yaratmak amacıyla uluslararası spor etkinliklerinin heyecanından nasıl yararlandığının bir örneği olarak hayata geçirilecek.