Btc

Btc

Son dakika BTC haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan BTC gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan BTC haber sayfamızda...

Btc

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 212 btc haberi bulunmuştur.
BingX, 2024 futbol etkinliğini 1 milyon USDT ödül havuzuyla kutluyor
BingX, 2024 futbol etkinliğini 1 milyon USDT ödül havuzuyla kutluyor BingX, bu yıl düzenleyeceği futbol etkinliğini kutlamak için yeni bir kampanyayı duyurdu. 1 milyon USDT'lik ödül havuzuyla BingX, kripto meraklılarını ve futbol taraftarlarını buluşturmaya hazırlanıyor.
12.06.2024 Ekonomi
Garanti BBVA kripto uygulamasına yeni varlıklar ekledi
Garanti BBVA kripto uygulamasına yeni varlıklar ekledi Garanti BBVA Kripto mobil platformu, müşterilere kolay ve güvenli kripto cüzdan ve alım satım deneyimi hedefiyle hizmet portföyüne yeni varlıklar eklediğini duyurdu. Buna göre Garanti BBVA Kripto’da Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve USD Coin (USDC)’in yanında Türkiye’de talep gören Avax için Avalanche C-Chain üzerinden destek sunulmaya başlandı.
3.06.2024 Ekonomi
BtcTurk, Vadi Açıkhava’nın ana sponsoru oldu
BtcTurk, Vadi Açıkhava’nın ana sponsoru oldu Finansal teknoloji şirketi BtcTurk, Vadi Açıkhava’nın ana sponsoru oldu. Yerli ve yabancı sanatçıların sahne alacağı konserlerle bu yaz eğlencenin merkezi olacak BtcTurk Vadi’de perde 31 Mayıs’ta Melike Şahin konseriyle açılacak.
22.05.2024 Kültür&Sanat
Kriptoda ikinci çeyreğin odağı Ethereum ETF
Kriptoda ikinci çeyreğin odağı Ethereum ETF Nisan ayı, kripto para ekosisteminin 2023'ün ortalarından bu yana konuştuğu kripto para varlığı tabanlı spot borsa yatırım fonları (ETF) açısından hareketli geçtiğini söyleyen küresel kripto borsası Gate.io’nun Küresel Büyüme Direktörü Kafkas Sönmez, “Kriptoda ikinci çeyreğin odağı Ethereum ETF” değerlendirmesinde bulundu.
30.04.2024 Ekonomi
Kripto borsası OKX, 22.3 milyar dolarlık rezerv kanıtı rakamına ulaştı
Kripto borsası OKX, 22.3 milyar dolarlık rezerv kanıtı rakamına ulaştı Teknoloji şirketi ve kripto borsası OKX, üst üste 18’inci kez yayımladığı Aylık Rezerv Kanıtı (PoR) raporunda 22.3 milyar dolarlık rezerv kanıtı rakamına ulaştığını duyurdu. Kripto borsası böylece şimdiye kadarki en yüksek rezerv kanıtı rakamına ulaşmış oldu.
25.04.2024 Ekonomi
Garanti BBVA Dijital Varlıklar, Avax Coin desteğini devreye alıyor
Garanti BBVA Dijital Varlıklar, Avax Coin desteğini devreye alıyor GARANTİ BBVA’nın bağlı ortaklığı olarak kurulan Garanti BBVA Dijital Varlıklar, Garanti BBVA Kripto mobil platformuyla müşterilerine kripto cüzdan ve alım satım deneyimi sunuyor. Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı ve Garanti BBVA Dijital Varlıklar Yönetim Kurulu Başkanı M. Çağrı Süzer, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda çok yakında Avalanche c-chain ile AVAX coin desteğini de devreye alacaklarını duyurdu.
25.04.2024 Ekonomi
Bitget Raporu: Orta Doğu kripto piyasası yükselişte
Bitget Raporu: Orta Doğu kripto piyasası yükselişte Kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget’in araştırma kolu Bitget Research, Orta Doğu bölgesinde kripto paraların benimsenmesine ilişkin bir rapor yayınladı. Kapsamlı bir araştırma sonucu hazırlanan rapor, benimsenme oranını etkileyen temel unsurların yanı sıra bunların kullanıcı davranışı üzerindeki etkilerini de ele alıyor. Rapora göre, Orta Doğu kripto piyasasının yükselişte olduğu ve günlük trader sayısının son yılda yüzde 166 arttığı belirtildi.  
22.04.2024 Ekonomi
SAP Innovation Day etkinliğinde, inovasyon ile büyüme için bulut ve yapay zekanın gücü konuşuldu
SAP Innovation Day etkinliğinde, inovasyon ile büyüme için bulut ve yapay zekanın gücü konuşuldu Yazılım şirketi SAP, İstanbul'da SAP Innovation Day etkinliği düzenledi. İnovasyon ile büyüme için bulut ve yapay zekanın gücünün konuşulduğu etkinlikte iş dünyasının önde gelen liderleri bir araya geldi.
19.04.2024 Teknoloji
Bitget'in Mart 2024 Koruma Fonu değerlemesi 612 milyonu aştı
Bitget'in Mart 2024 Koruma Fonu değerlemesi 612 milyonu aştı Varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, Mart 2024 Koruma Fonu Değerleme Raporunu yayınladı. Rapora göre fonun değerlemesi 13 Mart'ta 612 milyonu aştı.
19.04.2024 Ekonomi
BtcTurk Boğa Koşusu için geri sayım başladı
BtcTurk Boğa Koşusu için geri sayım başladı BtcTurk’un, 21 Nisan tarihinde İstanbul’da 2,1 Bitcoin değerinde 238 ödül dağıtacağı BtcTurk Boğa Koşusu’na sayılı günler kaldı. BtcTurk ev sahipliğinde Bitcoin’de halving (Bitcoin ödül yarılanması) dönemini kutlamak için ilki düzenlenecek ve aralarında 21 kilometrelik yarı maraton koşusunun da olduğu etkinliğe Bitcoin ekosistemindeki dünyanın önde gelen markaları da katılacak.
18.04.2024 Spor
Block Earner’dan kripto parada yarılanma dönemine özel ödüllü kutlama
Block Earner’dan kripto parada yarılanma dönemine özel ödüllü kutlama Finans platformu Block Earner, Bitcoin'deki yarılanma (halving) dönemini kutlaka amacı ile bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Buna göre, Bitcoin'in 22 Nisan saat 03.00'teki fiyatını doğru tahmin eden veya en yakın tahminde bulunan bir kişi, şirket tarafından dizüstü bilgisayar ile ödüllendirilecek.
9.04.2024 Ekonomi
BtcTurk Kripto’da üç yeni kripto para listelendi
BtcTurk Kripto’da üç yeni kripto para listelendi BtcTurk Kripto’da Bonk (BONK), Jupiter (JUP) ve Pyth Network (PYTH) olmak üzere üç yeni kripto para listelendi. Listelenen kripto paralar 4 Nisan tarihi itibarıyla alım satıma açıldı. Bu üç yeni kripto paranın eklenmesiyle BtcTurk Kripto’da listelenen kripto para sayısı 109’a ulaştı.
5.04.2024 Ekonomi
Bitcoin ödüllü BtcTurk Boğa Koşusu 21 Nisan’da düzenlenecek
Bitcoin ödüllü BtcTurk Boğa Koşusu 21 Nisan’da düzenlenecek Finansal teknoloji şirketi BtcTurk, 21 Nisan’da İstanbul Üsküdar sahilinde Bitcoin ödüllü BtcTurk Boğa Koşusu düzenleyecek. Bitcoin’de ödül yarılanması (halving) dönemine atıfta bulunularak 21 Nisan’da düzenlenecek boğa kostümlü koşu, üç farklı etaptan oluşacak. Etkinlikte 21 kilometrelik yarı maraton, 10 kilometrelik halk koşusu ve renkli görüntülere sahne olacak olan boğa kostümlü özel koşu gerçekleştirilecek ve toplamda 2,1 Bitcoin değerinde ödül dağıtılacak.
2.04.2024 Kurumsal
"Boğa sezonunda her gün bin 500 kişi milyoner oluyor"
"Boğa sezonunda her gün bin 500 kişi milyoner oluyor" Mart ayında 73 bin dolara kadar çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydeden Bitcoin'in geri çekilmesi, boğa sezonunun sona erip ermediğine yönelik soruları beraberinde getirdi. Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Gate.io Küresel Büyüme Direktörü Kafkas Sönmez, "Bitcoin boğa sezonunun her gün bin 500 kişiyi milyoner yaptığını gördük. Bu kişilerin kim olduğu veya bir kişi ya da kurum olup olmadıkları cüzdanların gizliliğinden kaynaklı olarak belli olmasa da Bitcoin'in kısa süreçte önemli kazanımlara aracı olduğu tespit edilebiliyor. Buna rağmen Bitcoin milyoneri büyümesinin yavaş seyrettiği, bunun sebeplerinin başında da balinaların kâr hamleleri ve yeni yatırımcıların henüz Bitcoin'le tanışmamış olabilecekleri geliyor" dedi.
25.03.2024 Ekonomi
BtcTurk Kripto’da iki yeni kripto para listelendi
BtcTurk Kripto’da iki yeni kripto para listelendi BtcTurk Kripto’da, SuperVerse (SUPER) ve Starknet (STRK) olmak üzere iki yeni kripto para listelendi. Listelenen kripto paralar 7 Mart tarihi itibarıyla alım satıma açıldı. Bu iki yeni kripto paranın eklenmesiyle BtcTurk Kripto’da listelenen kripto para sayısı 106’ya ulaştı.
15.03.2024 Ekonomi
Kripto para borsası WhiteBIT, Türkiye operasyonlarına başladı
Kripto para borsası WhiteBIT, Türkiye operasyonlarına başladı Kripto para borsası WhiteBIT, Türk yatırımcılar için özel olarak geliştirdiği platformunu açarak, WhiteBIT TR markasıyla Türkiye operasyonlarına resmen başladığını duyurdu. Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan WhiteBIT Kurucusu ve CEO’su Volodymyr Nosov, “Blok zinciri teknolojisinin dünya çapında benimsenmesini hedefleyen WhiteBIT, 2018’den bu yana faaliyet gösteriyor. Avrupa’nın önde gelen kripto para borsalarından biri olarak, Türkiye bizim için önemli bir stratejik pazar olarak konumlanıyor. Piyasanın ne kadar dinamik ve teknoloji odaklı olduğunu görüyor, son teknoloji kripto para ticareti hizmetlerimizi Türkiye’deki yatırımcılara sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
1.03.2024 Ekonomi
OKX TR, finans kategorisinde en çok indirilen uygulama oldu
OKX TR, finans kategorisinde en çok indirilen uygulama oldu Küresel teknoloji şirketi ve kripto para borsası OKX, dün İstanbul’da gerçekleştirdiği lansmanla OKX TR’yi tanıttı. Türkiye'deki kullanıcılarına özel yerel platformu OKX TR, lansmanın ardından ilk gününde App Store'da en çok indirilenler arasında finans kategorisinde birinci, genelde ise ikinci sırada yer aldı.
28.02.2024 Teknoloji
Türkiye’nin yeni kripto para borsası: OKX TR
Türkiye’nin yeni kripto para borsası: OKX TR Küresel teknoloji şirketi ve kripto para borsası OKX, Türkiye’nin yeni ve güvenilir yerel kripto para platformu OKX TR’yi bugün kullanıma sundu. Türkiye kripto pazarına girişi ‘muazzam bir kilometre taşı’ olarak nitelendiren OKX Başkanı Hong Fang, şeffaflığa ve güvenilirliğe dikkat çekerken OKX TR Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çamır ise büyük banka ortaklarıyla Türk Lirası işlem yapma hizmetinin yanı sıra ‘çok farklı, rakibi olmayan ve en eşsiz komisyon oranları’ sunacaklarını vurguladı.
27.02.2024 Ekonomi
Kripto borsası rezerv kanıtı raporunu yayımladı; rezervlerinde 17,7 milyar dolar değerinde varlık bulunuyor
Kripto borsası rezerv kanıtı raporunu yayımladı; rezervlerinde 17,7 milyar dolar değerinde varlık bulunuyor Teknoloji şirketi ve kripto para borsası OKX, aylık Rezerv Kanıtı (PoR) raporunun 16’ncısını yayımladı. Rapor, OKX’in kullanıcı varlıklarının rezervlerinde 17,7 milyar dolar değerinde ana varlık bulundurarak tüm bu varlıklar için yüzde 104 oranında rezerv oranını koruduğunu gösterdi.
26.02.2024 Ekonomi
"Sahiplik yapısı, Bitcoin'in merkeziyetsizliğini yansıtıyor"
"Sahiplik yapısı, Bitcoin'in merkeziyetsizliğini yansıtıyor" Kripto varlıkların başlangıç noktası oluşuyla gündemden düşmeyen Bitcoin'e ilişkin sahiplik verileri, gelir dağılımı adaletinin konuşulduğu son günlerde yakından takip edildi. Grayscale tarafından yayımlanan 'Bitcoin Sahiplik Manzarasının Gizemini Çözmek' başlıklı bir çalışmada, dünyanin en değerli kripto para biriminin çok çeşitli gruplar arasında dağıldığı, Bitcoin sahiplerinin yaklaşık yüzde 74'ünün ise küçük yatırımcılardan oluştuğu tespit edildi. Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan GateTR CEO'su Kafkas Sönmez, “Bireysel yatırımcılardan kripto madencilerine, hükümetlerden halka açık şirketlere, özel şirketlerden borsalara, pek çok varlık piyasası oyuncusuna dağıtılmış olan Bitcoin, kripto paraların merkeziyetsizliğini de yansıtıyor" dedi.
19.02.2024 Ekonomi
BtcTurk Kripto, VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi 2024’ün ana sponsoru oldu
BtcTurk Kripto, VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi 2024’ün ana sponsoru oldu Türkiye emilli takımlar sponsoru BtcTurk Kripto, VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi 2024’ün ana sponsoru olduğunu duyurdu. 10 takımın yarıştığı lig, temmuz ayına kadar devam edecek.
15.02.2024 Spor
BtcTurk’ün finansal tabloları bağımsız denetimden geçti
BtcTurk’ün finansal tabloları bağımsız denetimden geçti BtcTurk'ün kripto para alım satım platformu BtcTurk Kripto, finansal tablolarının denetimden geçtiğini duyurdu.
13.02.2024 Ekonomi
OKX Ventures, ‘2024 Bitcoin Görünümü’ raporunu yayımladı
OKX Ventures, ‘2024 Bitcoin Görünümü’ raporunu yayımladı Kripto para borsası ve Web3 teknolojisi şirketi OKX’in yatırım kolu OKX Ventures, ‘2024 Bitcoin Görünümü’ raporunu yayımladı. Rapora göre, geçtiğimiz yılı yeni ihraç protokolleri, ölçeklenebilirlik çözümleri ve güvenilirlik geliştirmeleriyle tamamlayan Bitcoin ekosisteminin 2024’te de inovasyonlara tanıklık etmesi öngörülüyor.
6.02.2024 Ekonomi
Bakan Şimşek: Kripto ile ilgili düzenlemeyi meclise gönderiyoruz
Bakan Şimşek: Kripto ile ilgili düzenlemeyi meclise gönderiyoruz İstanbul Sanayi Odası'nın meclis toplantısına katılan Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin Kur Korumalı Mevduat'an çıkacağını belirtti. Şimşek ayrıca, "Kripto ile ilgili bir düzenleme yok, onu yakında meclise gönderiyoruz" dedi.
31.01.2024 Ekonomi
BingX Wealth, yüzde 40'a varan APR ile Shark Fin'i piyasaya sürüyor
BingX Wealth, yüzde 40'a varan APR ile Shark Fin'i piyasaya sürüyor Kripto para borsası BingX, BTC ve ETH fiyatlarına ilişkin doğru piyasa tahminleri için garantili getiri ve kâr vaat eden, anapara korumalı yapılandırılmış bir ürün olan Shark Fin'i tanıttı. BingX Wealth'e yapılan bu ekleme, platformun varlık yönetimindeki tekliflerini geliştirerek kullanıcılara günlük piyasa dalgalanmalarının ortasında istikrarlı yatırım seçenekleri sunuyor.
30.01.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

kripto bitcoin btc para garanti

Btc ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.