Geri Dön
EkonomiBingX 'Elit Trader Pro' programını başlattı

BingX 'Elit Trader Pro' programını başlattı

BingX, yeni programı 'Elite Trader Pro'yu duyurdu. 'Trader'ları Güçlendirir' sloganı hayata geçirilen programla, en iyi işlem yeteneklerini çekmek, onlara becerilerini sergilemeleri ve geliştirmeleri için fırsat sunmak hedefleniyor.

BingX 'Elit Trader Pro' programını başlattı

BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, etkinliğin kapsayıcılığını ve risksiz doğasını vurgulayarak profesyonel, meraklı ve yeni yatırımcıları demo alım satım yarışmasına davet ederek "Herkes için erişilebilir ve ödüllendirici olacak şekilde tasarlandığından, her seviyeden trader'ları demo işlem promosyonumuza katılmaya davet ediyoruz. Herhangi bir finansal risk söz konusu olmadığından, işlem yapmanın heyecanını yaşamak ve destekleyici bir ortamda stratejilerinizi geliştirmek için harika bir fırsat. Yeteneğinizin ve tutkunuzun parladığını görmek için sabırsızlanıyoruz" dedi.

Programın açılış aşaması 9 Temmuz-9 Eylül 2024'e kadar sürecek. Bu süre zarfında katılımcılar, birbirini takip etmeyen en az 15 gün boyunca BTCUSDT ve ETHUSDT sürekli vadeli işlemlerini gerçekleştirecek. Herhangi bir pozisyonsuz kare emir olmadan gerçekleştirilen minimum miktarda emirle pozitif günlük getiri elde etmeyi hedefleyecekler. 'Mücadele Aşaması'ndaki en iyi 100 yatırımcı, 50.000 USDT'ye kadar gerçek işlem hesapları alacak. Mücadeleyi tamamlayan ancak ilk 100'e giremeyen kullanıcılar, ilk 500 katılımcıyla sınırlı olmak üzere deneme bonusu ve 'Copy Trading Sübvansiyon Hediye Paketi' alma şansına sahip olacak.

ÇİFT GELİR AKIŞI İLE KAZANÇLARI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

BingX kullanıcıları, sağlanan alım satım fonları geri çekilemediği için hem copy trading kâr paylarından hem de alım satım kâr paylarından çifte gelir akışı elde eder. İkinci aşamaya geçenler, işlem payının yüzde 90'ına kadarını kazanarak başarılı işlemlerden elde ettikleri kazançları en üst düzeye çıkarabilir. Ayrıca, gelir potansiyellerini daha da artırarak takip kârının yüzde 20'sine kadarını alabilir. Bu çift gelirli yapı, yalnızca en iyi performans gösterenleri ödüllendirmekle kalmaz, aynı zamanda tutarlı ve kârlı işlemleri de teşvik ederek BingX Elit Trader Pro programını, hırslı yatırımcıların finansal getirilerini önemli ölçüde artırmaları için benzersiz bir fırsat haline getirir.

Bu promosyon, para yatırma gerektirmeyen ücretsiz giriş imkanı sunuyor. Katılımcılar promosyonun ilk aşamasında demo işlem yaparak herhangi bir finansal risk almadan piyasanın dinamiklerini deneyimleyebilir. Bu format, etkinliğin deneyimli profesyonellerden stratejilerini test etmeye hevesli yeni başlayanlara kadar herkes için erişilebilir olmasını sağlar. Yatırımcılar bu yarışmaya katılarak risksiz bir ortamda alım satım stratejilerini geliştirebilir, onları gerçek dünyadaki alım satım senaryolarına hazırlayabilir, büyük kazanma şansına sahip olurken BingX topluluğundaki alım satım standartlarının genel olarak yükselmesine katkıda bulunabilir.

ELİT TRADER PRO PROGRAMI HAKKINDA

BingX Elit Trader Pro Programı, trader'ların becerilerini sergilemeleri ve işlem kariyerlerini ilerletmeleri için kapsamlı bir çerçeve sunar. Program iki farklı aşamada yapılandırılmıştır. İlk aşama olan Mücadele Aşaması, katılımcıların belirlenen zorlukları tamamlamak ve bir sonraki aşamaya geçmek için bir VST demo alım satımına katılmasını içerir. İkinci aşama olan Gerçek İşlem Aşaması, başarılı katılımcıların özel bir varlık yönetimi hesabı almalarını sağlayarak gerçek işlemler yapmalarına ve kâr paylaşımı ve belgesel gelir elde etmelerine olanak tanır.