Bingx

Bingx

Son dakika BingX haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan BingX gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan BingX haber sayfamızda...

Bingx

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 54 bingx haberi bulunmuştur.
BingX, 6'ncı kuruluş yıl dönümünü 13 milyon USDT'lik ödül havuzuyla kutluyor
BingX, 6'ncı kuruluş yıl dönümünü 13 milyon USDT'lik ödül havuzuyla kutluyor Dünyanın önde gelen borsalarından olan BingX, 6'ncı yıl dönümünü kutlamak üzere 13 milyon USDT'lik ödül havuzlu bir kampanya başlattığını duyurdu. Borsa, bugün başlayıp 31 Mayıs'a kadar sürecek olan bir dizi etkinlik ve ödül vaat eden şenliklerle kutlama yapılacağını duyurdu.
8.05.2024 Ekonomi
BingX, TOKEN2049 Dubai'nin unvan sponsoru oldu
BingX, TOKEN2049 Dubai'nin unvan sponsoru oldu BingX, unvan sponsoru olarak yaklaşan TOKEN2049 Dubai'yi desteklemeye hazırlanıyor. 18-19 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik, kripto ve blok zinciri dünyasının önde gelen isimlerini ve kuruluşlarını bir araya getirecek.
9.04.2024 Ekonomi
Kripto para borsası BingX, ilk çeyrek verilerini açıkladı
Kripto para borsası BingX, ilk çeyrek verilerini açıkladı Kripto para borsası BingX, 2024'ün ilk çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Açıklanan sonuçlara göre, spot ve sürekli vadeli işlem hacmi bir önceki çeyreğe göre yedi kattan fazla arttı. Açık pozisyon 6 milyar dolar ile son bir yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Platformun sürekli vadeli işlem hacmi ise mart ayı itibariyle 14 milyar dolara yükseldi.
2.04.2024 Ekonomi
BingX, Copin ile ı̇ş birliği gerçekleştirdi
BingX, Copin ile ı̇ş birliği gerçekleştirdi Kripto para borsası BingX, dijital varlıklar için finansal hizmetler platformu olan Copin.io ile iş birliğine gittiğini duyurdu. İş birliği, özel türev hizmetleri birlikte yaratmayı ve kullanıcıların işlem deneyimlerini yeni zirvelere taşımayı hedefliyor.
13.03.2024 Ekonomi
BingX, 1 milyon USDT'lik vadeli işlem yarışması başlattı
BingX, 1 milyon USDT'lik vadeli işlem yarışması başlattı Kripto para borsası ve Chelsea Futbol Kulübü'nün yeni resmi kol sponsoru BingX, 1 milyon USDT'lik önemli bir ödül havuzuna sahip ‘SuperX Vadeli İşlem Yarışması’ başlattığını duyurdu. BingX, bu yarışma aracılığıyla kripto ve sporun entegrasyonunda yeni bir emsal oluşturmayı hedefliyor.
23.02.2024 Ekonomi
BingX 2023'te işlem hacmini yüzde 250, kullanıcı sayısını iki kart artırdı
BingX 2023'te işlem hacmini yüzde 250, kullanıcı sayısını iki kart artırdı Kripto para borsası BingX, 2023 yılına ilişkin değerlendirme yaptı. Yıl boyunca hem işlem hacmi hem de kullanıcı tabanının zirveye tırmandığını duyuran şirket, 2018'den bu yana en iyi performansını sergilediğini bildirdi. İşlem hacminin bir önceki yıla göre yüzde 250 yükseldiği, kullanıcı tabanının ise iki kat artarak 10 milyona çıktığı belirtildi.
20.02.2024 Ekonomi
BingX, UFC dövüşçüleri Junyong Park ve Da Woon Jung ile iş ortaklığı yaptı
BingX, UFC dövüşçüleri Junyong Park ve Da Woon Jung ile iş ortaklığı yaptı BingX, ünlü Ultimate Fighting Championship (UFC)  dövüşçüleri Junyong Park ve Da Woon Jung ile iş ortaklığı yaptığını duyurdu. Bu iş birliği, BingX'in 'Trader'ları Güçlendirir' ve dövüşçülerin 'Kendi Tarihini Yaz' felsefesinden ilham alan iş ortaklığı, dinamik kripto dünyası ile karma dövüş sanatları dünyası arasında köprü kurmayı amaçlıyor.
7.02.2024 Ekonomi
BingX Wealth, yüzde 40'a varan APR ile Shark Fin'i piyasaya sürüyor
BingX Wealth, yüzde 40'a varan APR ile Shark Fin'i piyasaya sürüyor Kripto para borsası BingX, BTC ve ETH fiyatlarına ilişkin doğru piyasa tahminleri için garantili getiri ve kâr vaat eden, anapara korumalı yapılandırılmış bir ürün olan Shark Fin'i tanıttı. BingX Wealth'e yapılan bu ekleme, platformun varlık yönetimindeki tekliflerini geliştirerek kullanıcılara günlük piyasa dalgalanmalarının ortasında istikrarlı yatırım seçenekleri sunuyor.
30.01.2024 Ekonomi
BingX, TradingView 2023 En İyi Kripto Borsası ödülüne layık görüldü
BingX, TradingView 2023 En İyi Kripto Borsası ödülüne layık görüldü BingX, üçüncü kez 2023 TradingView Broker Ödülleri'nde 'En İyi Kripto Broker/Borsa ödülüne layık görülerek 5 üzerinden 4,9 gibi etkileyici bir puan aldığını duyurdu.
25.01.2024 Ekonomi
BingX, vadeli işlemler için gelişmiş özelliklerini tanıttı
BingX, vadeli işlemler için gelişmiş özelliklerini tanıttı Kripto para borsası BingX, stratejik kontrol, değişkenlik ve risk yönetimi araçlarını bir araya getiren dönüştürücü bir alım satım deneyimi sunan vadeli alım satım işlemlerine yönelik kapsamlı güncellemesini tanıttı.  
12.01.2024 Ekonomi
BingX, Chelsea’nin resmi kripto para borsa ortağı oldu
BingX, Chelsea’nin resmi kripto para borsa ortağı oldu  Kripto para borsası BingX, Chelsea’nin resmi kripto para borsa ortağı olduğunu duyurdu. Bu ortaklık ile kripto para borsası, 2023/24 sezonunun geri kalanı için Chelsea'nin erkek futbol formalarına ve sonraki iki sezon için de erkek futbol idman formalarına ‘Resmi Kol Sponsoru’ oldu.
5.01.2024 Ekonomi
BingX Yardım Kuruluşu’ndan, ‘Balina ve Yunusları Koruma’ ile iş birliği
BingX Yardım Kuruluşu’ndan, ‘Balina ve Yunusları Koruma’ ile iş birliği   Kripto para borsası BingX'in hayırseverlik kolu olan BingX Yardım Kuruluşu, çevre yönetimine yönelik girişimini duyurdu. Bu yeni girişim; balina avcılığını durdurmaya ve güvenli denizler yaratmaya odaklanarak balinaları ve yunusları korumaya adanmış kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Balina ve Yunusları Koruma (Whale and Dolphin Conservation-WDC) ile bir iş birliğiyle başlayacak.
20.12.2023 Kurumsal
BingX, yenilenmiş VIP Club'ını tanıttı
BingX, yenilenmiş VIP Club'ını tanıttı Kripto para borsası BingX , kullanıcı topluluğuna bir dizi özel avantajlar sunan yenilenmiş VIP Kulübünü tanıttı. VIP Kulüp dahilinde, kullanıcıların her şeyi kapsayan bir teşvik paketi ile desteklemeyi amaçlıyor.
12.12.2023 Kurumsal
BingX'e yeni genel ürün yöneticisi
BingX'e yeni genel ürün yöneticisi Dünyanın önde gelen kripto borsalarından BingX , Vivien Lin'in Genel Ürün Yöneticisi (CPO) olarak atandığını duyurdu. Bu stratejik karar, bprsanın ürün ve hizmetlerindeki sürekli atılımlarla kripto trader'ları güçlendirme taahhüdünün altını çizdiği aktarıldı. Vivien Lin ayrıca BingX'in Global Sözcüsü (Global Spokesperson) rolünü üstlenerek şeffaf iletişimi teşvik edecek ve global kripto topluluklarıyla bağlantısını güçlendireceği bildirildi.
5.12.2023 Ekonomi
BingX Wealth, USDT tasarrufunu vadeli işlem teminatı olarak kullanıma sunuyor
BingX Wealth, USDT tasarrufunu vadeli işlem teminatı olarak kullanıma sunuyor  Kripto para borsası BingX, kullanıcılarına BingX Wealth tasarruflarını vadeli işlem ticareti için teminat olarak kullanma imkânı sağlayan yeniliğini duyurdu. Bu hamle ile kullanıcılara aktif ticaretin yanı sıra finansal yönetimin çift avantajından yararlanma olanağı tanımayı hedefliyor.
29.11.2023 Ekonomi
BingX, yeniden markalaşma sürecini başlattı
BingX, yeniden markalaşma sürecini başlattı Kripto borsası BingX, yeniden markalaşma girişimini başlattığını duyurdu. Kripto borsa şirketi, yeniden markalaşma girişimiyle kullanıcılarına güvenli, verimli ve etkili işlem deneyimleri sağlama taahhüdü veriyor.
23.11.2023 Kurumsal
BingX, ‘Ethereum 2030' etkinliğine ev sahipliği yapacak
BingX, ‘Ethereum 2030' etkinliğine ev sahipliği yapacak Kripto para borsası BingX, yatırım kolu olan Bing Ventures ile iş birliği yaparak 15 Kasım'da İstanbul'da Devconnect 2023 kapsamında düzenlenecek olan 'Ethereum 2030: Yarının Yeniliklerini Ortaya Çıkarmak' adlı etkinliğe ev sahipliği yapacak. Bu etkinliğin, Türkiye ve MENA bölgesinde bir teknolojik yenilik çağı için girişimcilere ilham vermeyi amaçladığı belirtildi.
9.11.2023 Teknoloji
BingX sürekli vadeli işlemlerde sıfır kayma garantisi verdiğini duyurdu
BingX sürekli vadeli işlemlerde sıfır kayma garantisi verdiğini duyurdu Kripto para borsası BingX , sürekli vadeli işlemlerde sıfır kayma sağlamak için 'Garantili Fiyat' özelliğini güncellediğini duyurdu. Bu özelliğin BTC/USDT, ETH/USDT ve daha fazla seçeneklerde sürekli vadeli işlemlerinde mevcut olan 166 işlem çiftinin tamamını kapsayacağı bildirildi.  
7.09.2023 Ekonomi
BingX, TOKEN2049 Singapur'un platin sponsoru oldu
BingX, TOKEN2049 Singapur'un platin sponsoru oldu Kripto para borsası BingX, 13-14 Eylül tarihlerinde yapılacak TOKEN2049 Singapur etkinliğinin platin sponsoru olduğunu duyurdu. Geçen yıl Londra'daki etkinliğin de sponsoru olan borsanın Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, iş birliğine yönelik “İnovasyonun özünü yansıtan bir etkinliğin parçası olmaktan heyecan duyuyoruz ve sektördeki diğer oyuncularla etkileşim kurmayı, bilgi paylaşımında bulunmayı ve blokzincir teknolojisinin geleceğini birlikte şekillendirmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.
1.09.2023 Ekonomi
BingX’ten spot piyasada ‘Copy Trading’ özelliği
BingX’ten spot piyasada ‘Copy Trading’ özelliği Kripto para borsası BingX, kullanıcı katılımını artırma ve işlem stratejisi ekosistemini güçlendirme amacıyla spot piyasada ‘Copy Trading' özelliğini duyurdu. Bu özelliğin, BingX kullanıcılarına deneyimli trader’ların spot emirlerini kopyalama yetkisi vererek, spot alım satım yapmak için uygun ve verimli bir yol sağlayacağı belirtildi.
31.08.2023 Kurumsal
BingX'den yapay zekâ ve web3 girişimi firmasına yatırım
BingX'den yapay zekâ ve web3 girişimi firmasına yatırım  Kripto para borsası BingX, stratejik yatırım kuruluşu Bing Ventures aracılığıyla, yapay zekâ (AI) ve web3 girişimi olan Moonbox'a yatırımda bulunduğunu duyurdu.
22.08.2023 Kurumsal
BingX, blokzincir güvenlik firması CertiK ile ortaklığını genişlettiğini duyurdu
BingX, blokzincir güvenlik firması CertiK ile ortaklığını genişlettiğini duyurdu Kripto borsası BingX, blokzincir güvenlik firması CertiK ile ortaklığını genişlettiğini duyurdu. Yenilenen ortaklık kapsamında kullancılara daha güvenli bir alım satım ortamı sağlanması amaçlanıyor.
16.08.2023 Ekonomi
BingX, P2P işlem hizmetlerini genişletti
BingX, P2P işlem hizmetlerini genişletti Kripto para borsası BingX, AED, DZD, EGP, JOD, KWD, QAR, SAR, MAD ve TRY dahil olmak üzere birçok MENA bölgesi ülkesi ve Türkiye para birimi için ‘Eşler Arası’ (Peer-to-Peer/P2P) işlem hizmeti sunmaya başladığını duyurdu. Firma, bu özelliği açarak, yerel para birimleriyle kripto para satın almak isteyen kullanıcılar için daha fazla erişilebilirlik ve kolaylık sağlamayı amaçladığını belirtti.
14.08.2023 Ekonomi
BingX, sürekli vadeli işlem yükseltmelerini tanıttı
BingX, sürekli vadeli işlem yükseltmelerini tanıttı Kripto para borsası BingX, sürekli vadeli işlemlerde kullanıcı işlem deneyimini geliştirmeyi amaçlayan üç teknoloji özelliğini duyurdu. Tanıtılan yükseltmelerin, kullanıcılara gelişmiş esneklik, adil ve profesyonel işlem yetenekleri sağlamak için tasarlanan ‘Çift Fiyat Mekanizması’, ‘Garantili Fiyat’ ve ‘Yükseltilmiş Sinyal Alım Satımı’nı kapsadığı belirtildi.
5.08.2023 Kurumsal
BingX’ten ‘Çoklu Para Yatırma Adresleri’ hizmeti
BingX’ten ‘Çoklu Para Yatırma Adresleri’ hizmeti  Kripto borsası BingX kullanıcılarının tek bir ağ için birkaç para yatırma adresi almalarını ve para yatırma işlemlerini yönetirken daha fazla esneklik kazanmalarını sağlayan Çoklu Para Yatırma Adresleri adlı yeni özelliğini duyurdu.
2.08.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

bingx kripto kripto para ödül genel

Bingx ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.