Geri Dön
Ekonomi BingX, 1 milyon USDT'lik vadeli işlem yarışması başlattı

BingX, 1 milyon USDT'lik vadeli işlem yarışması başlattı

Kripto para borsası ve Chelsea Futbol Kulübü'nün yeni resmi kol sponsoru BingX, 1 milyon USDT'lik önemli bir ödül havuzuna sahip ‘SuperX Vadeli İşlem Yarışması’ başlattığını duyurdu. BingX, bu yarışma aracılığıyla kripto ve sporun entegrasyonunda yeni bir emsal oluşturmayı hedefliyor.

BingX, 1 milyon USDT'lik vadeli işlem yarışması başlattı

BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, yarışma ile ilgili heyecanını şu sözlerle dile getirdi:

"SuperX yarışması sadece bir alım satım etkinliği değil; Chelsea FC ile ortaklığımızın bir kutlaması niteliğindedir. Hem BingX hem de Chelsea FC'nin merkezinde yer alan değerleri; ekip çalışmasını, adanmışlığı ve zorlukların üstesinden gelmeyi temsil etmektedir. Bu etkinlik, yatırımcılara Chelsea FC'nin kazanan ruhunu benimseyerek kripto piyasalarında gol atma şansı sunuyor. Bir profesyonel gibi işlem yapın, bir ‘Mavi’ gibi gol atın."

SUPERX VADELİ İŞLEM YARIŞMASI HAKKINDA

BingX tarafından şu bilgiler paylaşıldı:

“Bu yarışma hem standart vadeli işlemleri hem de sürekli vadeli işlemleri kapsamaktadır ve tüm BingX kullanıcılarını bireysel olarak veya bir grubun parçası olarak katılmaya davet etmektedir. Başarılı bir kaydın ardından yarışmacılar SuperX Vadeli İşlemler Trader'ı unvanını kazanmak için yarışmaya hak kazanırlar. Bireysel yarışma, her biri kendi ödül yapısına sahip iki ayrı mücadeleyi içeriyor; getiri oranı ve işlem hacmi. Takım yarışmasında ise sıralamalar grubun kolektif işlem hacmine göre belirlenecektir.

BingX kullanıcıları bir grup yarışmasını başarıyla oluşturduktan/katıldıktan sonra gizemli bir kutuyla ödüllendirilecek. Kullanıcılar bu heyecanlı yarışma sürecine katılırken BingX de kripto para, bonus ve deneme fonu gibi ödüller içeren "Football Shootouts" şanslı çekiliş oyunuyla ekstra bir heyecan yaratacak. Yapılan işlemlerde her 10 bin USDT bir gol haline gelir ve her golle yatırımcılar oyunda gol atma şansı elde ederek futbol temasına uyum sağlar ve ek teşvikler elde eder. Yatırımcı sayısı ve işlem hacmi arttıkça, takım işlem hacmi yarışmasının ödülleri de artar. Katılımcı kullanıcıların toplam işlem hacmi ne kadar yüksek olursa, ödül havuzu da o kadar büyük olur. Liderlik tablosuna göre bireysel yatırım getirisi ve işlem hacmi sıralamaları için sabit ödüller verilecek olan yarışmada, tüm ödüller gerçek zamanlı olarak katılımcıları hesabına yatırılacak.

BingX'in canlı bir işlem atmosferi yaratma konusundaki kararlılığının bir göstergesi olarak SuperX Vadeli İşlem Yarışması’nı, farklı temalar içeren tekrarlayan bir etkinliğe dönüşmeye hazırlanıyor. BingX, kripto ekosistemini geliştirmeyi ve yatırımcıların dinamik ve ödüllendirici deneyimlere erişimini garanti etmeyi amaçlayan bir dizi girişimi sürekli olarak sunmaya kendini adamaktadır.”