Yarışma

Yarışma

Son dakika yarışma haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yarışma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yarışma haber sayfamızda...

Yarışma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.065 yarisma haberi bulunmuştur.
BtcTurk Boğa Koşusu’nda ödüller verildi
BtcTurk Boğa Koşusu’nda ödüller verildi Finansal teknoloji şirketi BtcTurk’un bugün Üsküdar sahilinde 2,1 Bitcoin ödüllü BtcTurk Boğa Koşusu yarı maratonu gerçekleşti. 21 kilometre yarı maraton, 10 kilometre halk koşusu ve Boğa kostümlü özel koşu olmak üzere toplam 3 kategoride gerçekleştirilen ve yaklaşık 5 bin kişinin yarıştığı organizasyonda 2,1 Bitcoin (yaklaşık 4,5 milyon) değerinde 238 ödül dağıtıldı.
21.04.2024 Video
BtcTurk Boğa Koşusu’nda ödüller verildi
BtcTurk Boğa Koşusu’nda ödüller verildi Finansal teknoloji şirketi BtcTurk’un bugün Üsküdar sahilinde 2,1 Bitcoin ödüllü BtcTurk Boğa Koşusu yarı maratonu gerçekleşti. 21 kilometre yarı maraton, 10 kilometre halk koşusu ve Boğa kostümlü özel koşu olmak üzere toplam 3 kategoride gerçekleştirilen ve yaklaşık 5 bin kişinin yarıştığı organizasyonda 2,1 Bitcoin (yaklaşık 4,5 milyon) değerinde 238 ödül dağıtıldı.
21.04.2024 Spor
Antalya’da ilklerin şampiyonası yarın başlıyor
Antalya’da ilklerin şampiyonası yarın başlıyor Antalya'da yarın başlayacak olan Dünya Takımlar Yürüyüş Şampiyonası’nda birçok ilk yaşanacak. 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na en fazla kotanın verileceği şampiyonada aynı zamanda olimpiyatlar öncesinde ilk defa MIX Bayrak Yarışı düzenlenecek.
20.04.2024 Spor
Görme engelli sporcular AKRA Gran Fondo’da pedal basacak
Görme engelli sporcular AKRA Gran Fondo’da pedal basacak AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, engelleri ortadan kaldırarak görme engelli sporculara yarışma imkanı tanıyacak.
20.04.2024 Spor
Antalya Dünya Şampiyonası için alarmda
Antalya Dünya Şampiyonası için alarmda Antalya'da 21 Nisan tarihinde yapılacak olan Dünya Takımlar Yürüyüş Şampiyonası ve Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun aynı saatlerde olması nedeniyle polis alarma geçti.
19.04.2024 Spor
‘Sen Yeter Ki Yap’ yarışması için geri sayım başladı
‘Sen Yeter Ki Yap’ yarışması için geri sayım başladı Genç mucitlere destek olmak için yola çıkan TÜMOSAN’ın bu yıl ikincisini düzenlediği ‘Sen Yeter Ki Yap’ yarışması için geri sayım başladı. Başvurular, 30 Eylül tarihine kadar ‘Sen Yeter Ki Yap’ resmi internet sitesinden yapılabilecek.
18.04.2024 Teknoloji
BOM Karting, Türkiye Karting Şampiyonası'nda yarışacak pilotlarını tanıttı
BOM Karting, Türkiye Karting Şampiyonası'nda yarışacak pilotlarını tanıttı Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) Karting Takımı, 2024 Türkiye Karting Şampiyonası kadrosunu özel bir etkinlikle tanıttı.
18.04.2024 Spor
BOM Karting, Türkiye Karting Şampiyonası'nda yarışacak pilotlarını tanıttı
BOM Karting, Türkiye Karting Şampiyonası'nda yarışacak pilotlarını tanıttı Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) Karting Takımı, 2024 Türkiye Karting Şampiyonası kadrosunu özel bir etkinlikle tanıttı.
18.04.2024 Video
Fatih Çintımar: Olimpiyata yaklaşık 80 kota verilecek
Fatih Çintımar: Olimpiyata yaklaşık 80 kota verilecek Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) Başkanı Fatih Çintimar, "Antalya'da yapacağımız Yürüyüş Dünya Şampiyonası aynı zamanda olimpiyatta yarışacak 25 yürüyüş takımının, 23'ünün seçileceği bir yarışma. Bu yarışmada olimpiyata yaklaşık 80 kota verilecek" dedi.
18.04.2024 Spor
Füruzan ve Yılmaz Karakoyunlu İzmir'de anılacak
Füruzan ve Yılmaz Karakoyunlu İzmir'de anılacak İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 19-26 Nisan tarihlerinde 2. İzmir Uluslararası Edebiyat-Sinema Buluşması düzenlenecek. Buluşmada bu yıl hayatını kaybeden yazar Yılmaz Karakoyunlu ile Füruzan'ın anılacağı bildirildi.
17.04.2024 Kültür&Sanat
Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi'nin yedinci etabı Antalya'da düzenlenecek
Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi'nin yedinci etabı Antalya'da düzenlenecek Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi, Türkiye'ye geri dönüyor. Son olarak 2009 yılında Antalya'da düzenlenen dünya çapındaki etkinliğin bu yılki yedinci etabı 28-29 Eylül tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilecek.
16.04.2024 Spor
‘Sen de Yaz’ öykü yarışması için son başvuru tarihi 19 Mayıs
‘Sen de Yaz’ öykü yarışması için son başvuru tarihi 19 Mayıs KidZania İstanbul ve Erbulak Evi’nin bu yıl üçüncü kez düzenlediği 'Sen de Yaz' öykü yarışması için geri sayım başladı. Öykü yarışması için son başvuru tarihi 19 Mayıs olarak açıklandı. Yarışmaya katılan genç yazar adayları, hayal güçlerini kullanarak barışın önemini vurgulama ve böylece yaratıcılıklarını geliştirmeleri imkânı bulacak.
9.04.2024 Kültür&Sanat
Dünya atletizmi, Antalya'da yürüyecek!
Dünya atletizmi, Antalya'da yürüyecek! Antalya'da 21 Nisan 2024 tarihinde yapılacak olan 2024 Dünya Takımlar Yürüyüş Şampiyonası öncesinde hazırlıklar, büyük bir titizlikle devam ediyor.
30.03.2024 Spor
ALKEV Lisesi FRC Takımı ‘Arnica’ robotuyla Türkiye’yi ABD’de temsil edecek
ALKEV Lisesi FRC Takımı ‘Arnica’ robotuyla Türkiye’yi ABD’de temsil edecek ALKEV Lisesi FRC Takımı AG Robotik #6459, Arnica adlı robotuyla Türkiye’yi ABD’deki FIRST Robotik Dünya Şampiyonası’nda temsil edecek.
30.03.2024 Eğitim
Suat Çelen: Antalya'yı dünya cimnastiğinin merkezi haline getirmek istiyoruz
Suat Çelen: Antalya'yı dünya cimnastiğinin merkezi haline getirmek istiyoruz Türkiye Cimnastik Federasyonu (TCF) Başkanı Suat Çelen, "Antalya'yı dünya cimnastiğinin merkezi haline getirmek istiyoruz" dedi.
28.03.2024 Spor
'Mutluluk' kavramının tartışılacağı Genç Felsefeci Ödülleri'ne başvurular başladı
'Mutluluk' kavramının tartışılacağı Genç Felsefeci Ödülleri'ne başvurular başladı Özel Erkan Ulu Okulları'nın ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlediği Genç Felsefeci Ödülleri'nin ilkine başvurular başladı. Yarışma kapsamında 'Mutluluk' kavramını tartışacak olan genç felsefeciler, mutlulukla ilgili duygu, düşünce ve fikirlerini bir eserle jüriye sunacak. Yarışmaya, İstanbul'daki ortaokul öğrencileri yarışmanın web sitesinden 22 Nisan'a kadar başvuru yapabilecek.
26.03.2024 Eğitim
'Bir Fikrin mi Var? girişimcilik yarışmasının kazananları mayısta belli oluyor
'Bir Fikrin mi Var? girişimcilik yarışmasının kazananları mayısta belli oluyor Girişimcilik yarışması 'Bir Fikrin mi Var?' 17'nci senesinde Mektebim Koleji öncülüğünde Türkiye çapında 17 yaş altı öğrencilerle buluşuyor. Seçim komitesi Londra'dan Şanlıurfa'ya kadar dünyanın dört bir yanından başvuru aldıklarını ve heyecanlı olduklarını dile getirdi. Finale 24 proje kaldı, finalistler arasında anaokulu ve ilkokulundan da öğrencilerin olduğu ifade edildi.
26.03.2024 Eğitim
Insurtech Ideathon Fikir Yarışması'na başvurular başladı
Insurtech Ideathon Fikir Yarışması'na başvurular başladı Medeniyet Teknopark öncülüğünde düzenlenecek olan Insurtech Ideathon Fikir Yarışması'na için başvurular başladı. Yarışma ile geleceğin sigorta dünyasını şekillendirecek yenilikçi fikirlerin ortaya çıkarılması hedefleniyor. 22 Nisan'a kadar başvuru yapılabilecek etkinlikte kazananlar, 11 Mayıs'ta belli olacak.
25.03.2024 Kültür&Sanat
Kemer Country Club 2024 Kış Ligi 2’nci Ayak Engel Atlama Yarışmaları tamamlandı
Kemer Country Club 2024 Kış Ligi 2’nci Ayak Engel Atlama Yarışmaları tamamlandı İki ayak ve bir finalden oluşan Kemer Country Club 2024 Kış Ligi Engel Atlama Yarışmaları, binicililerin gösterdiği yoğun ilgi ve katılımı ile bu hafta sonu 2'nci ayağını gerçekleştirdi.
24.03.2024 Spor
Genç bilim insanları yarıştı
Genç bilim insanları yarıştı İstanbul Bilim Olimpiyatları 2023 yılı Fizik Deney Yarışması’na Bahçeşehir Üniversitesi ev sahipliği yaptı. 41 bin öğrencinin başvurduğu olimpiyatlarda fizik kategorisinde teori aşamasından başarıyla geçen 20 öğrenci fizik deneylerini başarıyla tamamlamak için yarıştı.
24.03.2024 Eğitim
65 yaş ve üstünün yarısı akıllı telefon kullanıyor
65 yaş ve üstünün yarısı akıllı telefon kullanıyor Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, akıllı cep telefonu kullanan 65 ve daha yukarı yaştaki kişilerin oranı yüzde 52,7, tuşlu cep telefonu kullananların oranı yüzde 32, bilgisayar kullananların oranı yüzde 6 ve tablet kullananların oranı yüzde 3,9 oldu.
22.03.2024 Gündem
Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması'nın başvuruları başladı
Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması'nın başvuruları başladı Mars Logistics ve Lojistik Derneği (LODER) iş birliği ile 21 yıldır düzenlenen Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması'nın başvuruları açıldı. Lojistik sektöründeki sorunlara yaratıcı çözümlerin bulunduğu, tüm üniversite öğrencilerine açık yarışmanın başvuruları için son başvuru tarihi 15 Nisan.
20.03.2024 Ekonomi
İstanbul Bilim Olimpiyatları Yarışması'nın ikinci aşaması Demirören Medya ve Teknoloji MTAL'de yapıldı
İstanbul Bilim Olimpiyatları Yarışması'nın ikinci aşaması Demirören Medya ve Teknoloji MTAL'de yapıldı İstanbul Bilim Olimpiyatları Yarışması 2023 yılı ortaokul düzeyi bilgisayar kategorisinin ikinci aşaması Demirören Medya ve Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yapıldı. İstanbul'daki farklı ortaokullardan 50 öğrencinin girdiği sınavda 5 soru soruldu. Başarılı olan öğrenciler, madalya ve çeşitli ödüller alarak proje kapsamında TÜBİTAK sınavlarına hazırlanma olanağı kazanacak. Oradan milli takıma girmeyi başaranlar ise Türkiye'yi uluslararası yarışmalarda temsil edecek. Demirören Medya ve Teknoloji MTAL'den 8 öğrenci de lise düzeyinde olimpiyatlara hazırlanıyor.
16.03.2024 Video
İstanbul Bilim Olimpiyatları Yarışması'nın ikinci aşaması Demirören Medya ve Teknoloji MTAL'de yapıldı
İstanbul Bilim Olimpiyatları Yarışması'nın ikinci aşaması Demirören Medya ve Teknoloji MTAL'de yapıldı İstanbul Bilim Olimpiyatları Yarışması 2023 yılı ortaokul düzeyi bilgisayar kategorisinin ikinci aşaması Demirören Medya ve Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yapıldı. İstanbul'daki farklı ortaokullardan 50 öğrencinin girdiği sınavda 5 soru soruldu. Başarılı olan öğrenciler, madalya ve çeşitli ödüller alarak proje kapsamında TÜBİTAK sınavlarına hazırlanma olanağı kazanacak. Oradan milli takıma girmeyi başaranlar ise Türkiye'yi uluslararası yarışmalarda temsil edecek. Demirören Medya ve Teknoloji MTAL'den 8 öğrenci de lise düzeyinde olimpiyatlara hazırlanıyor.
16.03.2024 Foto Galeri
'Women in Datathon'a başvurular başladı
'Women in Datathon'a başvurular başladı Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, teknoloji alanında kadın istihdamını artıran ve yetenek açığını kapatan eğitim teknolojisi girişimi UP School ile Women in Datathon yarışmasını hayata geçiriyor. Genç kadınların yeteneklerini keşfederken aynı zamanda yeni iş imkanları bulmalarına katkı sağlamayı hedefleyen yarışmaya başvurular başladı.
15.03.2024 Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

yarışma antalya spor BtcTurk Boğa Koşusu ödül

Yarışma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.