Geri Dön
EkonomiKıraç Group 40’ıncı yılını kutladı

Kıraç Group 40’ıncı yılını kutladı

Kıraç Group, 40’ıncı yılını çalışanları ve sektör paydaşlarını buluşturan özel bir etkinlikle kutladı. Kıraç Group Yönetim Kurulu Üyeleri Emre Kıraç ve Can Kıraç’ın ev sahipliğinde Eskişehir’de gerçekleşen 40’ıncı yıl etkinliğinde firma çalışanları ile Kıraç Group şirket yöneticileri, sektör temsilcileri ve basın bir araya geldi.

Kıraç Group 40’ıncı yılını kutladı

Misafirler gün boyunca müzik ve yarışmalar ile eğlenirken, çeşitli atölyelerde de el becerilerini sergiledi. Şenlik havasında geçen etkinlikte 40’ıncı yıl pasta kesiminde etkinlik alanına bağlanarak bir konuşma yapan Kıraç Group Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi Kıraç, “1982’de faaliyete geçtiğimiz günden bu yana daha güçlü ve yenilikçi bir grup inşa etmek için çalışıyoruz. Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak üzere sürdürdüğümüz yolculuğumuzda en büyük destekçilerimiz siz çalışanlarımızla birlikte emin adımlarla ilerliyoruz” diyerek çalışanlara teşekkür etti.

Kıraç Group 40’ıncı yılını kutladı

Emre Kıraç ise “1982 yılında yola çıkarak tüm Türkiye’ye ve dünyaya yayılan markalarımızla yer aldığımız tüm sektörlerde başarılı olmamızın ana kaynağı olan siz çalışanlarımıza ve bize inanan, birlikte büyüdüğümüz sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi. 

Can Kıraç da yaptığı konuşmada “Köklü mirasımız ve gelecek arasında bir köprü vazifesi üstlenerek; toplumumuz, ülkemiz için daha yaşanılır bir dünya ve daha iyi bir gelecek inşa etmeye odaklanıyoruz. Bunda emeği geçen tüm Kıraç Group çalışanlarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Tören pasta kesimi ile sona erdi.