Geri Dön
Ekonomi Kripto para borsasından küçük yatırımcıya özel ‘WBT Holding’ programı

Kripto para borsasından küçük yatırımcıya özel ‘WBT Holding’ programı

Yükselen faizler ve artan ücretlere karşı kripto parayı vadeli mevduat gibi kilitleyip bir süre kullanmama sözü vermeyi tanımlayan ve risksiz getiri imkanı sunan staking, holding gibi yöntemlerin ön plana çıktığını söyleyen kripto para borsası WhiteBIT CEO'su Volodymyr Nosov, “Paranın değerini enflasyona karşı korumanın yollarından biri, WBT Holding sistemi. WBT Holding'in seviyesi, 10 WBT kilitleyerek başarılabiliyor. 100 dolar gibi bir bütçeyle yatırımcılar, yıllık yüzde 22'ye kadar getiri sağlama yolunda adım atabiliyor. Kripto para birimleri oynak olsa da bu getiriler eksilmiyor” ifadelerini kullandı.

Kripto para borsasından küçük yatırımcıya özel ‘WBT Holding’ programı

WhiteBIT kullanıcılarının enflasyondan WBT Holding ile korunduğunu ifade eden Volodymyr Nosov, “Dikkate değer bir faiz getirisi sunmayan küçük ölçekli birikimleri olan yatırımcılar, vadeli mevduatta da aradığını bulamayarak, kripto para borsalarının sunduğu staking ve holding programlarına yöneldi” diye konuştu.

Pasif gelir kaynaklarının aktif gelire bağımlılığı azalttığını ve finansal stabiliteyi artırdığını vurgulayan Nosov, “Küçük yatırımcı için en avantajlı pasif gelir seçeneklerinden biri, güvendiği bir kripto ekosistemini desteklemek için onun yerel token’ını kilitlemesini ve tutmasını öngören yöntemler. Örneğin Avrupa’nın en büyük kripto para borsalarından biri olan WhiteBIT, ekosistem token’ı WBT Coin için WBT Holding isimli bir program yürütüyor. WBT Coin’i transfer etmeden ya da alıp satmadan, belirli bir vadede tutan yatırımcılar, ekosisteme sundukları destek kapsamında ödüllendiriliyor. Küçük yatırımcı bu birikimleri bileşik faizin gücünden yararlanarak büyütüyor” dedi.

YILLIK YÜZDE 22’YE KADAR GETİRİ SAĞLIYOR

Trabzonspor'un resmi kripto partneri olarak Türkiye'de yasal olarak faaliyet gösteren, Türk yatırımcılara özel ürünler sunduklarını dile getiren Volodymyr Nosov, değerlendirmelerini şu ifadelerle sonlandırdı:

“Paranın değerini enflasyona karşı korumanın yollarından biri, WBT Holding sistemi. WBT Holding'in seviyesi, 10 WBT kilitleyerek başarılabiliyor. 100 dolar gibi bir bütçeyle yatırımcılar, yıllık yüzde 22'ye kadar getiri sağlama yolunda adım atabiliyor. Kripto para birimleri oynak olsa da bu getiriler eksilmiyor. Üstelik WBT Holding SoulDrop ödülleri de her ay sonunda birikerek aylık tutulan WBT Coin miktarını otomatik olarak artırıyor. Bu sayede birikimler düzenli olarak yükseliyor. Ayrıca WhiteBIT TR’de WBT tutmak, alım satımlarda komisyon indirimi, daha yüksek referans bonusları, ücretsiz AML kontrolleri gibi avantajları da beraberinde getiriyor. WhiteBIT TR ekosistemini destekleyen her bireysel yatırımcı, desteği ölçüsünde pasif gelir elde edebiliyor. WhiteBIT TR’de saniyeler içinde hesap açıp küçük miktarlarla, günlük ticaret yapmadan yıllık yüzde 22’ye kadar getiri sağlama adımı atılabiliyor.”