Geri Dön
GündemBanu Parlak'ın güzellik merkezindeki saldırı: Polat çiftine tutuklama kararı

Banu Parlak'ın güzellik merkezindeki saldırı: Polat çiftine tutuklama kararı

Banu Parlak'ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirdikleri gerekçesiyle mahkemeye sevk edilen Dilan-Engin Polat çiftinin tutuklanmasına karar verildi.

Banu Parlak'ın güzellik merkezindeki saldırı: Polat çiftine tutuklama kararı

Dilan ile Engin Polat çifti ve Sezgin Polat Banu Parlak’ın Bahçeşehir’deki güzellik merkezinin kurşunlanmasana ilişkin azmettirici olarak ifade vermek için Küçükçekmece Adalet Sarayı’na getirildi.

Banu Parlakın güzellik merkezindeki saldırı: Polat çiftine tutuklama kararı

Savcılığa ifade vermelerinin ardından Dilan Polat, Engin Polat ve Sezgin Polat ‘Silahlı saldırıya azmettirme’ suçundan tutuklanma talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi.


Banu Parlakın güzellik merkezindeki saldırı: Polat çiftine tutuklama kararı

POLAT ÇİFTİNE TUTUKLAMA KARARI

Dilan-Engin Polat çifti ile Sezgin Polat, Banu Parlak'ın Bahçeşehir'deki güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin azmettirici olarak ifade vermek için Küçükçekmece Adalet Sarayı'na getirildi. Adliyede ilk olarak savcılığa ifade vermelerinin ardından Dilan Polat, Engin Polat ve Sezgin Polat 'Silahlı saldırıya azmettirme' suçundan tutuklanma talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Küçükçekmece 1. Sulh Ceza Hakimliği, Dilan-Engin Polat çifti ve Sezgin Polat'ın tutuklanmasına karar verdi. Bunun yanı sıra hakimliğin karar arasında Dilan Polat'ın uzun süre ağladığı ve dizlerinin üzerine çöktüğü görüldü.