Dilan Polat

Dilan Polat

Son dakika Dilan Polat haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dilan Polat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dilan Polat haber sayfamızda...

Dilan Polat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 135 dilan polat haberi bulunmuştur.
Dilan ve Engin Polat çiftine 40 yıla kadar hapis istemi
Dilan ve Engin Polat çiftine 40 yıla kadar hapis istemiKara para akladıkları iddiasıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat'ında aralarında bulunduğu 28 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. Hazırlanan iddianamede, Dilan ve Engin Polat çiftinin 3 suçtan toplamda 20 yıldan 40 yıla kadar hapsi isteniyor. Diğer 26 şüpheli hakkında ise çeşitli suçlardan değişen oranlarda hapis cezasıyla cezalandırılmaları talep edildi.
11.07.2024Gündem
Polat çifti hakkında hazırlanan iddianame iade edildi
Polat çifti hakkında hazırlanan iddianame iade edildiKara para akladıkları iddiasıyla Dilan ve Engin Polat’ında aralarında bulunduğu 28 şüpheli hakkında hazırlanan iddianame Anadolu 2. Asliye Ceza Mahkemesi’nce iade edildi. Mahkeme, davanın ağır ceza mahkemesinde açılması gerektiğini belirtti.
9.07.2024Gündem
Banu Parlak'ın güzellik merkezine saldırı davasında Dilan ve Engin Polat'a tahliye kararı
Banu Parlak'ın güzellik merkezine saldırı davasında Dilan ve Engin Polat'a tahliye kararıSosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin, Dilan ve Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 11 sanığın yargılandığı davada Dilan ve Engin Polat ve Sezgin Polat hakkında tahliye kararı verildi.
25.06.2024Video
Banu Parlak'ın güzellik merkezine saldırı davasında Dilan ve Engin Polat'a tahliye kararı
Banu Parlak'ın güzellik merkezine saldırı davasında Dilan ve Engin Polat'a tahliye kararıSosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin, Dilan ve Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 11 sanığın yargılandığı davada ikinci duruşma görüldü. Duruşma başında Dilan Polat fenalaşıp ağlayarak 'Allah'ım ne zaman bitecek" dizlerinin üstüne çöktü. Duruşmada bulunan Banu Parlak ise Polat'a 'Buradayım Dilan, buradayım geçecek bunlar bitecek' ifadelerini kullandı. Ara kararını açıklayan mahkeme, Dilan Polat, Engin Polat ve Sezgin Polat ile 1 sanığın tahliyesine karar verdi. Banu Parlak duruşma salonu dışında Dilan Polat'ın kızına sarılarak tahliye kararına sevindi. Parlak aynı zamanda Sıla Doğu'yu da telefonla arayarak tahliye haberini verdiği anlar kameraya yansıdı.
25.06.2024Gündem
Polat çifti davasında yeni gelişme
Polat çifti davasında yeni gelişmeDilan ve Engin Polat çiftinin kara para aklama soruşturmasında Sıla Doğu ve Can Doğu'nun da arasında olduğu 11 şüpheli tahliye edildi. Karardaki dikkat çeken detay ise savcının Dilan Polat için tahliye istemesi oldu.
14.06.2024Gündem
Dilan Polat’a cezaevinde kalabilir raporu
Dilan Polat’a cezaevinde kalabilir raporu Silivri cezaevinde tutuklu bulunan Dilan Polat, sinir krizi geçirerek kendisine zarar vermiş ve 20 Mayıs'ta Adli Tıp Kurumu'na sevk edilmişti. Polat hakkında Adli Tıp Kurumu 3. İhtisas Dairesi uzmanlarınca hazırlanan rapor ortaya çıktı. Raporda Dilan Polat'la ilgili olarak, "Tedavi ve poliklinik kontrolleri sağlanarak cezaevi şartlarında infazına devam edilebileceğine oy birliğiyle karar verilmiştir verilmiştir" denildi.
27.05.2024Gündem
Dilan-Engin Polat çiftinin komşularıyla otopark kavgası; hakim karşısına çıktılar
Dilan-Engin Polat çiftinin komşularıyla otopark kavgası; hakim karşısına çıktılarDilan ve Engin Polat çifti, Çekmeköy'de yaşadıkları evde tutuklanmadan önce komşularıyla yaşadığı kavgayla ilgili ilk kez hakim karşısına çıktı. Müşteki avukatları, şikâyetten vazgeçtiklerini mahkemeye bildirdi. Duruşmada savunma yapan Dilan Polat, "Avukatlarım orada değil mi? Ne diyeceğimi bilemiyorum. Biz uzlaştık. Kimseyi darbetmedim. Zaten benim bir erkeği darbedebilmem mümkün değil. Hakaret veya tehdit içerikli bir söz söylemedim" dedi.
27.05.2024Gündem
Dilan Polat'ın Adli Tıp Kurumu raporu 1 ay sonra çıkacak
Dilan Polat'ın Adli Tıp Kurumu raporu 1 ay sonra çıkacakSilivri'de 5 Kasım’dan bugüne tutuklu bulunan Dilan Polat, dün Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na sunmak üzere Adli Tıp Kurumu'nda hazırlanan ihtisas raporunun yaklaşık 1 ay sonra çıkacağı öğrenildi.
21.05.2024Gündem
Dilan Polat sinir krizi sonrası kendine zarar verdi
Dilan Polat sinir krizi sonrası kendine zarar verdiSilivri'deki Marmara Cezaevi'nde tutuklu bulunan Dilan Polat, ‘Neden tahliye karar uygulanmıyor’ diyerek sinir krizi geçirdi. Kendine zarar veren Dilan Polat’ın tedavisi cezaevinde yapıldı.
3.05.2024Gündem
'Dilan Polat'lı 23 Nisan gösterisine soruşturma
'Dilan Polat'lı 23 Nisan gösterisine soruşturmaKaraman'da Sarıveliler ilçesindeki bir ilkokulda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları etkinlikleri kapsamında düzenlenen 'kara para' suçlamasıyla tutuklu ‘Dilan Polat’lı gösteriye ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı müfettiş gönderip, idari soruşturma başlattı.
26.04.2024Video
'Dilan Polat'lı 23 Nisan gösterisine soruşturma
'Dilan Polat'lı 23 Nisan gösterisine soruşturmaKaraman'da Sarıveliler ilçesindeki bir ilkokulda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları etkinlikleri kapsamında düzenlenen 'kara para' suçlamasıyla tutuklu ‘Dilan Polat’lı gösteriye ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı müfettiş gönderip, idari soruşturma başlattı.
26.04.2024Gündem
Dilan Polat'ın yakınları duruşma sonrası Banu Parlak'a tükürdü
Dilan Polat'ın yakınları duruşma sonrası Banu Parlak'a tükürdüBahçeşehir’de, geçen yıl 1 Ekim’de, iddiaya göre Dilan ve Engin Polat çiftinin azmettirmesiyle Banu Parlak'ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin davanın ilk duruşması görüldü. Mahkeme tutuklu sanıkların tutukluluk hallerinin devamına karar vererek dosyanın İstanbul 41. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki dosya ile birleştirilmesine karar verdi. Duruşma sonrası Dilan Polat'ın yakınları, tepki gösterdikleri Banu Parlak'a tükürdü. Küçükçekmece Adalet Sarayı önünde gazetecilere açıklamalarda bulunan Banu Parlak, çocuklar için üzgün olduğunu belirterek, "Ben de kendi çocuğumun güvenliğini düşünüyorum. Sürekli kızımla tehdit ediliyorum. İnsanların gözünde kendilerini mağdur gösterip kumpas kurulduğunu söyleyerek beni kötü göstermeye çalışmalarından çok yoruldum. Beni tanımadığını söyleyen Engin Polat ile olan videolarımı da mahkemeye sunacağım" dedi.
25.04.2024Video
Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanması davası: Dilan Polat kızıyla konuşup ağladı
Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanması davası: Dilan Polat kızıyla konuşup ağladıBanu Parlak'ın güzellik merkezine geçen yıl 1 Ekim'de düzenlenen silahlı saldırıyı Dilan ve Engin Polat çiftinin azmettirdiği iddia edilmişti. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı'nın düzenlediği iddianamede Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat'ın 'Birden fazla kişiyle birlikte silahla tehdit', 'Mala zarar verme' suçlarından toplamda ayrı ayrı 8 yıla kadar hapsi talep edilmişti. 11 sanıklı dava Küçükçekmece 3. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Duruşma devam ederken Dilan Polat kızıyla konuşup ağladı. Bu arada duruşma çıkışı Dilan Polat’ın yakınları Banu Parlak’a bağırarak tükürdü.
25.04.2024Gündem
Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanması davası: Polat çifti hakim karşısına çıktı
Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanması davası: Polat çifti hakim karşısına çıktıBanu Parlak'ın güzellik merkezine geçen yıl 1 Ekim’de düzenlenen silahlı saldırıyı Dilan ve Engin Polat çiftinin azmettirdiği iddia edilmişti. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın düzenlediği iddianamede Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat’ın ‘Birden fazla kişiyle birlikte silahla tehdit’, ‘Mala zarar verme’ suçlarından toplamda ayrı ayrı 8 yıla kadar hapsi talep edilmişti. Banu Parlak dava için Küçükçekmece Adliyesi'ne geldi. 11 sanıklı dava Küçükçekmece 3. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülmeye başladı.
25.04.2024Video
Polat çiftine "Vergi usul kanununa muhalefet"ten tahliye kararı
Polat çiftine "Vergi usul kanununa muhalefet"ten tahliye kararıSosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu 16 tutuklu hakkında "Vergi usul kanununa muhalefet" suçundan tahliye kararı verildi. Ancak 3 ayrı suçtan daha tutuklu bulunan Dilan Polat ve diğer şüpheliler cezaevinden çıkamayacak.
19.04.2024Gündem
Dilan ve Engin Polat'ın tutukluluklarının devamına karar verildi
Dilan ve Engin Polat'ın tutukluluklarının devamına karar verildiSosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirdikleri iddia edilen Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat'ın da aralarında olduğu 8 sanığın tutukluluklarının devamına karar verildi. Mahkeme kararda sanıkların kaçma şüphesi olduğunu belirtti.
4.04.2024Gündem
Dilan Polat ve Nez Demir arasındaki hakaret davası düştü; ikili duruşmada ağladı
Dilan Polat ve Nez Demir arasındaki hakaret davası düştü; ikili duruşmada ağladıNez Demir’in Dilan Polat’a ‘hakaret’ içerikli mesaj attığı gerekçesiyle açılan dava, Dilan Polat’ın şikayetinden vazgeçmesi nedeniyle düştü. Nez Demir ve Dilan Polat duruşma boyunca ağladı.
28.03.2024Gündem
Polis ve genç voleybolcular, 'Hayallerimiz Renkleniyor' projesi kapsamında bir araya geldi
Polis ve genç voleybolcular, 'Hayallerimiz Renkleniyor' projesi kapsamında bir araya geldiAdana'da polisin 'Hayallerimiz Renkleniyor' projesi kapsamında geçen yıl liseler arası düzenlediği voleybol turnuvasında ilk 3’e giren öğrenciler polis ekipleriyle bir araya geldi. Birinci olan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımının oyuncusu Cemre Dilan Polat (16), “Bu turnuva sayesinde voleybol hayatımızın merkezine oturdu. Birinci olunca bu spora daha çok bağlandım. İleride Eda Erdem gibi heykelimin dikilmesi hayal ediyorum” dedi.
23.03.2024Spor
Banu Parlak davası; "Banu Parlak'ı vurmam karşılığında bayilik teklif edildi"
Banu Parlak davası; "Banu Parlak'ı vurmam karşılığında bayilik teklif edildi"Sosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirdikleri iddia edilen Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat'ın da aralarında olduğu 11 sanık hakkında düzenlenen iddianamedeki tüm detaylar ortaya çıktı. Soruşturmada tanık olarak dinlenen Halil İbrahim Kalkan, "Sezgin Polat, kendilerine ticari hayatta zorluk çıkartan Banu Parlak'ı vurmam halinde 2 milyon lira değerindeki güzellik merkezi bayiliğini bana bedelsiz vereceğini söyledi" dedi. Ayrıca kurşunlama olayını gerçekleştiren sanıkların eylemi nasıl gerçekleştirdiklerine yönelik savunmaları da dikkat çekti.
18.03.2024Gündem
Banu Parlak'ın güzellik merkezindeki saldırıya ilişkin soruşturma tamamlandı
Banu Parlak'ın güzellik merkezindeki saldırıya ilişkin soruşturma tamamlandıSosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirdikleri iddia edilen Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat'ın da aralarında olduğu 11 sanık hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. İddianamede Dilan, Engin ve Sezgin Polat'ın 'birden fazla kişiyle birlikte silahla tehdit suçunu azmettirme', 'Mala zarar vermeye azmettirme' suçlarından toplamda ayrı ayrı 8 yıla kadar hapisle cezalandırılmaları talep edildi.
16.03.2024Gündem
Para dağıtıp belinde silahla dans eden sosyal medya fenomeni Aleyna Dalveren gözaltına alındı
Para dağıtıp belinde silahla dans eden sosyal medya fenomeni Aleyna Dalveren gözaltına alındıİstanbul'da sosyal medya fenomeni Aleyna Dalveren, lüks bir aracın üzerine çıkıp dans ederek para dağıttı. Daha sonra belinden silah çıkaran Dalveren o anları ise sosyal medyada paylaştı. Görüntülerin ardından gözaltına alınan Dalveren'in Dilan Polat ve diğer fenomenlerle de irtibatlı olduğu ortaya çıktı.
27.02.2024Gündem
Dilan ve Engin Polat’a komşu kavgasından hapis cezası talebi
Dilan ve Engin Polat’a komşu kavgasından hapis cezası talebiÇekmeköy'de oturan Dilan ve Engin Polat çiftinin tutuklanmadan önce komşularıyla yaşadığı kavgayla ilgili yürütülen soruşturma tamamlandı. Dilan Polat hakkında 8 yıl 4 ay hapis cezası istenirken, Engin Polat’ın 11 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.
22.02.2024Gündem
TMSF'den Dilan Polat açıklaması
TMSF'den Dilan Polat açıklamasıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF)'ndan Dilan Polat adını taşıyan yeni güzellik merkezlerinin faaliyetlerine devam etmesi ve yeni merkezlerin açılmasıyla ilgili yapılan açıklamada, "Franchise sözleşmeleri TMSF'den önce imzalanmıştır" denildi.
11.01.2024Gündem
Adalet Bakanlığı'ndan Dilan Polat açıklaması
Adalet Bakanlığı'ndan Dilan Polat açıklaması'Kara para aklamak', 'Vergi kaçırmak' ve 'Örgüt kurmak' suçlamasıyla tutuklanan Dilan Polat'ın 'Yılbaşını ailesiyle birlikte geçirdi', 'Dilan Polat 11 gündür hastanede' şeklindeki haberler üzerine Adalet Bakanlığı'ndan açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, Polat'ın rahatsızlığı nedeniyle sağlık kuruluşlarına sevkinin yapıldığı belirtilirken, Dilan Polat'ın yılbaşını ailesiyle birlikte geçirdiği yönündeki iddiaların ise gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Açıklamada Polat'ın ailesiyle bir kez kapalı görüş yaptığı da belirtildi.
9.01.2024Gündem
Dilan Polat Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldü
Dilan Polat Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldü Kara para aklama suçlamasıyla 5 Kasım'da tutuklanan Dilan Polat'ın Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldüğü öğrenildi.  Yapılan tetkiklerin ardından Polat tekrar cezaevine götürüldü.
31.12.2023Video

Benzer Haber Etiketleri

Dilan Polatbanu parlakengin polatpolat çiftisaldırı

Dilan Polat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.