Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Son dakika cumhurbaşkanı erdoğan haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cumhurbaşkanı erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cumhurbaşkanı erdoğan haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanı Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18.413 cumhurbaskani erdogan haberi bulunmuştur.
Marmaris'teki otelde çatışmanın izleri ilk günkü gibi
Marmaris'teki otelde çatışmanın izleri ilk günkü gibiMuğla'nın Marmaris ilçesinde 15 Temmuz darbe girişimi sırasında FETÖ üyesi askerler tarafından basılan 5 yıldızlı Turban Grand Yazıcı Otel, o gecenin izlerini taşıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çalışma ofisi olarak kullandığı oda ile şehit olan koruma polisi Mehmet Çetin'in kaldığı oda kapalı tutulup, o geceki haliyle korunuyor.
15.07.2024Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Al-Saud'u kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Al-Saud'u kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Faisal bin Farhan Al-Saud'u kabul etti.
14.07.2024Politika
15 Temmuz şehidinin babası: Beynimi vermek istedim, tıbben mümkün olmadı
15 Temmuz şehidinin babası: Beynimi vermek istedim, tıbben mümkün olmadı15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle Erzurum Çifte Minareli Medrese’de düzenlenen resim ve fotoğraf sergisinin açılışına katılan şehit Oğuzhan Yaşar'ın (23) babası Ahmet Yaşar (60), "Şarapnel parçası oğlumun beynine isabet etmişti. 19 gün hastanede yattı. Tedavisi olmadı, beynimi vermek istedim. Tıbben mümkün olmadı. Alın yazısı öyleymiş, Rabbim sabrını veriyor" dedi.
14.07.2024Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Donald Trump'a geçmiş olsun mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Donald Trump'a geçmiş olsun mesajıCumhurbaşkanı Erdoğan: ABD’nin 45’inci Başkanı ve Başkan Adayı Donald Trump’a yönelik gerçekleştirilen suikast girişimini şiddetle kınıyorum. Trump’a, ailesine ve sevenlerine en içten geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. ABD seçimlerine ve küresel istikrara gölge düşmemesi için saldırıyla ilgili tahkikatın en etkili biçimde yapılacağına, faillerin ve azmettiricilerinin en kısa sürede adaletin huzuruna çıkarılacağına inanıyorum. Türkiye olarak dost ve müttefik ABD halkının yanında olacağız.
14.07.2024Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan; 40 yıllık plan ve hazırlık, sadece birkaç saat içinde boşa gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan; 40 yıllık plan ve hazırlık, sadece birkaç saat içinde boşa gittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şehit Mustafa Cambaz 3. Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni'nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Milletin direnişini kırmak için her türlü alçaklığı yaptılar, ancak sinsi ve kanlı emellerine ulaşamadılar. Oysa her şeyi en ince detayına kadar hesaplamışlardı. Oysa 40 yıl boyunca bukalemun gibi kırk kılığa bürünerek kendilerini gizlemeyi başarmışlardı. 15 Temmuz gecesi de tereyağından kıl çeker gibi Türkiye'yi işgal edeceklerini, milletin iradesine el koyacaklarını zannediyorlardı. Ama 40 yıllık plan ve hazırlık, sadece birkaç saat içinde boşa gitti" dedi.
13.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan MSÜ Komuta ve Kurmay Eğitimi mezuniyet törenine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan MSÜ Komuta ve Kurmay Eğitimi mezuniyet törenine katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'da silahlı kuvvetlerde görev yapan 32 bin 189 subayın 10 bin 468'i yani yüzde 33'ü ordumuzdan atıldı. Kurmay subaylarda durum çok daha vahimdir. Çünkü örgütün 80'li yıllardan itibaren özellikle hedefe koyduğu ve zamanla çöreklendiği yerlerin en başında harp akademileri yani kurmaylık sistemi geliyordu. Bin 886 kurmay subayı bin 524'ü yani yüzde 81'i FETÖ'den ihraç edildi. Mesela Deniz Harp Akademisi'nin birinci ve ikinci sınıflarında eğitim gören kursiyerin tamamının ilişiği kesildi" dedi.
13.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Suriye' açıklaması: Görevi Bakan Fidan'a verdim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Suriye' açıklaması: Görevi Bakan Fidan'a verdimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD dönüşü gazetecilere yaptığı açıklamada, Suriye ile ilgili yaptığı konuşmada, "Görevi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'a verdim. Dışişleri Bakanım da şu anda muhataplarıyla görüşmek suretiyle işin bütün yol haritasını belirleyecekler. Ona göre de inşallah adımı atacağız. Biz Suriye'de adil bir barışın mümkün olduğunu düşünüyoruz. Suriye'nin toprak bütünlüğünün bizim de çıkarımıza olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz" dedi.
13.07.2024Politika
Dışişleri'nden, İsrailli Bakan Katz'a tepki
Dışişleri'nden, İsrailli Bakan Katz'a tepkiDışişleri Bakanlığı, İsrail Dışişleri Bakanı Yisrael Katz'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan açıklamalarına tepki gösterdi.
12.07.2024Politika
Bakan Göktaş, Senegal Cumhurbaşkanı Faye ile görüştü
Bakan Göktaş, Senegal Cumhurbaşkanı Faye ile görüştüAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Senegal Cumhurbaşkanı Bassirou Diomaye Faye ile görüştü.
12.07.2024Dünya
Türkiye’den Senegal’in el sanatlarının gelişimine önemli katkı
Türkiye’den Senegal’in el sanatlarının gelişimine önemli katkıDakar El Sanatları Eğitim Merkezinin yeni atölyeleri, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ile Senegal Turizm ve El Sanatları Bakanı Mountaga Diao’nun katıldığı törenle açıldı.
12.07.2024Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın NATO Zirvesi’ndeki yoğun diplomasi trafiği
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın NATO Zirvesi’ndeki yoğun diplomasi trafiğiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’nin başkenti Washington’da düzenlenen NATO Liderler Zirvesi sonrasında değerlendirmelerde bulundu.
12.07.2024Dünya
Araştırma: Vatandaşların yüzde 73,4’ü, ‘Tekrar darbe olsa yine sokağa çıkarım’ diyor
Araştırma: Vatandaşların yüzde 73,4’ü, ‘Tekrar darbe olsa yine sokağa çıkarım’ diyorAreda Survey araştırma şirketinin Türkiye genelinde bin 204 kişinin katılımıyla darbe girişiminin sekizinci yılında gerçekleştirdiği araştırmaya göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın darbe gecesinde gerçekleştirdiği süreç yönetimi halkın yüzde 81,8’i tarafından başarılı bulunuyor. Vatandaşların yüzde 73,4’ü ‘Tekrar darbe olsa yine sokağa çıkarım’ diyor. Darbe girişimi sonrasında devletin FETÖ ile yürüttüğü mücadeleyi yeterli bulanlar toplumun yüzde 58,8’ini oluşturuyor. FETÖ’nün Türkiye’de hala bir tehdit unsuru olduğunu düşünenlerin oranı ise 67,2.
12.07.2024Ekonomi
Fransa Büyükelçisi Dumont: Türkiye ile ikili iş birliğini derinleştirmek için çalışıyoruz
Fransa Büyükelçisi Dumont: Türkiye ile ikili iş birliğini derinleştirmek için çalışıyoruzFransa Büyükelçisi Isabelle Dumont, Türkiye ile Fransa arasında ikili iş birliğini derinleştirmek ve ekonomik ilişkileri geliştirmek için çalıştıklarını, ticaret hacminin artmaya devam ettiğini ve 23 milyar doları aşarak yeni bir rekora imza attığını söyledi.
12.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Biden ile ayaküstü sohbet etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Biden ile ayaküstü sohbet ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Washington’da düzenlenen NATO Liderler Zirvesi’nde ABD Başkanı Joe Biden ile ayaküstü sohbet etti.
12.07.2024Politika
Erdoğan: Karşımızda hukuk tanımayan, gözü dönmüş bir yapı var
Erdoğan: Karşımızda hukuk tanımayan, gözü dönmüş bir yapı varCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi’nin ardından ABD’nin başkenti Washington’da basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, Netanyahu yönetiminin sadece kendi halkının değil, bölgenin de güvenliğini tehlikeye attığını belirterek, “Karşımızda savaş hukuku dahil, hiçbir hukuk, nizam, değer ve sınır tanımayan gözü dönmüş bir yapı vardır” dedi.
12.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Müttefik ve Ortak Devletler toplantısına katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Müttefik ve Ortak Devletler toplantısına katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’nin başkenti Washington’da NATO Liderler Zirvesi marjında düzenlenen Müttefik ve Ortak Devlet ve Hükümet Başkanları Toplantısı’na katıldı. Erdoğan, toplantı öncesi mevkidaşları ve diğer liderlerle sohbet etti.
11.07.2024Dünya
Erdoğan: Srebrenitsa'da yaşanan vahşetin bir benzeri bugün Filistin'de yaşanıyor
Erdoğan: Srebrenitsa'da yaşanan vahşetin bir benzeri bugün Filistin'de yaşanıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "29 yıl önce Srebrenitsa'da yaşanan vahşetin bir benzerine bugün Gazze'de ve işgal edilmiş Filistin topraklarında Filistin halkı maruz kalıyor. 16 bini çocuk olmak üzere yaklaşık 40 bin masum insanın katledilmesini, uluslararası kurum ve kuruluşlar tıpkı 29 sene evvel olduğu gibi sadece seyrediyor. Tüm dünya olarak insanlık ve samimiyet imtihanından geçiyoruz" dedi.
11.07.2024Video
Erdoğan: Srebrenitsa'da yaşanan vahşetin bir benzeri bugün Filistin'de yaşanıyor
Erdoğan: Srebrenitsa'da yaşanan vahşetin bir benzeri bugün Filistin'de yaşanıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "29 yıl önce Srebrenitsa'da yaşanan vahşetin bir benzerine bugün Gazze'de ve işgal edilmiş Filistin topraklarında Filistin halkı maruz kalıyor. 16 bini çocuk olmak üzere yaklaşık 40 bin masum insanın katledilmesini, uluslararası kurum ve kuruluşlar tıpkı 29 sene evvel olduğu gibi sadece seyrediyor. Tüm dünya olarak insanlık ve samimiyet imtihanından geçiyoruz" dedi.
11.07.2024Politika
Bakan Göktaş, Senegal'de Türk vatandaşlarıyla bir araya geldi
Bakan Göktaş, Senegal'de Türk vatandaşlarıyla bir araya geldiSenegal’in başkenti Dakar’daki temaslarını sürdüren Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Türkiye'nin Dakar Büyükelçiliğini ziyaret etti. Bakan Göktaş, burada Türk vatandaşlarıyla da bir araya geldi.
10.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Miçotakis ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Miçotakis ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi için bulunduğu ABD’nin başkenti Washington’da Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ile görüştü.
10.07.2024Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Aile Fotoğrafı çekimine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Aile Fotoğrafı çekimine katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’nin başkenti Washington’da düzenlenecek NATO Liderler Zirvesi marjında aile fotoğrafı çekimine katıldı. Erdoğan’ı fotoğraf çekiminin yapıldığı alanda NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ve ABD Başkanı Joe Biden karşıladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, NATO Zirvesi'nde akşam yemeğine katıldı.
11.07.2024Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO 75. Yıl Anma Resepsiyonu’na katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO 75. Yıl Anma Resepsiyonu’na katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi’ne katılmak üzere gittiği ABD’nin başkenti Washington’da NATO’nun 75. Yıl Anma Resepsiyonu’na katıldı. Resepsiyon, Andrew W. Mellon Oditoryumu’nda gerçekleştirildi.
10.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi için ABD’de
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi için ABD’deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi’ne katılmak üzere ABD’nin başkenti Washington’a gitti. Erdoğan’ın uçağı, Washington’nun güneydoğusundaki Andrews Ortak Hava Üssü’ne iniş yaptı.
9.07.2024Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: NATO Zirvesi'nde artan terör tehdidine dikkati çekeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: NATO Zirvesi'nde artan terör tehdidine dikkati çekeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere ABD'ye gitti. Erdoğan, "Yapacağımız görüşmelerde başta yakın çevremiz olmak üzere dünyada artan terör tehdidine dikkati çekeceğiz. Terör örgütleriyle kararlı ve bütüncül bir mücadele yürütülmesi noktasında NATO'nun gayretlerinin artırılması gerektiğinin de altını çizeceğiz" dedi.
9.07.2024Politika
Türkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A'nın uzay yolculuğu başladı
Türkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A'nın uzay yolculuğu başladıTürkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A, Türkiye saatiyle 02.30’da ABD'nin Florida eyaletindeki Cape Canaveral Hava Kuvvetleri İstasyonu'ndan Space X firmasına ait Falcon 9 roketiyle uzaya fırlatıldı.
9.07.2024Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanı Erdoğanerdoğannatoabd15 temmuz

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.