Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Son dakika cumhurbaşkanı erdoğan haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cumhurbaşkanı erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cumhurbaşkanı erdoğan haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanı Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 17.474 cumhurbaskani erdogan haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart'ta milletin tokadını yemekten kurtulamayacaklar
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart'ta milletin tokadını yemekten kurtulamayacaklarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Açık ve net söylüyorum; 14-28 Mayıs seçimlerinde milletin sandıkta verdiği mesajı okumayanlar, 31 Mart'ta bu sefer milletin tokadını yemekten kurtulamayacaklar. Buna hazır mıyız? Kelime oyunlarıyla gerçekleri gizleyebileceklerini zannedenler, milletin ferasetini hafife almanın ne demek olduğunu 31 Mart'ta sandıklar açılınca bir kez daha göreceklerdir" dedi.
21.02.2024Politika
Cumhurbaşkanına hakaretten yargılanan Hayko Bağdat'ın 10.5 yıl hapsi istendi
Cumhurbaşkanına hakaretten yargılanan Hayko Bağdat'ın 10.5 yıl hapsi istendiGazeteci Hayko Bağdat’ın Cumhurbaşkanına hakaret suçundan yargılandığı davada savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, Bağdat hakkında "Zincirleme şekilde Cumhurbaşkanına hakaret" ve "Kamu görevlisine hakaret" suçlarından toplam 10 yıl 6 aya kadar hapisle cezalandırılmasını istedi. Savcı, "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan Bağdat'ın beraatini talep etti.
21.02.2024Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ'nün Arnavutluk'ta amacına ulaşmasına izin vermeyeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ'nün Arnavutluk'ta amacına ulaşmasına izin vermeyeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iyi veya kötü günlerinde Arnavutluk halkının yanında olmayı sürdüreceklerini belirterek "Sayın Başbakanın FETÖ ile mücadele konusundaki hassasiyetini biliyor, bunu takdirle karşılıyor. İlişkilerimizi zehirlemek için her yol ve yöntemi deneyen bu şer şebekesinin amacına ulaşmasına fırsat vermeyeceğiz. Arnavutluk makamlarının da bu gerçeğin farkında olduklarını görüyoruz. Karşılıklı anlayış çerçevesinde, örgütle mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.
20.02.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li Senatörleri kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li Senatörleri kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'li Senatör Jeanne Shaheen ve Chris Murphy'i kabul etti.
20.02.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'yı resmi törenle karşıladı.
20.02.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yargıdaki sorunu giderecek bir anayasa değişikliği için de uzlaşma arayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yargıdaki sorunu giderecek bir anayasa değişikliği için de uzlaşma arayacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, uzunca bir süredir yeni bir anayasa ihtiyacı olduğunu dile getirdiklerini belirterek, "Son dönemdeki tartışmalar başta olmak üzere yaşadığımız her hadise bize böyle bir anayasanın Türk demokrasisinin selameti açısından ne kadar gerekli olduğunu gösteriyor. Eğer bu konuda Meclis'te bir mutabakat temin edebilirsek zaten meseleyi kökten çözmüş olacağız. Yeni anayasa mümkün olmasa bile yargıdaki sorunu giderecek bir anayasa değişikliği için de uzlaşma yollarını arayacağız" dedi. Erdoğan'ın konuşmasını aşağıdaki YouTube linkinden izleyebilirsiniz...
20.02.2024Politika
Bakan Işıkhan, Malatya'da
Bakan Işıkhan, Malatya'daÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Malatya'da İl İstişare Toplantısı'na başkanlık etti.
20.02.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Barış sürecinde Azerbaycan ile omuz omuza hareket ediyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Barış sürecinde Azerbaycan ile omuz omuza hareket ediyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Azerbaycan ile Ermenistan arasında kalıcı barış anlaşmasının imzalanmasının, bölgemiz ve dünyada barış, huzur ve istikrar için yeni bir umut kaynağı olacağı şüphesizdir. Bu süreçte Azerbaycan'la birlikte omuz omuza hareket ediyoruz. Karabağ'da işgalin sona ermesi ile birlikte bölgemizde kalıcı barış için tarihi bir fırsat penceresi açıldı. Bu fırsat, penceresinin kapanmaması çok önemlidir" dedi.
19.02.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev'i resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev'i resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'i resmi törenle karşıladı.
19.02.2024Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev'i resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev'i resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'i resmi törenle karşıladı.
19.02.2024Politika
İmamoğlu'ndan Akşener'e yanıt
İmamoğlu'ndan Akşener'e yanıtİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açıklamalarının sorulması üzerine, "Bu yapılan yorumları ben hiç muhatap almayacağım. Ama İstanbul'a dair bir proje ya da İstanbul'da yaptığımız işe dönük bir tarif olur ise bu kapsamda elbette cevabını veririm ama bu söylenen siyasi, muğlak, geçerliliği olmayan bir takım tariflere asla muhatap olmayacağım" dedi.
19.02.2024Politika
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Anıtkabir'i ziyaret etti
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Anıtkabir'i ziyaret ettiAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir'i ziyaret etti.
19.02.2024Politika
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye'ye geliyor
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye'ye geliyorAzerbaycan Cumhurbaşkanı İham Aliyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye’ye resmi ziyaret gerçekleştirecek.
19.02.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim öncesi Trabzon'da açıklama yaptı. Erdoğan'ın konuşmasını aşağıdaki YouTube linkinden izleyebilirsiniz.
17.02.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2'nci astronotumuzu da uzaya göndereceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2'nci astronotumuzu da uzaya göndereceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İlk insanlı uzay misyonumuzu geçen hafta başarıyla tamamladık. İnşallah yakın bir tarihte 2’nci astronotumuzu da uzaya göndereceğiz. Artık Ahmet'ler, Mehmet’ler, Ayşe’ler, Fatma’lar uzaya gidecekler uzaya” dedi.
17.02.2024Politika
Erdoğan: Gazze başta olmak üzere katliamların önüne geçmek için her türlü gayreti sergileyeceğiz
Erdoğan: Gazze başta olmak üzere katliamların önüne geçmek için her türlü gayreti sergileyeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'da "Geleneksel Sporların İhyası" parolasıyla gerçekleştirilen 6. Etnospor Forumu'na gönderdiği video mesajda, "Bizler de Gazze başta olmak üzere yakın coğrafyamızda süregiden krizlerin, katliamların ve acıların önüne geçmek için elimizden gelen her türlü gayreti sergilemeye devam edeceğiz" dedi.
17.02.2024Politika
Bakan Bolat'tan kredi ve banka kartı 'komisyon' oranı açıklaması
Bakan Bolat'tan kredi ve banka kartı 'komisyon' oranı açıklamasıTicaret Bakanı Ömer Bolat, kredi- banka kartlarındaki komisyon oranlarına ilişkin açıklamasında, “Şimdi üç kamu bankası, Ziraat Bankası Genel Müdürümüz bize bildirdi, bir karar aldılar. Banka kartındaki komisyon oranını yüzde 2,39’a düşürdüler aylık taksit olarak. Akaryakıt istasyonlarında da yüzde 2,25’e düşürdüler. Banka kartlarında, post makinelerindeki aylık ücretlendirmeyi de yüzde 50 indirim yaptılar. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
17.02.2024Ekonomi
Erdoğan: Dış politikada tek amacımız dostlarımızın sayısını mümkün olduğunca çoğaltmaktır
Erdoğan: Dış politikada tek amacımız dostlarımızın sayısını mümkün olduğunca çoğaltmaktırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bizim dış politikada tek bir amacımız vardır, o da dostlarımızın sayısını mümkün olduğunca çoğaltmaktır. Türkiye Yüzyılı'nın aynı zamanda barışın da yüzyılı olmasını istiyorsak, dost ve kardeş ülkelerle iş birliğimizi geliştirmekten başka yolumuz yok. Emperyalist güçlerin bölgemize yönelik oyunlarını bozmak istiyorsak, kardeş ülkelerle birbirimize kenetlenmek mecburiyetindeyiz. Görüş ayrılıklarına takılıp kalmak yerine iş birliği alanlarına odaklanmak zorundayız. Şu hakikatin hepimiz farkındayız; vahdet olmadan, rahmet olmaz” dedi.
16.02.2024Politika
Adnan Oktar suç örgütü üyeleri Bakanlara ve Yargıtay başkanına Oktar'ın yazılarını göndermiş
Adnan Oktar suç örgütü üyeleri Bakanlara ve Yargıtay başkanına Oktar'ın yazılarını göndermişAdnan Oktar organize suç örgütünün güncel yapılanmasına yönelik açılan soruşturmada yeni detaylar ortaya çıktı. Oktar'ın örgüt üyelerine 'Kumpas' adında bir kitap yazılması talimatı verdiği öğrenilirken, örgüt üyesi avukatların lobi çalışmaları kapsamında Adnan Oktar'ın güncel olaylarla ilgili yorumları ve kitaplarını içeren belgeleri dönemin Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'e, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Esra Erdoğan Albayrak'a, Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler'e ve Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit'e kargoyla gönderdiği ortaya çıktı.
16.02.2024Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emeklilerimize verdiğimiz bayram ikramiyesini 3 bin liraya yükselteceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emeklilerimize verdiğimiz bayram ikramiyesini 3 bin liraya yükselteceğizOrdu'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her fırsatta altını çizerek tekrar ettiğim gibi bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyasetidir. Bizim ne dünün CHP’si gibi arkamızda tek parti faşizmin utancı var ne de bugünün CHP’si gibi kendi iç kavgasından başını kaldıramayan, yalan üzerine kurulu bir siyaset tarzımız var” dedi. Emeklilerin bayram ikramiyesinde artış olacağını belirten Erdoğan, “Önümüzdeki bayram, emeklilerimize verdiğimiz ikramiyeyi yüzde 50 artışla 3 bin liraya yükselteceğiz” dedi.
16.02.2024Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emeklilerimize verdiğimiz bayram ikramiyesini 3 bin liraya yükselteceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emeklilerimize verdiğimiz bayram ikramiyesini 3 bin liraya yükselteceğizOrdu'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her fırsatta altını çizerek tekrar ettiğim gibi bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyasetidir. Bizim ne dünün CHP’si gibi arkamızda tek parti faşizmin utancı var ne de bugünün CHP’si gibi kendi iç kavgasından başını kaldıramayan, yalan üzerine kurulu bir siyaset tarzımız var” dedi. Emeklilerin bayram ikramiyesinde artış olacağını belirten Erdoğan, “Önümüzdeki bayram, emeklilerimize verdiğimiz ikramiyeyi yüzde 50 artışla 3 bin liraya yükselteceğiz” dedi.
16.02.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na taziye ziyareti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na taziye ziyaretiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul il başkanlığına gelerek, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı önünde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Fatma Sevim Baltacı için taziye ziyaretinde bulundu. Konuyla ilgili AK Parti'nin soysal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, trafik kazasında hayatını kaybeden İstanbul İl Kadın Kolları Başkan Yardımcımız Fatma Sevim Baltacı için İl Başkanlığımıza taziye ziyaretinde bulundu" denildi.
16.02.2024Politika
Büyükelçi atamaları Resmi Gazete'de
Büyükelçi atamaları Resmi Gazete'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre; bazı ülkelere büyükelçi atamaları yapıldı.
16.02.2024Gündem
Sumudica, Türk vatandaşı olursa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ismini alacak
Sumudica, Türk vatandaşı olursa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ismini alacakGaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica, uzun yıllardır Türk futbolu için emek verdiğini ve kendisine Türk vatandaşlığı verilmesi durumunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kulüp başkanı Memik Yılmaz'ın ön isimlerini almak istediğini söyledi.
15.02.2024Spor
Erdoğan: Bizim seviyemize çıkamayanlar, bizi kendi sefil gündemlerinin içine çekmeye çalışıyor
Erdoğan: Bizim seviyemize çıkamayanlar, bizi kendi sefil gündemlerinin içine çekmeye çalışıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dikkat ederseniz; kendi heybeleri boş olanlar, bizim başarılarımızı değersiz hale getirme gayretinde. Bir başka ifadeyle iş yapma ve icraat ortaya koyma hususunda bizim seviyemize çıkamayanlar, bizi kendi sefil gündemlerinin içine çekmeye çalışıyor" dedi.
15.02.2024Politika

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanı ErdoğanERDOĞANAliyevMİTİNGCANLI

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.