Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu

Son dakika Ekrem İmamoğlu haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ekrem İmamoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ekrem İmamoğlu haber sayfamızda...

Ekrem İmamoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.532 ekrem imamoglu haberi bulunmuştur.
İmamoğlu: Bizim hedefimiz günü kurtarmak değil çözüm üretmek
İmamoğlu: Bizim hedefimiz günü kurtarmak değil çözüm üretmekAvrupa 2'nci Bölge Dere Islahı ve Bakım Onarımı Tanıtım Törenine katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Günü kurtarmak, durumu idare etmek, göz boyamak ya da seçimi kazanmak için çözüm üretme pozisyonu bizim pozisyonumuz değil. Her zaman söyledim, bizim için hedef seçim kazanmak değil. Bizim hedefimiz İstanbulluların sorunlarını çözmek; İstanbulluların, Esenyurtluların gönüllerini kazanmaktır. Baktığımız pencere odur, çocukların geleceğini kurtarmaktır" dedi.
12.07.2024Gündem
İstanbul'da toplu taşımada indirimli karta 30 yaş sınırı
İstanbul'da toplu taşımada indirimli karta 30 yaş sınırıİBB Meclisi’nin Temmuz ayı olağan toplantılarının 3’üncüsü gerçekleştirildi. İstanbul’da, toplu taşımada öğrenci indirimine 30 yaş sınırı getirildi.
11.07.2024Gündem
İmamoğlu: Depremle mücadelede personel alımı ile ilgili en kritik alan İstanbul itfaiyesi
İmamoğlu: Depremle mücadelede personel alımı ile ilgili en kritik alan İstanbul itfaiyesi'İstanbul İtfaiyesi Yeni Araç Hizmete Alım Töreni'nde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'un özellikle depremle mücadelede ve afet anına hazırlıkla ilgili sorumluluklarından ötürü personel alımına en çok ihtiyaç duyulan, ilgili alan ve en kritik alan İstanbul İtfaiyesi'dir" dedi. İmamoğlu konuşmasının devamında, "Şehircilik Bakanlığı'nda, 2 bin 300 kişinin bizim kurumumuza katılmasının engellenmesinin altında yatan anlamsız, mesnetsiz, komik, trajik durumun sebebi nedir? Bir önceki Bakana, ondan önceki Bakana, şimdi de yeni dönemi hayırlı olsun, Sayın Kurum'a bunu defalarca ilettim. Anlamı nedir? Yani devletimizin bir kurumuna 2 bin 300 kişilik itfaiye eri katılımını engellemenin anlamı nedir" ifadelerini kullandı.
11.07.2024Politika
İmamoğlu: Hizmeti eşit vermek adına her türlü imkanı seferber ederim
İmamoğlu: Hizmeti eşit vermek adına her türlü imkanı seferber ederimİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Sancaktepe Belediyesi'nin Toplu Temel Atma Töreni'ne katıldı. Burada konuşan İmamoğlu, "Vatandaşa hizmetin kutsallığı hiçbir şeyle değişmez, değişilmez. Geçtiğimiz dönem İstanbul’un 39 ilçesine de aynı desteği sunduk. Şimdi de aynı gayret içerisindeyiz. 13 belediye başkanı başka siyasi partiden, hiç umursamam. Hizmeti eşit vermek adına her türlü imkanı seferber ederim." dedi.
10.07.2024Gündem
İmamoğlu: Toplu taşımada çok başka bir döneme yürüyüşümüzü takip edeceksiniz
İmamoğlu: Toplu taşımada çok başka bir döneme yürüyüşümüzü takip edeceksinizİBB iştiraki Şehir Hatları tarafından üretilen Deniz Dolmuşlar, düzenlenen törenle suya indirildi. Törende konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bütün toplu taşıma çalışmalarını sürdürüyor olacağız. Bizi metrolarda, yeni nesil metrobüslerde, deniz ulaşımında yaptığımız yatırımlarda, bisiklet konusunda attığımız adımları da göreceksiniz. Birçok konuda İstanbul'un yenilikçi, vizyoner, çevreci en düşük emisyona sahip, sürdürülebilir araç takviyeleriyle İstanbul'un toplu taşımasında çok başka bir döneme yürüyüşümüzü takip edeceksiniz" dedi.
9.07.2024Gündem
İBB Spor Kulübü 24 sporcusuyla olimpiyat yolcusu
İBB Spor Kulübü 24 sporcusuyla olimpiyat yolcusuPARİS'te düzenlenecek olan 2024 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları'na, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor Kulübü, 24 sporcusu ile katılacak. Sporcularla bir araya gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul iki kıtayı, insanlığı kültürleri, medeniyetleri birleştiren, doğu ve batıyı bir araya getiren, Avrupa’yı taçlandıran bir kent. Bence İstanbul ve Türkiye Avrupa’nın bir parçası ama aynı zamanda İstanbul Avrupa’nın merkezi bir kent olarak olimpiyatla buluştuğunda sadece İstanbul bundan taçlanmayacak, olimpiyat oyunları da İstanbul’da olimpiyatları yaparak taçlanmış olacak." dedi.
8.07.2024Gündem
664'üncü Kırkpınar Ağası Ufuk Özünlü oldu, kemeri Özgür Özel taktı
664'üncü Kırkpınar Ağası Ufuk Özünlü oldu, kemeri Özgür Özel taktıEdirne'de gerçekleştirilen 663'üncü Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde, geleneksel ağalık koç ihalesi yapıldı. Kırkpınar'da 15 yıl ağalık yapan, 4 altın kemerli Seyfettin Selim'in, ağalık ihalesinde lehine çekildiği, iş insanı Ufuk Özünlü, 34 milyon 571 bin 852 lira vererek, 664'üncü Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası oldu. Özünlü'ye ağalık altın kemerini, CHP Genel Başkanı Özgür Özel taktı.
7.07.2024Gündem
Özgür Özel: Geçim olmazsa hiç merak etmeyin yakında seçim olur
Özgür Özel: Geçim olmazsa hiç merak etmeyin yakında seçim olurCHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Buradan tekrar ediyoruz. Ya asgari ücrete zammı verecekler ya da biz söke söke alacağız. Zamları yaparsanız sorunlar bitmez ama hiç olmazsa birazcık geçim olur. Ama geçim olmazsa hiç merak etmeyin yakında seçim olur" dedi.
7.07.2024Politika
İmamoğlu: Kişiler gelip geçicidir, kurumlar kalıcıdır
İmamoğlu: Kişiler gelip geçicidir, kurumlar kalıcıdırİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Ülkemizde hükümetler olabilir, yerel yönetimler olabilir, kişiler gelip geçicidir, kurumlar kalıcıdır. Hele hele devletimiz bakidir, ebedidir, ezeli olduğu kadar ebedidir. O bakımdan ülkemiz, bayrağımız, devletimiz, milletimiz gibi kutsal kavramlarımız üzerinden baktığımızda geçici olan her unsurun dönemlerinde sanki kalıcıymış gibi yarattığı atmosfere de aldanmamak lazım" dedi.
2.07.2024Politika
98. Gazi Koşusu'nun ödül töreni yapıldı
98. Gazi Koşusu'nun ödül töreni yapıldı98’inci Gazi Koşusu’nu Akın Sözen’in jokeyliğini yaptığı Dragon Flame adlı safkan 2:28:36’lık derecesiyle kazandı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 98 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirilen Gazi Koşusu’nun ardından ödül töreni gerçekleştirildi.
30.06.2024Spor
98. Gazi Koşusu'nu Akın Sözen'in jokeyliğini yaptığı "Dragon Flame" kazandı
98. Gazi Koşusu'nu Akın Sözen'in jokeyliğini yaptığı "Dragon Flame" kazandı98’inci Gazi Koşusu’nu Akın Sözen’in jokeyliğini yaptığı Dragon Flame adlı safkan 2:38:36’lık derecesiyle kazandı.
30.06.2024Video
98. Gazi Koşusu'nu Akın Sözen'in jokeyliğini yaptığı "Dragon Flame" kazandı
98. Gazi Koşusu'nu Akın Sözen'in jokeyliğini yaptığı "Dragon Flame" kazandı98’inci Gazi Koşusu’nu Akın Sözen’in jokeyliğini yaptığı Dragon Flame adlı safkan 2:38:36’lık derecesiyle kazandı.
30.06.2024Spor
Özgür Özel: 'Normalleşelim, muhalefet etmeyin' diyorlarsa biz orada yokuz
Özgür Özel: 'Normalleşelim, muhalefet etmeyin' diyorlarsa biz orada yokuzCHP Genel Başkan Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'normalleşme' açıklamalarına ilişkin, "El sıkışmak için tek el yetmez. İki tane el gerekir. 'Normalleşelim, muhalefet etmeyin' diyorlarsa biz orada yokuz. Ama 'Yumruğunuzu yeniden sıkacak mısınız?' diyorlarsa biz orada da yokuz. El sıkışmaya, selamlaşmaya, müzakereye devam; mücadeleye de devam" dedi.
26.06.2024Politika
İmamoğlu: Önceki genel başkanımızla buluşuruz, buluşacağız
İmamoğlu: Önceki genel başkanımızla buluşuruz, buluşacağızİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşüp görüşmeyeceğine ilişkin, "Biz, önceki dönem genel başkanımızla buluşuruz, buluşacağız. Bugün olur, bir hafta sonra olur. Bizim böyle bir derdimiz yok" dedi.
26.06.2024Politika
İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu açıklaması: Bayramlaştık, farklı şekillerde basına yansımasını hayretle izliyorum
İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu açıklaması: Bayramlaştık, farklı şekillerde basına yansımasını hayretle izliyorumİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara’da görüşeceği yönünde ki iddialara ilişkin “ Önceki dönem Genel Başkanımız ile Bayramlaştığımız esnada da kendisine ‘Ben artık Ankara'ya da geliyorum. Türkiye Belediyeler Birliği görevinden ötürü muhtemelen daha sık geleceğim ve geldiğimiz bu esnada da olabilirse bir yemekte sohbet etmeyi arzu ederim’ dedim. O da ‘memnuniyetle’ dedi. Ama net olarak şu tarih, bu tarih yok. Bunun farklı şekillerde basına yansıması, tarihin, hatta gündemin, içeriğinin aktarılması ya da birilerinin bunu bir şekilde farklı anlamlara çekerek yazmasını hayretle izliyorum" dedi.
24.06.2024Politika
Yoga severler 10’uncu Uluslararası Yoga Günü'nde Sarayburnu’nda bir araya geldi
Yoga severler 10’uncu Uluslararası Yoga Günü'nde Sarayburnu’nda bir araya geldiİstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor İstanbul ve Hindistan Başkonsolosluğu iş birliğiyle yoga severler '10'uncu Uluslararası Yoga Günü'nde Sarayburnu'nda bir araya geldi. 21 Haziran Dünya Yoga Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte konuşan Hindistan İstanbul Başkonsolosu Mijito Vinito, “Yoganın Türkiye'de popülerlik kazanmasından dolayı mutluyuz. Umuyoruz Türk dostlarımız bu uygulamalardan fayda sağlamaya devam eder" dedi.
21.06.2024Video
Yoga severler 10’uncu Uluslararası Yoga Günü'nde Sarayburnu’nda bir araya geldi
Yoga severler 10’uncu Uluslararası Yoga Günü'nde Sarayburnu’nda bir araya geldiİstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor İstanbul ve Hindistan Başkonsolosluğu iş birliğiyle yoga severler '10'uncu Uluslararası Yoga Günü'nde Sarayburnu'nda bir araya geldi. 21 Haziran Dünya Yoga Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte konuşan Hindistan İstanbul Başkonsolosu Mijito Vinito, “Yoganın Türkiye'de popülerlik kazanmasından dolayı mutluyuz. Umuyoruz Türk dostlarımız bu uygulamalardan fayda sağlamaya devam eder" dedi.
21.06.2024Spor
İBB Meclisi'nde sokak köpekleri tartışıldı
İBB Meclisi'nde sokak köpekleri tartışıldıİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi Haziran ayı ikinci oturumunda, sahipsiz köpekler gündeme alındı. CHP'li Meclis Üyesi Tan Hüseyin Kıroğlu "Biz, bu sorunu dünyaya da örnek olabilecek şekilde çözebiliriz, buna kesinlikle inanıyorum. Öldürmeyelim, kısırlaştıralım ve yaşatalım" ifadelerini kullandı.
11.06.2024Politika
Özgür Özel: İzmir'de kendi içimizde öz eleştiri yapıyoruz
Özgür Özel: İzmir'de kendi içimizde öz eleştiri yapıyoruzCHP Genel Başkanı Özgür Özel, "İzmir'de kendi içimizde öz eleştiri yapıyoruz. Çünkü Manisa'da yüzde 60 alınan bir yerde İzmir'de alınan oy oranını konuşuyoruz. Elbette doğru bir stratejiyle neredeyse bütün belediyeleri kazandık. Bir başarısızlıktan söz etmek değil ama İzmir'in çok daha bu rakamların fevkinde rakamlara ulaşabilmesi için gayret göstereceğiz" dedi.
8.06.2024Politika
Mansur Yavaş Tarihi Kentler Birliği Başkanı seçildi
Mansur Yavaş Tarihi Kentler Birliği Başkanı seçildiPendik'te, Tarihi Kentler Birliği Başkanlığı Birlik Meclisi 2024 Yılı Olağan 1. Toplantısı gerçekleştirildi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 495 oy ile Tarihi Kentler Birliği Başkanı seçildi.
8.06.2024Politika
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Adana’da
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Adana’daCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, bir dizi program ve ziyaret için geldiği Adana’da partisinin il başkanlığını ziyaret etti.
7.06.2024Politika
Türkiye Belediyeler Birliği seçimini İmamoğlu kazandı
Türkiye Belediyeler Birliği seçimini İmamoğlu kazandıTürkiye Belediyeler Birliği seçimini İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 515 oy ile kazandı.
5.06.2024Politika
Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı'nda 'kayyum' tartışması
Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı'nda 'kayyum' tartışmasıTürkiye Belediyeler Birliği (TBB) Meclis Toplantısı'nda, Hakkari Belediye Başkanlığı'na İçişleri Bakanlığı tarafından kayyum atanması nedeniyle tartışma çıktı.
5.06.2024Politika
İBB Başkanı İmamoğlu'nun 'ihaleye fesat karıştırma' suçundan yargılandığı dava ertelendi
İBB Başkanı İmamoğlu'nun 'ihaleye fesat karıştırma' suçundan yargılandığı dava ertelendiİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı döneminde, şartları oluşmayan bir firmaya ihale verdiği iddiasına ilişkin 'ihaleye fesat karıştırma' suçundan 3 yıldan 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı dava 2 Ekim'e ertelendi.
31.05.2024Gündem
Kripto varlıklara ilişkin düzenlemeleri içeren Sermaye Piyasası Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndan geçti
Kripto varlıklara ilişkin düzenlemeleri içeren Sermaye Piyasası Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndan geçtiKamuoyunda kripto yasası olarak da bilinen 19 maddelik, 'Sermaye Piyasası Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi' TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
30.05.2024Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

imamoğluÖzgür ÖzelSporibbkoşu

Ekrem İmamoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.