İş Birliği Protokolü

İş Birliği Protokolü

Son dakika iş birliği protokolü haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iş birliği protokolü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iş birliği protokolü haber sayfamızda...

İş Birliği Protokolü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 22 is birligi protokolu haberi bulunmuştur.
ÖSYM ve Türksat arasında iş birliği protokolü
ÖSYM ve Türksat arasında iş birliği protokolü Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) ile Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. arasında bilişim teknolojilerine yönelik iş birliği protokolü imzalandı.
7.09.2023 Gündem
Ankaragücü'nden sürdürülebilir çevre için iş birliği protokolü
Ankaragücü'nden sürdürülebilir çevre için iş birliği protokolü Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü, Ankara Üniversitesi ile iklim değişikliğinin olumsuz etkilerini azaltmak, yeşil kalkınma ve sürdürülebilir çevre için iş birliği protokolü imzaladı. Eryaman Stadyumu'nda gerçekleştirilen imza törenine, Ankaragücü Başkanı Faruk Koca ve Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, kulüp ve üniversiteden yöneticiler katıldı.
15.08.2023 Spor
THF ve Türk Kızılay arasında iş birliği protokolü imzalandı
THF ve Türk Kızılay arasında iş birliği protokolü imzalandı Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) ve Türk Kızılay arasında işbirliğini içeren protokol, Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç ile Türk Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık’ın katıldığı törenle imzalandı. Türk Kızılay Genel Merkezi’nde bugün imzalanan protokol ile THF çalışanları ve sporculara ilk yardım eğitimi verilmesi ve Kızılay Engelsiz, Kızılay Kadın ve Genç Kızılay yapılarının Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen hentbol hakemliği eğitimlerinde kullanılması sağlanacak.
11.01.2023 Spor
YÖK ve SSB arasında, savunma sanayisine nitelikli insan gücü için iş birliği protokolü
YÖK ve SSB arasında, savunma sanayisine nitelikli insan gücü için iş birliği protokolü Yükseköğretim Kurulu (YÖK) ile Savunma Sanayii Başkanlığı arasında, üniversite öğrencilerinin ve akademik personelin savunma sanayi alanında yüksek katma değerli işlere odaklanmaları ve sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.
10.01.2023 Gündem
Marmara Gölü için iş birliği protokolü; kuruyan kesimlerde organik tarım yapılacak
Marmara Gölü için iş birliği protokolü; kuruyan kesimlerde organik tarım yapılacak Manisa'nın Salihli, Saruhanlı ve Gölmarmara ilçeleri sınırlarındaki 'ulusal öneme sahip sulak alan' tescilli, 'kuş cenneti' olarak bilinen ve tamamen kuruyan Marmara Gölü için Manisa Valiliği, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında göl üzerinde kaçak yollarla ve işgalle ekilen mevcut alanlarda artık TİGEM, organik tarım yapacak.
8.11.2022 Gündem
TDT üye ülkeleri Diyanet İşleri ve Dini İdare Başkanları arasında iş birliği protokolü imzalandı
TDT üye ülkeleri Diyanet İşleri ve Dini İdare Başkanları arasında iş birliği protokolü imzalandı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Dünya, İslam'ın aydınlık ilkelerini, hoşgörü ahlakını, kardeşlik hukukunu görmeye her zamankinden daha çok muhtaçtır" dedi.
21.10.2022 Gündem
Beşiktaş - Neftçi Bakü maçından notlar
Beşiktaş - Neftçi Bakü maçından notlar  UEFA Avrupa Konferans Ligi 3’üncü Eleme Turu rövanşında Beşiktaş sahasında Netfçi Bakü’yü konuk etti. Beşiktaş Stadyumu’nda saat 21.00’de başlayan karşılaşmada İsviçre Futbol Federasyonu’ndan Lukas Fahndrich düdük çaldı. Fahndrich’in yardımcılıklarını ise Jonas Emi ve Guillaume Maire üstlendi.
17.08.2023 Spor
Türkiye'nin ilk havacılık ve uzay lisesine 'Özdemir Bayraktar'ın adı verildi
Türkiye'nin ilk havacılık ve uzay lisesine 'Özdemir Bayraktar'ın adı verildi Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Türkiye'nin ilk havacılık ve uzay lisesinin adının, 'Özdemir Bayraktar Uzay ve Havacılık Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi' olacağını açıkladı.
17.05.2023 Politika
İki kez restore edilen 657 yıllık hamama zarar verip, yağmaladılar
İki kez restore edilen 657 yıllık hamama zarar verip, yağmaladılar Manisa'da Ulu Cami ile birlikte yapılan, İshakpaşa Külliyesi'nin de bir parçası olan ve 10 yıl arayla 2 kez restore edilen 657 yıllık İshakpaşa Hamamı, kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildi. Tahta kapısı kırılıp, yağmalanan tarihi hamamın duvarlarına sprey boyalar ile isim yazılıp, zarar verildiği de görüldü.
27.03.2023 Video
Türkiye ile Katar arasında ikili anlaşmaların imzaları atıldı
Türkiye ile Katar arasında ikili anlaşmaların imzaları atıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad El Sani görüştü. Görüşmenin ardından iki devlet arasında anlaşmaların imzaları atıldı.
14.10.2022 Gündem
Bakan Bilgin'den 3600 ek gösterge açıklaması: Düzenlemeleri temmuzda yapacağız
Bakan Bilgin'den 3600 ek gösterge açıklaması: Düzenlemeleri temmuzda yapacağız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, emekli maaşları ve kamu çalışanlarının özlük haklarını düzenleyen çalışmaları tamamlamak üzere olduklarını açıkladı. Bakan Bilgin, düzenlemeleri temmuz ayında yapacaklarını söyledi.
17.05.2022 Ekonomi
Türk Telekom AKM'nin ana destekçisi oldu
Türk Telekom AKM'nin ana destekçisi oldu Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türk Telekom arasında imzalanan anlaşma kapsamında Türk Telekom AKM’nin ana destekçisi oldu. AKM’nin simgesi kırmızı kürenin bulunduğu 2 bin 40 kişilik ana opera salonuna Türk Telekom’un adı verildi.
15.11.2021 Kültür&Sanat
Bahçeli: Üniversite sınavı tamamen kaldırılmalı
Bahçeli: Üniversite sınavı tamamen kaldırılmalı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Gençlerimizi ve ailelerini endişe ve strese sokan yürürlükteki sınav sistemi yeni baştan ele alınmalı. Bu kapsamda okul öncesi sürecini de hesaba katan bir eğitim ve öğretim modeliyle her evladımızın ilgi alanına uygun üniversite eğitiminin sınavsız temini sağlanmalıdır. Demem odur ki üniversite sınavı tamamen kaldırılmalıdır" dedi.
29.06.2021 Politika
Yeni Kadıköy Metropoliti Adamakis için tören
Yeni Kadıköy Metropoliti Adamakis için tören Görevden alınan Kadıköy Metropoliti Athanasios Papas'ın yerine atanan Fransa Metropoliti Emanuil Adamakis, Kadıköy'deki Aya Triada Rum Ortodoks Kilisesi'nde düzenlenen törenle görevi devraldı.
20.03.2021 Gündem
Dış Ticaret Meslek Liseleri öğrencilerine burs ve staj imkanı
Dış Ticaret Meslek Liseleri öğrencilerine burs ve staj imkanı Ticaret Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü ile Dış Ticaret Meslek Liseleri öğrencilerine staj ve burs imkanı sağlanacak. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Bu okullardan mezun olan gençlerimiz ülkemizin dört bir yanında iş imkanları bulabileceklerdir" dedi.
16.03.2021 Gündem
Erdoğan: Birinci hedefimiz Cumhuriyetin 100'üncü yılında Ay'a ilk teması gerçekleştirmektir
Erdoğan: Birinci hedefimiz Cumhuriyetin 100'üncü yılında Ay'a ilk teması gerçekleştirmektir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Milli Uzay Programı hedeflerine ilişkin, "Birincil ve en önemli hedefimiz Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında Ay'a ilk teması gerçekleştirmektir. İnşallah aya gidiyoruz. Hazırlıklarına başladığımız ay programıyla bu hedefi iki aşamada tamamlamayı planlıyoruz" dedi.
9.02.2021 Politika
Koronavirüs önlemlerini alan okullara 'okulum temiz' belgesi
Koronavirüs önlemlerini alan okullara 'okulum temiz' belgesi Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, okullarda koronavirüs salgını nedeniyle uygulanacak temizlik kurallarını belirleyen 'Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme Klavuzu'nu tanıtarak, iş birliği protokolünü imzaladı. Klavuzda belirlenen şartları yerine getiren okullara, 'Okulum Temiz' belgesi verilecek
27.07.2020 Eğitim
Dünyaca ünlü ödüllü şeflerden 'şırdan dolması'na ilgi
Dünyaca ünlü ödüllü şeflerden 'şırdan dolması'na ilgi İstanbul'da 30 Kasım tarihinde düzenlenecek 'Uluslararası Gastromasa Konferansı' kapsamında 18 değişik ülkeden Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü şefler, Adana ziyaretinde şırdan dolmasına yoğun ilgi gösterdi.
27.11.2019 Gündem
Etkinlik ve kongre fuarı "6. ACE of M.I.C.E. Exhibition" başladı
Etkinlik ve kongre fuarı "6. ACE of M.I.C.E. Exhibition" başladı Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün buluşma noktası "ACE of M.I.C.E. Exhibition"   İstanbul Kongre Merkezi’nde bu yıl  6'ıncı kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Açılışta konuşan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti  (KKTC) Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, "THY ile birlikte farklı destinasyonlar arayışı ve roadshowlar sonrasında ülkemizde turizmdeki kalitenin hak ettiği noktaya ulaşmasını sağlamak için çalışma sürdüreceğiz." dedi.
27.02.2019 Gündem
Makedonya, NATO’ya katılım protokolünü imzaladı
Makedonya, NATO’ya katılım protokolünü imzaladı ‘Prespa Anlaşması’ sonrası Yunanistan ile ‘isim krizi’ sorununu aşan ve resmi olarak ‘Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’ ismini alan Makedonya, bugün NATO’nun Brüksel’de bulunan merkez karargâhındaki bir törenle NATO’ya katılım protokolünü imzaladı.
6.02.2019 Dünya
Erdoğan'dan Almanya açıklaması: Sorunları aşmada fırsat yakaladık
Erdoğan'dan Almanya açıklaması: Sorunları aşmada fırsat yakaladık Almanya’nın Türkiye için önemli bir ülke olduğunu vurgulayan Erdoğan, “Sorunları tümüyle aşabildik diyemem ama aşma yolunda önemli bir fırsat yakaladık. Bu kesintili dönemi geride bırakacağız” dedi.
1.10.2018 Politika

Benzer Haber Etiketleri

iş birliği protokolü ÖSYM ve Türksat arasında Ankaragücü sürdürülebilir çevre için

İş Birliği Protokolü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.