Öldürdü

Öldürdü

Son dakika öldürdü haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan öldürdü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan öldürdü haber sayfamızda...

Öldürdü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.977 oldurdu haberi bulunmuştur.
Eşine sarkıntılık yaptığını iddia ettiği yeğenini öldüren sanık: Öldürme niyetim yoktu
Eşine sarkıntılık yaptığını iddia ettiği yeğenini öldüren sanık: Öldürme niyetim yoktu Adana'da, eşine sarkıntılık yaptığını iddia ettiği yeğeni Batuhan Bulut'u (23) tabancayla öldürdüğü gerekçesiyle müebbet hapis cezası istemiyle tutuklu yargılanan Ahmet Aslan (34), "Batuhan elimizde büyüdü, evladımız gibiydi. Öldürmeye niyetim yoktu, olsaydı daha önce yapardım" diye kendini savundu.
24.05.2024 Gündem
Gece tartıştığı eşini, sabah uyurken tabancayla öldürdü
Gece tartıştığı eşini, sabah uyurken tabancayla öldürdü Erzurum'da, Halil Ciğerli (71), gece tartıştığı eşi Hangül Ciğerli'yi (73) sabah uyurken yatağında tabancayla vurarak öldürüp polise teslim oldu. Prostat kanseri olan Halil Ciğerli ile eşinin 'şiddetli geçimsizlik' yaşadığı öne sürüldü.
24.05.2024 Gündem
Eşini öldüren koca, duruşmaya katılan tanığı ölümle tehdit etti
Eşini öldüren koca, duruşmaya katılan tanığı ölümle tehdit etti Konya'da, eşi Zeliha Akbulut'u (26) 3 çocuğunun gözü önünde öldürdüğü suçlamasıyla 'Eşe karşı kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanan Hüseyin Akbulut (33), ikinci duruşmada tanık M.K.'yi tehdit etti. M.K., "Ne kendisini, ne eşini tanırım. Daha önce beni 'Evimin önünde dolaşma' diye bıçakla tehdit etti" dedi. Bunun üzerine, "Öleceksin, öleceksin. Müebbet de alsam öleceksin" diyerek tanığın üzerine yürüyen sanık Akbulut, jandarma tarafından salondan çıkartıldı.
24.05.2024 Gündem
Uzaklaştırma kararı aldırdığı oğlunu öldüren babaya 16 yıl hapis
Uzaklaştırma kararı aldırdığı oğlunu öldüren babaya 16 yıl hapis Adana'da hakkında uzaklaştırma kararı aldırttığı psikolojik tedavi gören oğlu Serhat Oti’yi (31) av tüfeğiyle öldüren Nurettin Oti (58) ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Sanığın cezası, oğlunu haksız tahrik altında öldürdüğü ve duruşmadaki iyi hali nedeniyle 16 yıl 8 ay hapse indirildi.
24.05.2024 Gündem
'Kendini yakarak öldürdü' demişti, gerçeği üvey oğlunun ifadesi ortaya çıkardı
'Kendini yakarak öldürdü' demişti, gerçeği üvey oğlunun ifadesi ortaya çıkardı Muğla'nın Menteşe ilçesinde Hasan Bulut, dini nikahlı eşi Hanife Yılmaz'ın (36) üzerine benzin döküp, ateşe verdi. Ağır yaralanan Yılmaz, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Bulut, Yılmaz'ın intihar ettiğini söylerken, ifadesine başvurulan Bulut'un üvey oğlu Halil A. (16), "Üvey babam, anneme 'Seni de evi de yakarım' dedi. Çığlık üzerine kardeşimle bahçeye çıktığımızda annemizi yanar vaziyette gördük. Üvey babam annemin yanışını gülümseyerek izliyordu. Komşularımızın yardımı ile alevi söndürdük. Hasan Bulut, bizi ölümle tehdit ederek korkuttuğu için gerçeği sakladık" dediği öğrenildi.
23.05.2024 Gündem
Müşterisini öldüren köpek eğitmeni: Ben sadece ailemi ve personelimi korumak istedim
Müşterisini öldüren köpek eğitmeni: Ben sadece ailemi ve personelimi korumak istedim Mersin'de müşterisi Mehmet Bozdoğan'ı (39) borç- alacak meselesi nedeniyle çıkan arbede sırasında tabancayla vurarak öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan köpek eğitmeni Görkem Özdemir (36) duruşmada, "Ben sadece ailemi ve personelimi korumak istedim. Öldürmek gibi bir husumetim yoktu, üzgünüm" dedi. 
23.05.2024 Gündem
Husumetlisini tabancayla 13 yerinden vurarak öldürdü
Husumetlisini tabancayla 13 yerinden vurarak öldürdü Samsun'un Canik ilçesinde, husumetlisi S.T. (34) tarafından tabancayla vurulan Asım Cerrah (42), yaşamını yitirdi. Cerrah'ın vücuduna 13 mermi isabet ettiği belirlendi. 
22.05.2024 Gündem
Üniversiteli motokurye Ata'yı öldüren şüpheli için 18 yıldan 24 yıla kadar hapis istendi
Üniversiteli motokurye Ata'yı öldüren şüpheli için 18 yıldan 24 yıla kadar hapis istendi Balıkesir'de, zincir restoranda motokurye olarak çalışan üniversite öğrencisi Ata Emre Akman'ı (20) bıçaklayıp öldüren E.Ö. (17) için 'canavarca hisle veya eziyet çektirerek adam öldürme suçu'ndan 18 yıldan 24 yıla kadar hapis cezası istendi. Ayrıca 'silah taşıma' suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istendi.
23.05.2024 Gündem
'Kıyma çekme yeri’ cinayetine müebbet hapis cezası
'Kıyma çekme yeri’ cinayetine müebbet hapis cezası Adana'da, Kurban Bayramı’nda 'kıyma çekme yeri' yüzünden husumetli oldukları iddia edilen aileden Murat Koday'ı (26) tüfekle vurarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklu yargılanan Ferhat Çiftçi (25), müebbet hapis cezasına mahkum edildi.
22.05.2024 Gündem
İzmir'de tartıştığı komşusunu bıçaklayarak öldürdü
İzmir'de tartıştığı komşusunu bıçaklayarak öldürdü İzmir'in Tire ilçesinde G.Ç. (32), sokakta karşılaşıp, tartıştığı komşusu Mehmet Kenar'ı (33) bıçaklayarak öldürdü.
22.05.2024 Gündem
Eşini öldüren koca, cezaevinden aradığı komşusunun oğlunu lehine yalancı tanıklık yapması için tehdit etmiş
Eşini öldüren koca, cezaevinden aradığı komşusunun oğlunu lehine yalancı tanıklık yapması için tehdit etmiş Konya'da eşi Zeliha Akbulut'u (26) 3 çocuğunun gözü önünde öldürdüğü suçlamasıyla 'eşe karşı kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanan Hüseyin Akbulut’un (33), cezaevinden telefonla aradığı komşusunun oğlu E.Y.’yi (28) yalancı şahitlik yapması için tehdit ettiği öne sürüldü. Akbulut’un E.Y.’ye “ Senin iki kelimen beni 20 sene aşağıya indirecek. Sadece sen gel mahkemeye ifadeni ver kimse bilmeyecek bunu” dediği öğrenildi. E.Y., Hüseyin Akbulut hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
22.05.2024 Gündem
Dayısını bıçaklayarak öldürdü
Dayısını bıçaklayarak öldürdü Giresun’da Veysel Alkan (67), tartıştığı yeğeni Ali İ. (29) tarafından bıçaklanarak öldürüldü.
22.05.2024 Gündem
Sevgiliye tokat cinayetinde 1 tutuklama
Sevgiliye tokat cinayetinde 1 tutuklama Antalya'da kız arkadaşı Hatice Ç. (31) ile evinde kalıp borç aldığı arkadaşı Alper Aldemir'i (45), ‘borcu ödemesi için cüzdanına el koyduğu kız arkadaşına tokat attığı’ gerekçesiyle tabancayla vurarak öldüren Kadir Can İbicek (19), tutuklandı. Hatice Ç. ile çiftin kaçmasına yardımcı olan taksi şoförü M.T., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
22.05.2024 Gündem
Babasını öldürüp, annesini yaralayan sanığa müebbet hapis
Babasını öldürüp, annesini yaralayan sanığa müebbet hapis Bartın'da uyuyan babası Esat Köse'yi (44) öldürüp, annesi Gülden Köse'yi (42) yaralayan Egemen Köse (19) ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Takdiri indirim ile cezası müebbete çevrilen Köse, annesini yaralama suçundan da 7 ay 15 gün hapis cezası aldı.
22.05.2024 Gündem
Tekmelediği kediyi ezerek öldürüp, fırlattı
Tekmelediği kediyi ezerek öldürüp, fırlattı Trabzon’un Of ilçesinde kimliği belirsiz bir kişinin, tekmeleyip, ezerek öldürdüğü yavru kediyi otların içine fırlattığı anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
21.05.2024 Video
Tekmelediği kediyi ezerek öldürüp, fırlattı
Tekmelediği kediyi ezerek öldürüp, fırlattı Trabzon’un Of ilçesinde kimliği belirsiz bir kişinin, tekmeleyip, ezerek öldürdüğü yavru kediyi otların içine fırlattığı anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
21.05.2024 Foto Galeri
Sevgilisine tokat atan arkadaşını öldürdü
Sevgilisine tokat atan arkadaşını öldürdü Antalya'da yaşayan Kadir İ. (19), kız arkadaşı Hatice Ç. (31) ile evinde kalıp borç aldığı arkadaşı Alper Aldemir'i (45), 'borcu ödemesi için cüzdanına el koyduğu kız arkadaşına tokat attığı' gerekçesiyle tabancayla öldürdü. Şüpheli sevgililer ile kaçtıkları taksinin şoförü M.T., gözaltına alındı.
21.05.2024 Gündem
Birlikte yaşadığı kadını öldürdü
Birlikte yaşadığı kadını öldürdü Mardin'in Midyat ilçesinde, Suriyeli A.A.(36), birlikte yaşadığı vatandaşı Media Elmahmoud'u (28) bıçaklayarak öldürdü.
19.05.2024 Gündem
Birlikte yaşadığı kadını öldürüp, kaçtı
Birlikte yaşadığı kadını öldürüp, kaçtı Şırnak'ta H.Ö., dini nikahla birlikte yaşadığı Zeliha Kaptıkaçtı'yı bıçaklayarak öldürdü. Kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlatıldı.
19.05.2024 Gündem
Boşanma aşamasındaki eşi ve baldızını öldürüp intihar etti
Boşanma aşamasındaki eşi ve baldızını öldürüp intihar etti Çorum’da Hasan Orhan (58), boşanma aşamasındaki eşi Nazegül Orhan (55) ve baldızı Meryem Karakoç’u (51) sokak ortasında tabancayla vurarak öldürdükten sonra aynı silahla yaşamına son verdi.
17.05.2024 Gündem
Yargıtay'dan dönen 'Fenomen Ares' davasında cezası düşen sanıklara tahliye
Yargıtay'dan dönen 'Fenomen Ares' davasında cezası düşen sanıklara tahliye Antalya'da 'Ares' lakabıyla bilinen sosyal medya fenomeni Şeyhmus Özdemir'i (18) öldürdükleri suçlamasıyla haklarında 18'er yıl hapis cezası verilen Veysi Erdal (51) ile oğlu Kadir Ozan Erdal (29), dosyanın Yargıtay tarafından bozulmasının ardından yeniden hakim karşısına çıktı. Sanıkları bu kez 12'şer yıl hapse mahkum eden mahkeme heyeti, tahliyelerine hükmetti.
17.05.2024 Gündem
Annesini öldürüp, babasını yaralayan sanığa iyi hal indirimi
Annesini öldürüp, babasını yaralayan sanığa iyi hal indirimi Erzurum'da annesi Serpil Köşebent'i (57) bıçakla öldürüp babası Nevzat Köşebent'i de (62) ağır yaralayan Ahmet Yavuz Köşebent (25) tutuklu yargılandığı davada iyi hal indirimi uygulanarak müebbet ve 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
17.05.2024 Gündem
Polis memuru, emekli uzman çavuşu tabancayla vurarak öldürdü
Polis memuru, emekli uzman çavuşu tabancayla vurarak öldürdü Çorum'da, polis memuru Hüseyin Ç. (45), tartıştığı komşusu malulen emekli uzman çavuş Fatih Afacan'ı (40) tabancayla vurarak öldürdü.
17.05.2024 Gündem
Sokakta tartıştığı husumetlisini öldürdü
Sokakta tartıştığı husumetlisini öldürdü Manisa'nın Akhisar ilçesinde, sokakta tartıştığı aralarında husumet olan S.D. tarafından tabancayla vurulan Fatih Uyar, hayatını kaybetti.
16.05.2024 Gündem
Dolandırıldığını öne süren müşterisi tarafından öldürülen mimar, toprağa verildi
Dolandırıldığını öne süren müşterisi tarafından öldürülen mimar, toprağa verildi Konya'da sevgilisi İrem E.'ye (29) masaj salonu açmak için yaklaşık 2 milyon TL kredi çeken Mevlüt Tosun’un (37) dolandırıldığını öne sürüp, tüfekle vurarak öldürdüğü salonun tasarımı için para verdiği mimar Necati Şadi Kılıç (29) toprağa verildi. Tosun’un bacağından vurduğu sevgilisinin arkadaşı Hasan Aktepe'nin ise tedavisinin sürdüğü ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
16.05.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

öldürdü cinayet Adana cinayeti kedi

Öldürdü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.