Personel

Personel

Son dakika personel haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan personel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan personel haber sayfamızda...

Personel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.482 personel haberi bulunmuştur.
Akkuyu NGS projesi paydaşları sahada koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi
Akkuyu NGS projesi paydaşları sahada koordinasyon toplantısı gerçekleştirdiTürkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı koordinasyonunda Akkuyu NGS sahasında aylık çalışma toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürü Yusuf Ceylan ile Akkuyu Nükleer A.Ş’nin gelecekte üstleneceği ‘NGS işletmecisi’ rolü gereği, Türk tarafının da onayı ile yönetim kadrosunda yapılan değişiklikle Akkuyu Nükleer A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olan Anton Dedusenko ile Akkuyu Nükleer A.Ş Genel Müdürü olarak görevlendirilen Sergei Butckikh katıldı. Genel Müdür Sergei Butckikh daha önce Akkuyu Nükleer A.Ş. Genel Müdür Birinci Yardımcılığı ve NGS Yapı İşleri Direktörlüğü görevini üstleniyordu.
24.07.2024Ekonomi
Özgür Özel: CHP olarak küfeyi istiyoruz
Özgür Özel: CHP olarak küfeyi istiyoruzCHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, en düşük emekli maaşının asgari ücret olsun talepleriyle ilgili, "Bunların sırtında küfe yok" cevabına yönelik, "Biz CHP olarak küfeyi istiyoruz. Millet sana küfeyi verdi. Küfenin içine emekliyi koyuyorsun ağır geliyor, 'milletin efendisi' denen çiftçiyi taşıyamıyor, ağır geliyor. Bırak ben taşıyacağım küfeyi" dedi.
23.07.2024Politika
Bursa’da geri dönüşüm tesisinde çıkan yangın, 3 fabrikaya sıçradı
Bursa’da geri dönüşüm tesisinde çıkan yangın, 3 fabrikaya sıçradıBursa'nın, Yıldırım ilçesinde çıkan yangını söndürme çalışmaları sürüyor. İtfaiye ekiplerinin alevlere köpükle de müdahale ettiği yangının, geri dönüşüm tesisinde çıkıp, yakındaki kağıt-elfay fabrikası ile strafor ve tekstil dokuma fabrikalarına sıçradığı belirtildi. Vali Mahmut Demirtaş, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yangının 3 saatte kontrol altına alındığını açıkladı.
23.07.2024Gündem
16 ildeki 'Narkoçelik-28' operasyonlarında, 40 şüpheli tutuklandı
16 ildeki 'Narkoçelik-28' operasyonlarında, 40 şüpheli tutuklandıİçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, uyuşturucu imalat ve satışına yönelik 16 ilde düzenlenen 'Narkoçelik-28' operasyonlarında 59 şüphelinin yakalandığını, 40'ının tutuklandığını açıkladı.
23.07.2024Video
16 ildeki 'Narkoçelik-28' operasyonlarında, 40 şüpheli tutuklandı
16 ildeki 'Narkoçelik-28' operasyonlarında, 40 şüpheli tutuklandıİçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, uyuşturucu imalat ve satışına yönelik 16 ilde düzenlenen 'Narkoçelik-28' operasyonlarında 59 şüphelinin yakalandığını, 40'ının tutuklandığını açıkladı.
23.07.2024Gündem
Karabük’te orman yangını kısmen kontrol altında
Karabük’te orman yangını kısmen kontrol altındaKarabük’ün Zopran köyü mevkisinde çıkan orman yangınına, 12 arazöz, 7 su tankeri, 6 ilk müdahale aracı, 1 dozer, 1 kepçe, 1 greyder, 1 yangın söndürme helikopteri ve 85 personel ile müdahale edildi. Ekiplerin çalışmasının ardından orman yangını kısmen kontrol altına alındı.
22.07.2024Gündem
Turizmcilerden algı operasyonu açıklaması: Oteller boş değil
Turizmcilerden algı operasyonu açıklaması: Oteller boş değilAntalya'da otelciler, son dönemde Yunan adalarının çok ucuz olduğu ve otellerin boş kaldığı yönündeki iddialara tepki gösterdi. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Hakan Saatçioğlu, "Yanlış bir algı yaratılıyor. 'Yok oteller boş kaldı, yok otellerde misafirden daha fazla personel var.' Böyle bir şey yok" dedi.
22.07.2024Gündem
İznik'te orman yangını
İznik'te orman yangınıBursa'nın İznik ilçesinde orman yangını çıktı. Ekiplerin müdahalesinin ardından yangın kontrol altına alındı.
21.07.2024Gündem
Aydos ormanında yangın
Aydos ormanında yangınPendik'te Aydos Ormanında çıkan yangın ekiplerin yaklaşık 3 saat süren çalışmalarının ardından kontrol altına alındı. Yangına; İtfaiye, Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri, 2 yangın söndürme uçağı, 4 yangın söndürme helikopteri 78 ekip 159 personel ile müdahale edildi. Toplam 4 hektar alanın zarar gördüğü yangında soğutma çalışmaları devam ediyor.
21.07.2024Video
Aydos Ormanı'ndaki yangın kontrol altına alındı
Aydos Ormanı'ndaki yangın kontrol altına alındıPendik Aydos Ormanında çıkan yangın ekiplerin yaklaşık 3 saat süren çalışmalarının ardından kontrol altına alındı. Yangına; İtfaiye, Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri, 2 yangın söndürme uçağı, 4 yangın söndürme helikopteri 78 ekip 159 personel ile müdahale edildi. Toplam 4 hektar alanın zarar gördüğü yangında soğutma çalışmaları devam ediyor.
21.07.2024Gündem
KPSS Alan Bilgisi Sınavı'nın son oturumu başladı
KPSS Alan Bilgisi Sınavı'nın son oturumu başladıÖlçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı tarafından yapılan 2024 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Alan Bilgisi Sınavı'nın 3'üncü ve son oturumu başladı.
21.07.2024Eğitim
KPSS Alan Bilgisi Sınavı başladı
KPSS Alan Bilgisi Sınavı başladıÖlçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı'nca yapılan 2024 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Alan Bilgisi sınavı başladı.
20.07.2024Eğitim
Van'da kardan kapalı olan yayla yolları açıldı
Van'da kardan kapalı olan yayla yolları açıldıVan’da karla mücadele ekipleri, kışın kapanan yüksek kesimlerdeki yayla yollarını 2 aylık çalışmayla ulaşıma açtı.
19.07.2024Gündem
Bakan Uraloğlu: Siber saldırı söz konusu değil
Bakan Uraloğlu: Siber saldırı söz konusu değilUlaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "Windows işletim sistemi kullanan cihazlarda yaşanan kesintiye dair yapılan incelemede yaşanan aksaklığın siber kaynaklı olmadığını tespit ettik. İlgili kurumlarımızla özel sektör ve kamu ile iletişim halindeyiz. İnşallah sistemi bir an önce işler hale getirerek bunu da ortadan kaldırmış olacağız" dedi.
19.07.2024Gündem
KPSS Alan Bilgisi Sınavı'nda 171 bin 655 aday ter dökecek
KPSS Alan Bilgisi Sınavı'nda 171 bin 655 aday ter dökecekÖlçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy, hafta sonu yapılacak 2024-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Alan Bilgisi oturumlarına 171 bin 655 adayın başvurduğunu belirtti.
19.07.2024Eğitim
Global IT kesintileri hakkında küresel açıklamalar
Global IT kesintileri hakkında küresel açıklamalarGlobal ölçekte havayollarında, havalimanlarında, bankalarda, telekom şirketlerinde ve yayın organlarında bilgi teknolojileri kesintileri yaşanıyor. Avustralya merkezli Telekom şirketi Telstra, global arızanın hem Microsoft'u hem de CrowdStrike'ı etkileyen küresel bir sorundan kaynaklandığını belirtti.
19.07.2024Dünya
Balıkesir'deki orman yangını 2'nci gününde kontrol altında
Balıkesir'deki orman yangını 2'nci gününde kontrol altındaBalıkesir Altıeylül ilçesinde dün başlayan orman yangını yaklaşık 20 saatlik müdahalenin ardından bugün saat 10.00 sıralarında kontrol altına alındı. Bölgede soğutma çalışmaları sürüyor.
19.07.2024Gündem
Buca'da başlayıp Gaziemir'e de sıçrayan orman yangını 2'nci gününde
Buca'da başlayıp Gaziemir'e de sıçrayan orman yangını 2'nci günündeİzmir'in Buca ilçesinde başlayıp, Gaziemir ilçesine sıçrayan ve yerleşim yerlerini tehdit eden yangına müdahale 18'inci saatte devam ediyor.
19.07.2024Video
Buca'da başlayıp Gaziemir'e de sıçrayan orman yangını, 20 saat sonra kontrol altında
Buca'da başlayıp Gaziemir'e de sıçrayan orman yangını, 20 saat sonra kontrol altındaİzmir'in Buca ilçesinde başlayıp, Gaziemir ilçesine sıçrayan ve yerleşim yerlerini tehdit eden yangına müdahale 18'inci saatte devam ediyor.Bakan Yumaklı yaptığı açıklamada Buca -Gaziemir dahil orman yangınlarının kontrol altına alındığını açıkladı.
19.07.2024Gündem
Bakan Yumaklı: 18 Temmuz’da ülke genelinde 48 yangına OGM tarafından müdahale edildi
Bakan Yumaklı: 18 Temmuz’da ülke genelinde 48 yangına OGM tarafından müdahale edildiTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 18 Temmuz günü ülke genelinde 34’ü orman 14’ü kırsal alan olmak üzere toplam 49 yangına Orman Genel Müdürlüğü (OGM) tarafından müdahale edildiğini açıkladı.
19.07.2024Gündem
TBMM Genel Kurulu'nda, 'Sokak Hayvanları' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda, 'Sokak Hayvanları' tartışmasıTBMM Genel Kurulu'nda, grup başkanvekillerinin konuşma yaptığı sırada, 'sokak hayvanları' tartışması çıktı.
18.07.2024Politika
Bursa'da orman yangını kontrol altında
Bursa'da orman yangını kontrol altındaBursa'nın Orhaneli ilçesi Çivili Mahallesi'nde saat 13.30 sıralarında çıkan orman yangını, 3,5 saat sonra kontrol altına alındı. Bursa Orman Bölge Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı 2 helikopter, 25 araç ve 87 personel ile müdahale edilen yangını soğutma çalışmaları sürüyor.
18.07.2024Gündem
Bodrum'da oteller fiyat indirdi
Bodrum'da oteller fiyat indirdiMuğla'nın dünyaca ünlü turistik ilçesi Bodrum'da otellerin fiyat indirimine gittiğini söyleyen Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Bodrum Bölge Temsil Kurulu Başkanı Mustafa Demir, "Özellikle temmuzun ikinci yarısından başlayarak, ağustosun ilk iki haftası dahil yüzde 50'lere yakın indirim yapan otellerimiz var. Pahalı satamadıkları için indirime gidildi" dedi.
18.07.2024Video
Balıkesir'de orman yangını
Balıkesir'de orman yangınıBalıkesir'in Altıeylül ilçesinde orman yangını çıktı. Ekipler, yangına havadan ve karadan müdahale ediyor.
19.07.2024Gündem
Bodrum'da oteller fiyat indirdi
Bodrum'da oteller fiyat indirdiMuğla'nın dünyaca ünlü turistik ilçesi Bodrum'da otellerin fiyat indirimine gittiğini söyleyen Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Bodrum Bölge Temsil Kurulu Başkanı Mustafa Demir, "Özellikle temmuzun ikinci yarısından başlayarak, ağustosun ilk iki haftası dahil yüzde 50'lere yakın indirim yapan otellerimiz var. Pahalı satamadıkları için indirime gidildi" dedi.
18.07.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

yangınotelorman yangınıkpssbursa

Personel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.