Seramiksan

Seramiksan

Son dakika Seramiksan haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Seramiksan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Seramiksan haber sayfamızda...

Seramiksan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 49 seramiksan haberi bulunmuştur.
Milano Başkonsolosluğu Ticaret Ateşesi Eser, Seramiksan'ın İtalya'daki merkezini ziyaret etti
Milano Başkonsolosluğu Ticaret Ateşesi Eser, Seramiksan'ın İtalya'daki merkezini ziyaret etti Türkiye'nin Milano Başkonsolosluğu Ticaret Ateşesi Kadir Eser, yerli seramik ve vitrifiye markası Seramiksan'ın Sassuolo Modena'daki merkez ofisini ziyaret etti. Eser, ziyarette kendisini karşılayan Seramiksan İtalya Genel Müdürü Rahşan Karadağ'dan sektör hakkında bilgi alırken, markanın ürünlerini de inceledi.  
7.06.2024 Kurumsal
Tasarımın Banyo Hali Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu
Tasarımın Banyo Hali Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu Karo, vitrifiye markası Seramiksan ve İtalyan dekorasyon stiline sahip banyo mobilyası VOQ , İzmir’de öğrencilere yönelik Tasarımın Banyo Hali Yarışması düzenledi. Yarışma sonucunda İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım ve İç Mimarlık Bölümü’nden 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri ödüllerine kavuştu.
24.05.2024 Eğitim
Seramiksan Usta Eğitim Seminerlerine devam ediyor
Seramiksan Usta Eğitim Seminerlerine devam ediyor Karo, vitrifiye ve yapı kimyasalları markası Seramiksan, 2024 boyunca farklı şehirlerdeki bayilerinin iş birliğiyle ustaları için başladığı eğitim seminerlerine hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Erzurum ve Erzincan'da eğitim gerçekleştiren markanın bu haftaki rotasında Çorum, Trabzon, Fatsa ve Hopa bulunuyor.
17.05.2024 Ekonomi
Seramiksan, havuz karoları Ibiza ve Portofino’yu tanıttı
Seramiksan, havuz karoları Ibiza ve Portofino’yu tanıttı Seramik, vitrifiye ve yapı kimyasalları markası Seramiksan, yeni porselen havuz karolarını tanıttı.
16.04.2024 Ekonomi
Seramiksan, vitrifiye ürünleriyle su tasarrufu sağlıyor
Seramiksan, vitrifiye ürünleriyle su tasarrufu sağlıyor Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir gelecek miras bırakmak için yüzde 0 atık ürün, yüzde 0 atık su politikasını uygulayan seramik ve vitrifiye markası Seramiksan, çevre dostu ürünleriyle tüketicilerinin sudan tasarruf yapmasını sağladığını duyurdu.
21.03.2024 Kurumsal
Seramik ve vitrifiye markasından yetkili servislere 4 haftalık eğitim
Seramik ve vitrifiye markasından yetkili servislere 4 haftalık eğitim Seramik, vitrifiye ve yapı kimyasalları markalarından Seramiksan, farklı şehirlerdeki 70 yetkili servisi için hazırladığı 4 haftalık eğitim programına devam ediyor. Programa katılanlar, üretim ve Ar-Ge alanlarını ziyaret edip vitrifiye ürünlere dair yeni projeler, yedek parça, teknik servis ve montaj gibi konuların yanı sıra, müşteri memnuniyeti hakkında bilgi alıyor.
8.03.2024 Kurumsal
Seramiksan, İş Pozitif Fuarı’na katıldı
Seramiksan, İş Pozitif Fuarı’na katıldı 200 kişiden fazla kadın çalışanıyla kadın istihdamını destekleyen Seramiksan, İŞKUR tarafından ilk defa Manisa’da gerçekleştirilen ‘Müdafaadan Milli Kalkınmaya Türkiye Yüzyılı’nın Kadınları-Yüzyılın Kadın İstihdamı İş Pozitif Fuarı’nda yer aldı.
26.02.2024 Ekonomi
Seramiksan, ‘İyi Yaşam Sohbetleri’ temasıyla mimarlarla bir araya geldi
Seramiksan, ‘İyi Yaşam Sohbetleri’ temasıyla mimarlarla bir araya geldi Yüzde 0 atık ürün, yüzde 0 atık su ilkesiyle üretim yapan karo, vitrifiye ve yapı kimyasalları markası Seramiksan, ‘İyi Yaşam Sohbetleri’ temasıyla mimarlarla röportaj dizisi gerçekleştirdi.  
23.02.2024 Ekonomi
Seramiksan, yılın rengini karo serisiyle buluşturdu
Seramiksan, yılın rengini karo serisiyle buluşturdu Pantone Renk Enstitüsü'nün belirlediği yılın rengi şeftali tüyünü karo serisiyle yüzeylere taşıdıklarını söyleyen Seramiksan Pazarlama Müdürü Görkem Helvacıoğlu, "Profesyonellerin belirlediği yılın renk paletlerinden yararlanarak ürün seçmek, yaşam alanlarını dekore etmeyi kolaylaştırabiliyor. Biz de Pantone Renk Enstitüsü'nün belirlediği yılın rengi şeftali tüyüne uyumlu Sahra serimizle, müşterilerimize aradıkları dekorasyon fikrini hazır halde ürünlerimizle sunuyoruz" dedi.
26.12.2023 Ekonomi
Yerli seramik markası, Kayseri’deki ustaları eğitim seminerinde buluşturdu
Yerli seramik markası, Kayseri’deki ustaları eğitim seminerinde buluşturdu Yerli seramik markası Seramiksan, Kayseri’deki ustaları için 2 ayrı eğitim semineri gerçekleştirdi. Marka, seminerlerle birlikte ustalarının yetkinlikleri başta olmak üzere, ürünlerinin kalite ve avantajlarının farkındalığını ve marka bilinirliğini artırmayı hedefliyor.
7.12.2023 Kurumsal
Seramik ve vitrifiye markası, uluslararası fuarda yeni ürünlerini sergiliyor
Seramik ve vitrifiye markası, uluslararası fuarda yeni ürünlerini sergiliyor  Karo, vitrifiye ve yapı kimyasalları üreticisi Seramiksan, yeni ürünlerini Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA 2023’te sergiliyor. Banyo, mutfak, tüm yaşam alanları için ürettiği karo, vitrifiye, yapı kimyasallarının yanı sıra VOQ banyo mobilyaları koleksiyonlarını sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerinin beğenisine sunan marka, ‘Bir Sözümüz Var’ konseptiyle ziyaretçilerini bekliyor.
6.11.2023 Kurumsal
Seramiksan, fabrika ve showroom’larını mimarlara açtı
Seramiksan, fabrika ve showroom’larını mimarlara açtı Mimarlar Haftası kapsamında 3 ayrı etkinlik düzenleyen Seramiksan, fabrika ve showroom’larını mimar ve iç mimarlara açtı. Manisa ve İzmir’de düzenlenen etkinlikler kapsamında katılımcılara markanın üretim süreçleri, teknik prosesleri ve otomasyon sistemleri anlatıldı.
23.10.2023 Ekonomi
Seramiksan, sürdürülebilir ürünlerini Cersaie Fuarı’nda sergiledi
Seramiksan, sürdürülebilir ürünlerini Cersaie Fuarı’nda sergiledi Seramiksan, Bologna’daki uluslararası seramik fuarı Cersaie'de yer aldı. Marka, yeni karo ve vitrifiye ürünlerini sürdürülebilirlik odağındaki konseptiyle fuarda sergiledi.
4.10.2023 Kurumsal
Seramiksan yeni bayisini Bursa’da açtı
Seramiksan yeni bayisini Bursa’da açtı  Seramiksan, yeni bayisini Bursa’da açtı.
7.08.2023 Kurumsal
Seramik markası Dünya İç Mimarlar Günü'nü 'yaza merhaba' lansmanıyla kutluyor
Seramik markası Dünya İç Mimarlar Günü'nü 'yaza merhaba' lansmanıyla kutluyor Karo, vitrifiye ve yapı kimyasalları üreticisi Seramiksan'ın, Tuğra Yapı & İç Mimarlık iş birliğiyle 25 Mayıs Dünya İç Mimarlar Günü kapsamında Şanlıurfa'da düzenlediği 'yaza merhaba' lansmanı başladı. 50 mimarın yanı sıra Şanlıurfa İç Mimarlar Odası'nın da katıldığı lansmanda 2 gün boyunca, atölye çalışmalarıyla sürdürülebilirliğe ve geri dönüşümün önemine dikkat çekiliyor.
26.05.2023 Ekonomi
Seramiksan, renklerin enerjisini yüzeylere taşıyor
Seramiksan, renklerin enerjisini yüzeylere taşıyor Yaz aylarının gelmesiyle, dekorasyon yenileme sezonu da hareketlendi. Yaşam alanlarını yeniden tasarlayanlar için Seramiksan, renklerin enerjisini karo ve vitriye serileriyle mekanlara taşıdığını açıkladı.
10.05.2023 Kurumsal
Seramiksan'dan su kıtlığına karşı tasarruf odaklı üretim
Seramiksan'dan su kıtlığına karşı tasarruf odaklı üretim Kişi başına su tüketiminin 2030’da yıllık bin 120 metreküp olacağı tahminiyle Türkiye, su fakiri ülke olma yolunda hızla ilerliyor. Yağışsız geçen kış aylarının ardından gelen 22 Mart Dünya Su Günü, su kıtlığına ve kuraklığa dair önlemleri gündeme getiriyor. Yıllık su tüketiminin yüzde 13’ünden sorumlu sanayi kuruluşları, pek çok önlem alıyor. Seramiksan da 'sıfır atık su politikası' doğrultusunda ürettiği vitrifiye ürünleriyle, tasarruf konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.
22.03.2023 Ekonomi
Seramik sektörü ISH Frankfurt'ta bir araya geliyor
Seramik sektörü ISH Frankfurt'ta bir araya geliyor Seramik sektörünün global oyuncularının 2 yılda bir en yeni ürünlerini sergilediği ISH Frankfurt Fuarı, 13-17 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek. 'Sürdürülebilir bir gelecek için çözümler' mottosuyla düzenlenecek fuarda, Seramiksan da en yeni ürünlerini tanıtacak.
9.03.2023 Ekonomi
Banyo yüzeyleri kişi başına saatte 775 milyon bakteri topluyor
Banyo yüzeyleri kişi başına saatte 775 milyon bakteri topluyor Yaşam alanlarını sağlıklı ortamlara dönüştürmenin sembolü olarak kutlanan 16 Ocak Dünya Hijyen Günü kapsamında hijyene ve sürdürülebilirliğe dair farkındalık sağlanması amaçlanıyor. Argonne Ulusal Laboratuvarı'nda araştırmacı Mikrobiyolog Jack Gilbert’in çalışmasından hareketle, bir saatlik kullanımının sonucunda her 1 metrekarelik yüzeyinde 775 milyon bakteri bulunan banyolarda hijyenik bir ortam oluşturulmasına dikkat çekiliyor.
17.01.2023 Gündem
Seramiksan bayi sayısını 240’a çıkardı
Seramiksan bayi sayısını 240’a çıkardı Karovitrifiye ve yapı kimyasalları üreticisi Seramiksan 2022 karnesini paylaştı. 76 şehirdeki bayi sayısını 240’a çıkardığını aktaran şirket, 2023’e dair hedeflerini de açıkladı. Ayrıca, vitrifiye kategorisindeki üretim kapasitesini 2 katına çıkaracağını ve sürdürülebilirlik faaliyetlerini de hızlandıracağını duyurdu.
13.01.2023 Ekonomi
Ev tasarımı ve dekorasyonunda 2023’ün trendleri açıklandı
Ev tasarımı ve dekorasyonunda 2023’ün trendleri açıklandı  Yeni yıl yaklaşırken, 2023’ün ev dekorasyonu ve tasarım trendleri açıklandı. Küçük alanları kullanışlı kılacak ürünler öne çıkarken, doğadan ilham alan ve ferah bir görünüm sunan tasarımların tercih edileceği belirtiliyor. Karo, vitrifiye, yapı kimyasalları ve banyo mobilyası ürün portföyüne sahip Seramiksan, 2023 koleksiyonunu tüketicilerin beğenisine sundu. Koleksiyonda doğal ahşap, mermer, taş görünümlü ve uzun ömürlü ürünler ön plana çıkıyor.   
13.12.2022 Sağlık-Yaşam
Seramiksan, 2023 trendlerini UNICERA’da tanıttı
Seramiksan, 2023 trendlerini UNICERA’da tanıttı  Seramik sektörüne dair ülkemizde düzenlenen etkinlikler, hem globaldeki hem de yerel pazardaki önemli oyuncuları bir araya getiriyor. Son olarak dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olan UNICERA, yerel ve uluslararası birçok markayı İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırladı. Karo, vitrifiye ve yapı kimyasalları ile zengin bir ürün yelpazesi sunan Seramiksan, 2023 için hazırladığı yeniliklerini ilk kez UNICERA’da sergiledi.  
25.11.2022 Kurumsal
Seramiksan'ın Düzce’deki yeni bayisi hizmete açıldı
Seramiksan'ın Düzce’deki yeni bayisi hizmete açıldı  Türkiye’deki bayi ağını genişletmeye devam eden Seramiksan’ın, Düzce’deki yeni bayisi Kapoğlu Yapı düzenlenen açılış töreniyle Düzce halkının hizmetine açıldı.
28.10.2022 Kurumsal
Seramik üreticileri 7 - 11 Kasım’da İstanbul Unicera’da buluşuyor
Seramik üreticileri 7 - 11 Kasım’da İstanbul Unicera’da buluşuyor 7-11 Kasım tarihlerinde İstanbul Expo Center’da gerçekleştirilecek, alanında dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olan UNICERA, yerel ve uluslararası birçok markaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Karo, vitrifiye ve yapı kimyasalları ile zengin bir ürün yelpazesi sunan Seramiksan, 2023 için hazırladığı yeniliklerini ilk kez UNICERA’da sergileyecek.
24.10.2022 Ekonomi
Seramik üreticileri 7 - 11 Kasım’da İstanbul Unicera’da buluşuyor
Seramik üreticileri 7 - 11 Kasım’da İstanbul Unicera’da buluşuyor 7-11 Kasım tarihlerinde İstanbul Expo Center’da gerçekleştirilecek, alanında dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olan UNICERA, yerel ve uluslararası birçok markaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Karo, vitrifiye ve yapı kimyasalları ile zengin bir ürün yelpazesi sunan Seramiksan, 2023 için hazırladığı yeniliklerini ilk kez UNICERA’da sergileyecek.
24.10.2022 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Seramiksan seramik fuar BANYO eğitim

Seramiksan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.