Silahlı Kavga

Silahlı Kavga

Son dakika silahlı kavga haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan silahlı kavga gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan silahlı kavga haber sayfamızda...

Silahlı Kavga

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.942 silahli kavga haberi bulunmuştur.
Eğlence mekanında silahlı kavga; 6 yaralı, 8 gözaltı
Eğlence mekanında silahlı kavga; 6 yaralı, 8 gözaltı Samsun'un Atakum ilçesindeki bir eğlence mekanında çıkan silahlı kavgada 6 kişi yaralandı, 8 şüpheli gözaltına alındı.
24.06.2024 Gündem
Diyarbakır'da silahlı kavga: 4 yaralı
Diyarbakır'da silahlı kavga: 4 yaralı Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde alacak verecek meselesi nedeniyle iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 4 kişi yaralandı.
23.06.2024 Foto Galeri
Şanlıurfa'da husumetli aileler arasında taş- sopa ve silahlı kavga: 1 ölü, 6 yaralı
Şanlıurfa'da husumetli aileler arasında taş- sopa ve silahlı kavga: 1 ölü, 6 yaralı Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde husumetli iki aile arasında çıkan taş, sopa ve silahlı kavgada 1’i ağır 7 kişi yaralandı.
21.06.2024 Gündem
Malatya'da husumetli akrabalar arasında düğünde silahlı kavga; baba öldü, oğlu yaralı
Malatya'da husumetli akrabalar arasında düğünde silahlı kavga; baba öldü, oğlu yaralı Malatya'da, husumetli akrabalar arasında düğünde çıkan kavgada Abdullah Kazıcı (53) tabancayla vurularak hayatını kaybetti, oğlu A.K. ise yaralandı.
21.06.2024 Gündem
Şanlıurfa'da hayvan pazarında silahlı kavga: 1 ölü, 6 yaralı
Şanlıurfa'da hayvan pazarında silahlı kavga: 1 ölü, 6 yaralı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde canlı hayvan pazarında karşılaşan husumetli iki grup arasında çıkan silahlı kavgada Faruk Yiğiter (49) hayatını kaybetti, 6 kişi yaralandı. Cep telefonu kamerasına da yansıyan kavga sonrası 1 şüpheli, gözaltına alındı.
14.06.2024 Gündem
Ankara’da husumettiler arasında silahlı kavga: 1 ölü
Ankara’da husumettiler arasında silahlı kavga: 1 ölü Ankara'nın Çankaya ilçesinde, bir spor salonunda aralarında daha önceden husumet bulunan 2 kişi arasında çıkan silahlı kavgada tabancadan çıkan kurşunların isabette ettiği F.O. hayatını kaybetti. Olay yerinden kaçan F.S. ise kısa sürede yakalanarak, gözaltına alındı.
13.06.2024 Gündem
Silahlı kavgada yaralanan fotoğrafçı öldü; 5 gözaltı
Silahlı kavgada yaralanan fotoğrafçı öldü; 5 gözaltı Mardin'in Nusaybin ilçesindeki silahlı kavgada yaralan Uğur Ay (31), hastanede hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturmada 5 şüpheli, gözaltına alındı.
10.06.2024 Gündem
Mardin'de silahlı kavga: 2 yaralı
Mardin'de silahlı kavga: 2 yaralı Mardin’in Nusaybin ilçesinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı.
8.06.2024 Gündem
Diyarbakır’da 9 kişinin öldüğü silahlı kavganın taraflarının barış töreni öncesi, tüm firarı şüpheliler teslim oldu
Diyarbakır’da 9 kişinin öldüğü silahlı kavganın taraflarının barış töreni öncesi, tüm firarı şüpheliler teslim oldu Diyarbakır’da arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan, 9 kişinin hayatını kaybettiği silahlı kavgada Taş ve Alyamaç aileleri, barışmaya ikna edildi. Aileler arasında Bismil ilçesinde düzenlenecek barış töreni öncesi firari olarak aranan her iki aileden toplam 6 şüpheli, teslim oldu. Böylece kavgayla ile dosyada firari şüpheli kalmadı.
31.05.2024 Gündem
Siirt'te silahlı kavgaya valinin korumaları müdahale etti; o anlar kamerada
Siirt'te silahlı kavgaya valinin korumaları müdahale etti; o anlar kamerada Siirt'te Hacı Fethi Serin Camii yakınında iki grup arasında çıkan silahlı kavgaya, o sırada camide olan Vali Kemal Kızılkaya’nın dışarıda bekleyen korumaları müdahale etti. 2 kişinin yaralandığı kavga anına ait görüntüler ve görüntüyü çeken kişinin olayı Vali Kızılkaya ile ilgili sanıp yaşadığı panik kameraya yansıdı.
30.05.2024 Video
Siirt'te silahlı kavgaya valinin korumaları müdahale etti; o anlar kamerada
Siirt'te silahlı kavgaya valinin korumaları müdahale etti; o anlar kamerada Siirt'te Hacı Fethi Serin Camii yakınında iki grup arasında çıkan silahlı kavgaya, o sırada camide olan Vali Kemal Kızılkaya’nın dışarıda bekleyen korumaları müdahale etti. 2 kişinin yaralandığı kavga anına ait görüntüler ve görüntüyü çeken kişinin olayı Vali Kızılkaya ile ilgili sanıp yaşadığı panik kameraya yansıdı.
30.05.2024 Gündem
Akrabasını öldüren şüpheli, çelik yelekle adliyeye sevk edildi
Akrabasını öldüren şüpheli, çelik yelekle adliyeye sevk edildi Trabzon'da kavga ettiği akrabası Özgür Bıyıklı'yı (29) pompalı tüfekle vurarak öldürüp, 17 gün sonra Edirne'de saklandığı pansiyonda yakalanan Engin Bıyıklı (33), önlem amacıyla çelik yelek giydirilerek adliyeye sevk edildi.
29.05.2024 Gündem
Üsküdar'da 3 kişinin öldüğü silahlı kavganın görüntüleri ortaya çıktı
Üsküdar'da 3 kişinin öldüğü silahlı kavganın görüntüleri ortaya çıktı Üsküdar'da, barışmak üzere bir kahvehanede bir araya gelen husumetli iki aile arasında çıkan silahlı çatışmada, 3 kişi hayatını kaybetmişti. Olayla ilgili gözaltına alınan 12 şüpheli, adliyeye sevk edildi. Silahlı çatışma sırasında sokaktakilerin sağa sola kaçışı, güvenlik kamerasına yansıdı.
26.05.2024 Gündem
Üsküdar'da 3 kişinin öldüğü silahlı kavganın şüphelileri adliyeye sevk edildi
Üsküdar'da 3 kişinin öldüğü silahlı kavganın şüphelileri adliyeye sevk edildi Üsküdar'da, aralarındaki husumeti düzeltmek için kahvehanede bir araya gelen iki grup arasında yaşanan ve 3 kişinin ölümü, 5 kişinin ise yaralanmasıyla sonuçlanan çatışmaya karıştıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 12 kişi adliyeye sevk edildi. Pusuya düşürüldüklerini iddia eden şüphelilerden biri "Özbeyler’i niye almadınız" diye bağırdı.
26.05.2024 Gündem
Diyarbakır'da 2 grup arasında silahlı kavga: 2 yaralı
Diyarbakır'da 2 grup arasında silahlı kavga: 2 yaralı Diyarbakır'da iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı.
25.05.2024 Gündem
Bağcılarda iki grup arasında silahlı çatışma
Bağcılarda iki grup arasında silahlı çatışma Bağcılar'da iki grup arasında, sokak ortasında silahlı çatışma çıktı. Çatışmada bir kişi yaralanırken çok sayıda ev ve park halindeki araca kurşun isabet etti.
24.05.2024 Gündem
Üsküdar'da 3 kişinin öldüğü silahlı kavga: 12 gözaltı
Üsküdar'da 3 kişinin öldüğü silahlı kavga: 12 gözaltı Üsküdar'da, barışmak üzere bir kahvehanede bir araya gelen husumetli iki aile arasında çıkan tartışma, silahlı kavgaya dönüştü. 3 kişinin hayatını kaybettiği çatışmada, 2'si ağır 5 kişi yaralandı. Olayla ilgili 3’ü yaralı 12 kişi gözaltına alınırken, polisin mahallede güvenlik önlemi devam ediyor.
24.05.2024 Gündem
Üsküdar’da barışmak için bir araya gelen iki grup arasında silahlı kavga: 3 ölü
Üsküdar’da barışmak için bir araya gelen iki grup arasında silahlı kavga: 3 ölü Üsküdar'da barışmak için bir kahvehanede bir araya gelen iki grup arasında silahlı çatışma çıktı. 3 kişinin hayatını kaybettiği çatışmada 2'si ağır 5 kişi de yaralandı.
24.05.2024 Gündem
Esenler'de iki grup arasında silahlı kavga
Esenler'de iki grup arasında silahlı kavga Esenler'de aralarında husumet bulunan iki grup arasında sokakta başlayan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. 1 kişinin silahla vurulduğu kavga anları, güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde iki grubun sokakta yürüyen anne ve çocuğuna aldırış etmeden ateş ettiği anlar görülüyor.
23.05.2024 Gündem
Esenler'de iki grup arasında silahlı kavga
Esenler'de iki grup arasında silahlı kavga Esenler'de aralarında husumet bulunan iki grup arasında sokakta başlayan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. 1 kişinin silahla vurulduğu kavga anları, güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde iki grubun sokakta yürüyen anne ve çocuğuna aldırış etmeden ateş ettiği anlar görülüyor.
23.05.2024 Video
Diyarbakır’da silahlı kavga: 2 yaralı, 6 gözaltı
Diyarbakır’da silahlı kavga: 2 yaralı, 6 gözaltı Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde 2 grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı, 6 şüpheli gözaltına alındı.
21.05.2024 Gündem
Başakşehir’de husumetli iki grup arasında silahlı kavga
Başakşehir’de husumetli iki grup arasında silahlı kavga Başakşehir’de aralarında husumet bulunan 2 kişiyi sokakta yürürken gören şüpheliler, otomobillerini durdurarak indi. İki grup arasında başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken otomobilden inen bir kişi, sokakta karşılaştıkları iki kişiye kurşun yağdırdı. Olayda 1'i ağır 2 kişi yaralanırken saldırganlar olay yerinden kaçtı. Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
20.05.2024 Gündem
Gaziantep'te silahlı kavga; 5 yaralı
Gaziantep'te silahlı kavga; 5 yaralı Gaziantep'te 2 grup arasında çıkan silahlı kavgada 5 kişi yaralandı.
19.05.2024 Gündem
Sultangazi'de yol kenarında 2 grup arasında silahlı kavga: 3 yaralı
Sultangazi'de yol kenarında 2 grup arasında silahlı kavga: 3 yaralı Sultangazi'de 2 eski ortak, aralarındaki husumeti çözmek için akrabalarıyla birlikte yol kenarında buluştu. Buluşma sırasında çıkan silahlı kavgada 3 kişi yaralandı. Şüphelilerden birinin vurulduktan sonra karşı tarafın silahının tutukluluk yapmasını fırsat bilip ateş ettiği anlar cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.
18.05.2024 Gündem
Fatih’te tekne sahipleri arasındaki silahlı kavga davası: Sanığa müebbet ve 9 yıl hapis talebi
Fatih’te tekne sahipleri arasındaki silahlı kavga davası: Sanığa müebbet ve 9 yıl hapis talebi Fatih'te tekne sahipleri arasında çıkan temiz su tartışmasında Ali Rıza Aslan’ın ölümüne 1 kişinin de yaralanmasına neden olan Osman Kılıç hakkında soruşturma tamamlandı. Hazırlanan iddianamede şüpheli Kılıç hakkında 3 suçtan toplamda müebbet ve 9 yıl 9 aya kadar hapis cezası talep edildi.
15.05.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

silahlı kavga yaralı kavga Diyarbakır üsküdar

Silahlı Kavga ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.