Su Bastı

Su Bastı

Son dakika su bastı haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan su bastı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan su bastı haber sayfamızda...

Su Bastı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.850 su basti haberi bulunmuştur.
Karabük'te sağanak su baskınına sebep oldu
Karabük'te sağanak su baskınına sebep olduKarabük ve Safranbolu ilçesinde sağanak etkili oldu. Sağanak nedeniyle bazı cadde ve sokaklar suyla kaplandı.
12.07.2024Gündem
Kütahya’da sağanak, hayatı olumsuz etkiledi
Kütahya’da sağanak, hayatı olumsuz etkilediKütahya’da etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar kısa sürede göle dönerken, alt geçitlerde biriken sular nedeniyle trafikte aksamalar meydana geldi.
12.07.2024Gündem
Su basan evinden çıkarılıp, maaşı kesilince sokakta yaşamaya başladı
Su basan evinden çıkarılıp, maaşı kesilince sokakta yaşamaya başladıAntalya'da yüzde 67 fiziksel engelli Ebubekir Kaymaz'ın (54) hayatı, sel nedeniyle su basan evinden ev sahibi tarafından çıkarılmasıyla alt üst oldu. Önce kalacak yer bulamayan Kaymaz'ın, ardından ikametgahı olmadığı gerekçesiyle 2 bin 700 liralık maaşı kesildi. Kaymaz, bir süredir satış yaptığı tezgahın arkasına koyduğu kartonların üzerinde yatıyor.
12.07.2024Video
Niğde'de sağanak sele neden oldu
Niğde'de sağanak sele neden olduNiğde’nin Bor ilçesinde etkili olan sağanak sele neden oldu. Kırsal kesimde su taşkınlarının meydana geldiği kentte bazı yollar ulaşıma kapandı.
10.07.2024Gündem
Van'da, selin vurduğu mahallede iş makineleriyle çalışma yapıldı
Van'da, selin vurduğu mahallede iş makineleriyle çalışma yapıldıVan'ın İpekyolu ilçesinde etkili olan sağanakla, sel felaketinin yaşandığı Çalımlı Mahallesi'ndeki mezrada iş makineleriyle çalışma yürütüldü.
10.07.2024Video
Gümüşhane'de etkili olan sağanak, taşkın ve sele neden oldu
Gümüşhane'de etkili olan sağanak, taşkın ve sele neden olduGümüşhane'de etkili olan sağanak nedeniyle kentin birçok noktasında sel, su baskınları ve taşkınlar meydana geldi, cadde ve yollar göle döndü. Erzincan-Gümüşhane karayolunda sel suları nedeniyle sürücüler trafikte zor anlar yaşadı.
8.07.2024Gündem
Kadıköy'de sağanak yağmur nedeniyle bazı evleri su bastı
Kadıköy'de sağanak yağmur nedeniyle bazı evleri su bastıKadıköy'de sağanak yağış nedeniyle bazı ev ve iş yerlerini su bastı. Eşyaları kullanılamaz hale gelen vatandaşlar duruma tepki gösterdi.
5.07.2024Gündem
Bursa’daki sel; 600'ün üzerinde ihbar yapıldı, suya kapılan 5 araç zarar gördü
Bursa’daki sel; 600'ün üzerinde ihbar yapıldı, suya kapılan 5 araç zarar gördüBursa'da dün etkili olan sağanak, sele dönüştü. Yıldırım ilçesindeki Çukuryayla Deresi'nin taşması ile araçlar, sel sularına kapılarak sürüklendi. 5 araçta zarar meydana gelirken, 600 su baskını ihbarının yapıldığı kentte, 3 saat içerisinde metrekareye 44.4 kilogram yağışın düştüğü açıklandı.
5.07.2024Video
Van'ın 3 ilçesinde sağanak sele neden oldu
Van'ın 3 ilçesinde sağanak sele neden olduVan'ın Başkale, Saray ve Muradiye ilçelerinin kırsal mahallelerinde sağanak yağış, sele neden oldu. Debisi yükselen dereden taşan sel suları nedeniyle bazı evler ile dere kenarındaki ahırları su bastı, tarım alanları zarar gördü. Büyükşehir Belediyesi ekip, selin vurduğu mahallelerde çalışma başlattı.
24.06.2024Foto Galeri
Yozgat’ta şiddetli rüzgar, çatıları uçurdu; olay anı kamerada
Yozgat’ta şiddetli rüzgar, çatıları uçurdu; olay anı kameradaYozgat’ta, şiddetli rüzgarla birlikte yağan yağmur, yolları göle çevirdi 8 binanın çatısı uçtu.
14.06.2024Gündem
Ankara'da dolu ve sağanak etkili oldu
Ankara'da dolu ve sağanak etkili olduAnkara'da haziran ayında dolu yağışı etkili oldu, yeşil alanlar beyaza büründü. Misket büyüklüğünde düşen dolu taneleri, araçlarda hasara yol açtı.
14.06.2024Gündem
Van'da sağanak sele neden oldu
Van'da sağanak sele neden olduVan'ın Başkale ilçesine sağanak yağış, Aşağı Küme Mahallesi'nde sele neden oldu. Debisi yükselen dereden taşan sel suları nedeniyle bazı evlerin bahçeleri ile dere kenarındaki ahırları su bastı, tarım alanları zarar gördü.
12.06.2024Gündem
Van'da sağanak sele neden oldu; 52 hayvan öldü, 10 ev ile ahır hasar gördü
Van'da sağanak sele neden oldu; 52 hayvan öldü, 10 ev ile ahır hasar gördüVan'ın Özalp, Saray ve Başkale ilçelerinde sağanak, sele neden oldu. Saray ilçesi Karahisar Mahallesi'nde 10 ev ve ahır hasar görürken, 52 büyük ve küçükbaş öldü. Özalp ve Başkale ilçelerindeki kırsal mahallelerde ise dereler taşınca bazı evlerin bahçelerini su bastı, tarım alanları zarar gördü.
10.06.2024Video
Van'da sağanak sele neden oldu; 52 hayvan öldü, 10 ev ile ahır hasar gördü
Van'da sağanak sele neden oldu; 52 hayvan öldü, 10 ev ile ahır hasar gördüVan'ın Özalp, Saray ve Başkale ilçelerinde sağanak, sele neden oldu. Saray ilçesi Karahisar Mahallesi'nde 10 ev ve ahır hasar görürken, 52 büyük ve küçükbaş öldü. Özalp ve Başkale ilçelerindeki kırsal mahallelerde ise dereler taşınca bazı evlerin bahçelerini su bastı, tarım alanları zarar gördü.
10.06.2024Foto Galeri
Ankara'yı yine sağanak vurdu; yollar göle döndü
Ankara'yı yine sağanak vurdu; yollar göle döndüAnkara'da etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü, araçlar yolda kaldı, su baskınları yaşandı.
8.06.2024Video
Ankara'yı yine sağanak vurdu; yollar göle döndü
Ankara'yı yine sağanak vurdu; yollar göle döndüAnkara'da etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü, araçlar yolda kaldı, su baskınları yaşandı.
9.06.2024Gündem
Ankara'da sağanak; yollar göle döndü, iş yerlerini su bastı
Ankara'da sağanak; yollar göle döndü, iş yerlerini su bastıAnkara'da etkili olan gök gürültülü sağanak günlük yaşamı olumsuz etkilerken, cadde ve sokaklar göle döndü, iş yerlerini su bastı.
7.06.2024Gündem
Ankara'da sağanak; cadde ve sokaklar göle döndü, ev ve iş yerlerini su bastı
Ankara'da sağanak; cadde ve sokaklar göle döndü, ev ve iş yerlerini su bastıAnkara'da akşam saatlerinde etkili olan sağanak günlük yaşamı olumsuz etkilerken, cadde ve sokaklar suyla doldu, bazı ev ve iş yerlerini de su bastı.
7.06.2024Gündem
Amasya'da sağanak; cadde ve sokaklar suyla doldu, sele kapılan kadını taksici kurtardı
Amasya'da sağanak; cadde ve sokaklar suyla doldu, sele kapılan kadını taksici kurtardıAmasya'da etkili olan sağanak günlük yaşamı olumsuz etkilerken, cadde ve sokakları göle döndü, bazı ev ve iş yerlerini su bastı. Şeyhcui Mahallesi'nde sele kapılan bir kadın ise taksici Tahsin Aydın tarafından kurtarıldı. O anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
31.05.2024Gündem
Konya'da sağanak yağmur, su baskınlarına neden oldu
Konya'da sağanak yağmur, su baskınlarına neden olduKonya'da akşam saatlerinde başlayan ve 2 saat aralıksız devam eden sağanak yağmur nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Bazı ev ve iş yerlerinin bodrum katlarını su bastı.
29.05.2024Gündem
Hatay'da sağanak; cadde ve sokakları su bastı, mahsur 70 kişi kurtarıldı
Hatay'da sağanak; cadde ve sokakları su bastı, mahsur 70 kişi kurtarıldıHatay'da gece saatlerinde sağanak etkili oldu. Sokak ve caddeler su altında kalırken, mahsur kalan 70 kişi kurtarıldı.
26.05.2024Video
Hatay'da sağanak; cadde ve sokakları su bastı, mahsur 75 kişi kurtarıldı
Hatay'da sağanak; cadde ve sokakları su bastı, mahsur 75 kişi kurtarıldıHatay'da gece saatlerinde sağanak etkili oldu. Sokak ve caddeler su altında kalırken, mahsur kalan 75 kişi kurtarıldı.
26.05.2024Gündem
Ankara'da kuvvetli sağanak; sele kapılan 2 çocuk aracın altına sürüklendi, kurtarılma anları kamerada
Ankara'da kuvvetli sağanak; sele kapılan 2 çocuk aracın altına sürüklendi, kurtarılma anları kameradaSağanak nedeniyle Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde cadde ve sokaklar göle döndü. Bazı ev ve iş yerlerini su bastı. Karşıyaka Mahallesi, Şehit Harun Parlak Caddesi'nde yabancı uyruklu 4-5 yaşlarındaki 2 kardeş, suya kapıldı. Sel suyunun yokuştan aşağı sürüklediği çocuklar, yan yoldan çıkan bir cipin altından geçip, caddenin kenarında park halindeki ticari aracın altına girdi. Çocukları fark eden çevredekiler, yardıma koştu. Çocuklardan birisi hemen kurtarılırken, aracın altında sıkışan diğer çocuk yaklaşık 5 dakika süren uğraş sonucu çıkarıldı. Baygın halde aracın altında çıkarılan çocuğa ilk müdahaleyi de yine vatandaşlar yaptı. İki kardeş, daha sonra çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Çocukların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
24.05.2024Video
Sele kapılan 2 çocuk aracın altına sürüklendi
Sele kapılan 2 çocuk aracın altına sürüklendiSağanak nedeniyle Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde cadde ve sokaklar göle döndü. Bazı ev ve iş yerlerini su bastı. Karşıyaka Mahallesi, Şehit Harun Parlak Caddesi'nde yabancı uyruklu 4-5 yaşlarındaki 2 kardeş, suya kapıldı. Sel suyunun yokuştan aşağı sürüklediği çocuklar, yan yoldan çıkan bir cipin altından geçip, caddenin kenarında park halindeki ticari aracın altına girdi. Çocukları fark eden çevredekiler, yardıma koştu. Çocuklardan birisi hemen kurtarılırken, aracın altında sıkışan diğer çocuk yaklaşık 5 dakika süren uğraş sonucu çıkarıldı. Baygın halde aracın altında çıkarılan çocuğa ilk müdahaleyi de yine vatandaşlar yaptı. İki kardeş, daha sonra çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Çocukların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
24.05.2024Video
Ankara'da kuvvetli sağanak; Sele kapılan 2 çocuk aracın altına sürüklendi
Ankara'da kuvvetli sağanak; Sele kapılan 2 çocuk aracın altına sürüklendiAnkara'da etkili olan gök gürültülü kuvvetli sağanak nedeniyle yollar suyla doldu. Arızalanan araçlar yolda kaldı.
24.05.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

sağanakselankaravansu

Su Bastı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.