Tadilat

Tadilat

Son dakika tadilat haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tadilat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tadilat haber sayfamızda...

Tadilat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 932 tadilat haberi bulunmuştur.
Malatya'da 21 kişiye mezar olan oteldeki kolon sayısı, tadilat sonrası 28'e düşmüş
Malatya'da 21 kişiye mezar olan oteldeki kolon sayısı, tadilat sonrası 28'e düşmüş Malatya'da 6 Şubat'taki ilk depremde yıkılan 21 kişinin hayatını kaybettiği Kırçuval Otel'e ilişkin hazırlanan iddianameyle 11 kişi hakkında dava açıldı. Bilirkişi raporuna göre 2006'da tadilat geçiren otelin kolon sayısının 33'ten 28'e düştüğü belirtildi.
18.04.2024 Gündem
Dursun: Sultangazimizin dört bir yanını güzelliklerle donatıyoruz
Dursun: Sultangazimizin dört bir yanını güzelliklerle donatıyoruz Sosyal yaşam alanlarının kalitesini artırmak için yeşillendirme çalışmalarırını sürdürdüklerini söyleyen Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Yaklaşık 850 bin çiçek dikimi yaparak caddelerimizi baharın müjdecisi olan lale olmak üzere sümbül, nergis, çuha ve menekşe ile ferah bir görünüme kavuşturuyoruz. Sultangazimizin dört bir yanını güzelliklerle donatıyoruz” dedi.
17.04.2024 İstanbul
İstanbul'daki yangında ölenler için 14,5 milyon TL toplandı
İstanbul'daki yangında ölenler için 14,5 milyon TL toplandı Ticaret Bakanı Ömer Bolat, 2 Nisan'da İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde çıkan yangında hayatlarını kaybeden 29 işçinin ailelerine yönelik yardım kampanyasında 14 milyon 500 bin TL toplandığını ve İstanbul Valiliği'ne teslim edildiğini duyurdu.
17.04.2024 Gündem
Seramiksan, havuz karoları Ibiza ve Portofino’yu tanıttı
Seramiksan, havuz karoları Ibiza ve Portofino’yu tanıttı Seramik, vitrifiye ve yapı kimyasalları markası Seramiksan, yeni porselen havuz karolarını tanıttı.
16.04.2024 Ekonomi
Beşiktaş'ta 29 kişinin hayatını kaybettiği gece kulübü yangınında itfaiye raporu savcılığa ulaştı
Beşiktaş'ta 29 kişinin hayatını kaybettiği gece kulübü yangınında itfaiye raporu savcılığa ulaştı Beşiktaş'taki gece kulübünde tadilat sırasında çıkan ve 29 kişinin ölümüne neden olan yangına ilişkin itfaiyenin olay raporu savcılığa ulaştı. Raporda, işyeri dahilinde acil durum aydınlatmaları, yönlendirme levhalarının olmadığı, mevcut sprinkler söndürme sistemi ve yangın dolaplarının çalışmadığı tespit edildiği vurgulandı.
15.04.2024 Gündem
Teleferik kazası ön raporu; bakım, onarım, denetimde kusurlar var
Teleferik kazası ön raporu; bakım, onarım, denetimde kusurlar var Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait teleferik hattında yaşanan ve 1 kişinin öldüğü, 7 kişinin yaralandığı kazaya ilişkin haklarında gözaltı kararı verilen 13 kişiden 12'si, adliyeye sevk edildi. Kazaya ilişkin hazırlanan bilirkişi ön raporunda da denetim ve bakım-onarımda kusurların bulunduğuna dikkat çekildi. Raporda kazanın, deformasyona uğrayan cıvataların kopmasından kaynaklandığı belirtilirken, bakım sözleşmesinde yer almasına rağmen bağlama elemanlarının kontrolünün yapılmadığı da vurgulandı.
15.04.2024 Gündem
Demir profil keserken eline saplanan spiral makinesi ile hastaneye kaldırıldı
Demir profil keserken eline saplanan spiral makinesi ile hastaneye kaldırıldı Bursa’nın İnegöl ilçesinde Salih E. (37), evinde tadilat için demir profil keserken, elini kaptırdığı spiral makinesi ile birlikte hastaneye kaldırıldı.
6.04.2024 Gündem
Beşiktaş'taki yangında ölen 17 yaşındaki Efe'nin babası; "Bir şey olursa Allah korusun, çıkamayız" demişti
Beşiktaş'taki yangında ölen 17 yaşındaki Efe'nin babası; "Bir şey olursa Allah korusun, çıkamayız" demişti Beşiktaş’ta, gece kulübünde yapılan tadilat sırasında çıkan yangında 17 yaşındaki oğlu Efe Demir’i kaybeden Adem Demir, Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü’nde ifade verdi. Mobilyacı olan oğlunun 3 gündür tadilat çalışmasına gittiğini belirten Demir, Efe’nin kendisine “Baba eksi 2’de çalışıyoruz, eğlence mekanı gibi bir yer. Bir şey olsa Allah korusun çıkamayız" dediğini söyledi.
5.04.2024 Video
Beşiktaş'taki yangında ölen 17 yaşındaki Efe'nin babası; "Bir şey olursa Allah korusun, çıkamayız" demişti
Beşiktaş'taki yangında ölen 17 yaşındaki Efe'nin babası; "Bir şey olursa Allah korusun, çıkamayız" demişti Beşiktaş’ta, gece kulübünde yapılan tadilat sırasında çıkan yangında 17 yaşındaki oğlu Efe Demir’i kaybeden Adem Demir, Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü’nde ifade verdi. Mobilyacı olan oğlunun 3 gündür tadilat çalışmasına gittiğini belirten Demir, Efe’nin kendisine “Baba eksi 2’de çalışıyoruz, eğlence mekanı gibi bir yer. Bir şey olsa Allah korusun çıkamayız" dediğini söyledi.
5.04.2024 Gündem
Beşiktaş'taki yangında ön bilirkişi raporu: Yangın çıkış kapısı kapalı, yangın söndürme sistemi çalışmıyor
Beşiktaş'taki yangında ön bilirkişi raporu: Yangın çıkış kapısı kapalı, yangın söndürme sistemi çalışmıyor Beşiktaş'taki gece kulübünde tadilat sırasında çıkan ve 29 kişinin ölümüne neden olan yangına ilişkin bilirkişi ön raporunun detaylarına ulaşıldı. Raporda, yangının geç fark edilmesi, çalışanlarca "yeni başlamıştır, küçüktür" düşüncesiyle önemsenmemesi, hızla yayılarak çıkış kapılarının alevle kesilmesi ve kaçış yollarının kapanması, çalışanların üst asma katlara çıkarak mahsur kalmalarının ölüm ve yaralama olayının çok olmasına sebep olduğu anlatıldı. Bu arada, yangınla ilgili mahkemeye sevk edilen 9 kişiden 8'i tutuklandı. 1 kişi ise hakkı ise adli kontrol kararı verildi. Şüpheliler ve yangından kurtulan çalışanların emniyette verdikleri ifadeler ortaya çıktı.
5.04.2024 Gündem
Beşiktaş'taki yangın faciasına 8 tutuklama
Beşiktaş'taki yangın faciasına 8 tutuklama Beşiktaş'taki gece kulübünde tadilat sırasında çıkan ve 29 kişinin ölümüne neden olan yangına ilişkin gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 11 şüpheliden 9 kişiden 8'i tutuklandı. 1 kişi hakkında ise adli kontrol kararı verildi. 2 şüpheli se serbest bırakıldı. Öte yandan iş yerinin ruhsatlandırılması, çalışma izni ve esasları ile süreç içindeki denetimlerine dair tüm bilgi ve belgeler toplanmakta olup, ilgili kamu görevlileri, belediye görevlileri hakkında ise 4 bin 483 sayılı yasa hükümlerine göre soruşturma işlemlerine başlanacağı öğrenildi.
5.04.2024 Gündem
Beşiktaş'taki gece kulübü yangınında gözaltına alınan 11 kişi adliyeye sevk edildi
Beşiktaş'taki gece kulübü yangınında gözaltına alınan 11 kişi adliyeye sevk edildi Beşiktaş'ta 29 kişinin hayatını kaybettiği gece kulübündeki yangın nedeniyle gözaltına alınan 11 kişi adliyeye sevk edildi.
5.04.2024 Gündem
Beşiktaş'taki gece kulübü yangınında gözaltı sayısı 11’e yükseldi
Beşiktaş'taki gece kulübü yangınında gözaltı sayısı 11’e yükseldi Beşiktaş'ta, 29 kişinin hayatını kaybettiği gece kulübündeki yangına ilişkin sahne platform firması yetkilisi 2 kişi daha gözaltına alındı. Gözaltı sayısı ise 11’e yükseldi.
5.04.2024 Gündem
Yangın güvenlik uzmanı Levent Yasa 29 kişinin öldüğü facianın güvenlik kamerası görüntülerini yorumladı
Yangın güvenlik uzmanı Levent Yasa 29 kişinin öldüğü facianın güvenlik kamerası görüntülerini yorumladı Beşiktaş'ta ‘Masquerade’ isimli mekanda 29 kişinin hayatını kaybettiği yangının çıkış anına dair görüntüleri değerlendiren Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı (TÜYAK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Yangın Güvenlik Uzmanı Levent Yasa ‘ihmaller zinciri’ ifadesini kullandı, Yasa, “Sıvı kimyasal yoksa ve katı maddeler yanıyorsa suyla müdahale doğrudur. Fakat, kovadan atılan suyun söndürme etkisi olmaz. Daha yoğun ve fazla miktarda suyla müdahale edilmesi gerekir. Bunun için de yangın dolabı sistemi ya da sabit söndürme sistemleri, yağmurlama sistemleri gibi sistemlerin olması gerekiyordu ki oradaki yangına tam olarak müdahale edilebilsin.” dedi. Yasa, yangın tüpüyle alevlere müdahale ettiğini belirten ve yangından kurtulan işçinin ifadesini de yorumladı, “Yangın tüpleri, yönetmeliklere göre 4 yılda bir değiştirilmek zorundadır. Kamuya açık alanlarda yangın tüplerinin aylık kontrollerinin yapılmasını, kullanıma hazır durumda olmasını istiyoruz ki tüpün çalışmaması veya kullanılamaması durumu meydana gelmesin.” dedi.
4.04.2024 Gündem
Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü yangın: Binadaki diğer işletme sahipleri konuştu
Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü yangın: Binadaki diğer işletme sahipleri konuştu Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü gece kulübü yangınıyla ilgili çevredeki işletme sahipleri o gün yaşananları anlattı.
4.04.2024 Video
Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü yangın: Binadaki diğer işletme sahipleri konuştu
Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü yangın: Binadaki diğer işletme sahipleri konuştu Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü gece kulübü yangınıyla ilgili çevredeki işletme sahipleri o gün yaşananları anlattı. Arka çıkıştaki yolu bulup kurtulan marangoz işçisi Ercan Erkan'ın de ifadesi ortaya çıktı. İşçi Ercan Erkan, "DJ kabininin arkasında çok şiddetli duman ve alevler yükseldi. O esnada elektrikler kesildi. İnsanlar bağırmaya başladı. İçerisi karanlık oldu göz gözü görmüyordu" dedi.
4.04.2024 Gündem
Beşiktaş'taki yangından kurtulan marangoz işçisinin ifadesinden o anlar
Beşiktaş'taki yangından kurtulan marangoz işçisinin ifadesinden o anlar Beşiktaş'ta 'Masquerade' isimli gece kulübünde tadilat sırasında çıkan ve 29 kişinin ölümüne neden olan yangına, içeride yakalanarak yangın tüpüyle müdahalede bulunan ve sonrasında arka çıkıştaki yolu bulup kurtulan marangoz işçisi Ercan E.'nin ifadesi ortaya çıktı. İşçi Ercan E., "DJ kabininin arkasında çok şiddetli duman ve alevler yükseldi. O esnada elektrikler kesildi. İnsanlar bağırmaya başladı. İçerisi karanlık oldu göz gözü görmüyordu" dedi.
4.04.2024 Video
Beşiktaş'taki yangından kurtulan marangoz işçisinin ifadesinden o anlar
Beşiktaş'taki yangından kurtulan marangoz işçisinin ifadesinden o anlar Beşiktaş'ta 'Masquerade' isimli gece kulübünde tadilat sırasında çıkan ve 29 kişinin ölümüne neden olan yangına, içeride yakalanarak yangın tüpüyle müdahalede bulunan ve sonrasında arka çıkıştaki yolu bulup kurtulan marangoz işçisi Ercan E.'nin ifadesi ortaya çıktı. İşçi Ercan E., "DJ kabininin arkasında çok şiddetli duman ve alevler yükseldi. O esnada elektrikler kesildi. İnsanlar bağırmaya başladı. İçerisi karanlık oldu göz gözü görmüyordu" dedi.
4.04.2024 Gündem
İstanbul'daki yangında ölen kaynak ustası baba ve oğlu Giresun'da toprağa verildi
İstanbul'daki yangında ölen kaynak ustası baba ve oğlu Giresun'da toprağa verildi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, gece kulübünde tadilat sırasında çıkan yangında hayatını kaybeden 29 kişiden işçi Akın Kıhrı (36) ve kaynak ustası babası Yılmaz Kıhrı'nın (59) cenazeleri Giresun'un Tirebolu ilçesinde toprağa verildi. Yılmaz Kıhrı’nın yeğeni Salim Kıhrı, "Bu resmen bir facia, bilerek işlenmiş bir cinayet. Havalandırma yok, içerisi kimyasal maddelerle dolu. Normalde güvenlik çıkış kapılarıyla 3 kapısı var 2’sini kapatmışlar. Kalan bir kapıya ulaşabilmen için de en az 5-6 dakika yürümen gerekiyor" dedi.
4.04.2024 Video
İstanbul'daki yangında ölen kaynak ustası baba ve oğlu Giresun'da toprağa verildi
İstanbul'daki yangında ölen kaynak ustası baba ve oğlu Giresun'da toprağa verildi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, gece kulübünde tadilat sırasında çıkan yangında hayatını kaybeden 29 kişiden işçi Akın Kıhrı (36) ve kaynak ustası babası Yılmaz Kıhrı'nın (59) cenazeleri Giresun'un Tirebolu ilçesinde toprağa verildi. Yılmaz Kıhrı’nın yeğeni Salim Kıhrı, "Bu resmen bir facia, bilerek işlenmiş bir cinayet. Havalandırma yok, içerisi kimyasal maddelerle dolu. Normalde güvenlik çıkış kapılarıyla 3 kapısı var 2’sini kapatmışlar. Kalan bir kapıya ulaşabilmen için de en az 5-6 dakika yürümen gerekiyor" dedi.
4.04.2024 Foto Galeri
Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü gece kulübü yangınının çıkış anı kamerada
Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü gece kulübü yangınının çıkış anı kamerada Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü 'Masquerade' isimli gece kulübünde yangının başladığı ana ait güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.
3.04.2024 Gündem
Gece kulübündeki yangında ölen işçi, Gümüşhane'de toprağa verildi
Gece kulübündeki yangında ölen işçi, Gümüşhane'de toprağa verildi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, gece kulübünde çıkan yangında hayatını kaybeden 29 kişiden Alparslan Salih Derelioğlu (64), memleketi Gümüşhane'de toprağa verildi. Derelioğlu’nun kuzeni Gökmen Emirzeoğlu, "Yetkililerin bir an önce bize açıklama yapması gerekiyor. Olay ihmal mi, suikast mi bir an önce bize açıklamalarını bekliyoruz" dedi.
3.04.2024 Gündem
Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü gece kulübünün önünde protesto açıklaması
Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü gece kulübünün önünde protesto açıklaması Beşiktaş Gayrettepe'de 29 kişinin hayatını kaybettiği gece kulübü önünde DİSK, KESK, TMMOB ve İstanbul Tabip Odası üyeleri basın açıklaması yaptı. DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, "DİSK olarak yaşanan bu facianın ardından gerekli soruşturmanın tümüyle yapılmasını ve kamuoyunun bütün kaygılarının ve şüphelerinin giderilmesini ve bunun için gerekli açıklamaların yapılmasını bekliyoruz" dedi.
3.04.2024 Gündem
Yangında hayatını kaybeden DJ Gökay Tevlek'in babası konuştu
Yangında hayatını kaybeden DJ Gökay Tevlek'in babası konuştu Beşiktaş'ta gece kulübünün tadilatında çıkan yangında hayatını kaybeden DJ Gökay Tevlek'in cenazesini teslim alan babası Yüksel Tevlek, "Oğlumun çenesinde yara var halbuki, zehirlenme falan değil. Ne olduğunu biz de sizin kadar biliyoruz. İhmal olup olmadığını bilmiyorum" dedi.
3.04.2024 Gündem
Yangında hayatını kaybeden DJ Gökay Tevlek'in babası konuştu
Yangında hayatını kaybeden DJ Gökay Tevlek'in babası konuştu Beşiktaş'ta gece kulübünün tadilatında çıkan yangında hayatını kaybeden DJ Gökay Tevlek'in cenazesini teslim alan babası Yüksel Tevlek, "Oğlumun çenesinde yara var halbuki, zehirlenme falan değil. Ne olduğunu biz de sizin kadar biliyoruz. İhmal olup olmadığını bilmiyorum" dedi.
3.04.2024 Video

Benzer Haber Etiketleri

yangın beşiktaş gece kulübü istanbul baba

Tadilat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.