Terörist

Terörist

Son dakika terörist haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan terörist gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan terörist haber sayfamızda...

Terörist

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.762 terorist haberi bulunmuştur.
Bakan Bozdağ: İsveç ve Finlandiya’ya terörist iade taleplerini yeniden gönderiyoruz
Bakan Bozdağ: İsveç ve Finlandiya’ya terörist iade taleplerini yeniden gönderiyoruzAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, bakanlık olarak İsveç'ten iade talebinde bulundukları 10 FETÖ, 10 PKK'lı teröristin talepleriyle ilgili yeniden bir değerlendirme yapıldığını belirterek, "Aynı şekilde Finlandiya'da da 6 PKK'lı ve 6 FETÖ'cü teröristle ilgili taleplerimizi geri gönderme kararı aldık. Bakanlığımız şu anda hazırlığını yapıyor, isteklerini iletecek. Samimiyetlerini ölçeceğiz" dedi.
1.07.2022Politika
MSB: Pençe- Kilit bölgesinde 2 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Pençe- Kilit bölgesinde 2 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe- Kilit Operasyonu bölgesinde 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
1.07.2022Gündem
MSB: PKK’lı 10 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: PKK’lı 10 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 10 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
30.06.2022Gündem
MSB: PKK/YPG'li 29 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: PKK/YPG'li 29 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerine taciz ateşi açan 29 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
30.06.2022Gündem
Millet İttifakı'nı eleştiren Muharrem İnce: 11 ay bile dayanamazsınız
Millet İttifakı'nı eleştiren Muharrem İnce: 11 ay bile dayanamazsınızİzmir'de basın mensuplarıyla bir araya gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı'nın bazı konularda anlaşamadığını belirtip, "Bir aday bulacaklar onu 6 parti başkanı yönetecekmiş. Libya tezkeresine İYİ Parti 'evet', CHP 'hayır' oyu verdi. Bu 6'lı masa adayını seçtirmiş olsaydı bu tezkereye Cumhurbaşkanı ne diyecekti? Siz daha bu konuda anlaşamamışsınız. Dağılırsınız siz, Erdoğan'ı yenseniz ne olacak? Türkiye'de koalisyonların ortalama süresi 11 aydır. Siz 11 ay bile dayanamazsınız" dedi.
29.06.2022Politika
MSB: 5 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 5 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Fırat Kalkanı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 5 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
29.06.2022Gündem
Bakan Bozdağ: Mutabakattan sonra teröristlerin iade hususunu yeniden hatırlatacağız
Bakan Bozdağ: Mutabakattan sonra teröristlerin iade hususunu yeniden hatırlatacağızAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Finlandiya'da 6 PKK'lı, 6 FETÖ'cü, İsveç'te 10 FETÖ'cü, 11 PKK'lının dosyaları bekliyor. Mutabakattan sonra bunların iadesi hususunu yeniden yazacağız ve hatırlatacağız" dedi.
29.06.2022Gündem
MSB: 6 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 6 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildiMSB: Pençe-Kilit ve Pençe-Kaplan Operasyon bölgelerinde tespit edilen 6 PKK’lı terörist etkisiz hâle getirildi.
29.06.2022Gündem
Bakan Soylu: 4 terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi
Bakan Soylu: 4 terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanlığınca, Hakkari'de Eren Abluka-2 operasyonu kapsamında, 4 teröristin silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiği açıklandı.
29.06.2022Video
İçişleri Bakanlığı: Hakkari'de 4 terörist etkisiz hale getirildi
İçişleri Bakanlığı: Hakkari'de 4 terörist etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanlığınca, Hakkari'de Eren Abluka-2 operasyonu kapsamında, 4 teröristin silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiği açıklandı.
29.06.2022Politika
Üçlü Muhtıra: Finlandiya ve İsveç, PYD/YPG ve Türkiye’de FETÖ’ye destek sağlamayacaklardır
Üçlü Muhtıra: Finlandiya ve İsveç, PYD/YPG ve Türkiye’de FETÖ’ye destek sağlamayacaklardırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun yanı sıra  Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö ve İsveç Başbakanı Andersson'un katılımıyla Türkiye, İsveç ve Finlandiya arasında imzalanan ‘Üçlü Muhtıra' tam metni yayınlandı.
29.06.2022Gündem
Kırmızı bültenle aranırken yakalanan DEAŞ'lıya 15 yıl hapis talebiyle dava
Kırmızı bültenle aranırken yakalanan DEAŞ'lıya 15 yıl hapis talebiyle davaInterpol tarafından kırmızı bültenle aranırken geçen yıl Ankara'da yakalanan ve DEAŞ'ın üst düzey mensuplarıyla irtibat halinde bulunduğu, Suriye'den gönderilen paraları Ankara'da örgüt mensuplarının eş ve çocuklarına dağıttığı belirlenen Rusya vatandaşı Ayshat Rzaeva hakkında 'silahlı terör örgütüne üye olma' suçundan 15 yıl kadar hapis istemiyle dava açıldı.
28.06.2022Gündem
MSB: 4 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 4 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit ve Pençe-Kaplan operasyonlarında 4 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
28.06.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kuru laf değil netice istiyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kuru laf değil netice istiyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Madrid'de İsveç Başbakanı Magdalena Andersson, Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg' ile dörtlü zirve gerçekleştireceklerini belirterek, "Dörtlü görüşmeyi yapıp hangi noktaya geldiklerini göreceğiz. Biz tabi kuru laf istemiyoruz, biz netice istiyoruz. Artık biz orta sahada top çevirmekten bıktık" dedi.
28.06.2022Politika
Zelenski ile Stoltenberg telefonda görüştü
Zelenski ile Stoltenberg telefonda görüştüUkrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Zelenski, “Rus terörist saldırılarını önlemek için Ukrayna için güçlü bir füze savunma sisteminin önemini vurguladım” dedi.
28.06.2022Dünya
Bakan Akar: Terörle ilişkilerini kesmeden 'evet' dememiz mümkün değil
Bakan Akar: Terörle ilişkilerini kesmeden 'evet' dememiz mümkün değilMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliğine ilişkin, "Teröristlere verdikleri desteği ve onlarla ilişkilerini tamamen kesmeden, bunları somut adımlarla, uygulamalarla göstermeden 'evet' dememiz mümkün değil" dedi.
27.06.2022Gündem
MSB: 5 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 5 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları belirlenen 5 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
26.06.2022Gündem
İçişleri: PKK'dan kaçan 3 terör örgütü mensubu güvenlik güçlerine teslim oldu
İçişleri: PKK'dan kaçan 3 terör örgütü mensubu güvenlik güçlerine teslim olduİçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Yürütülen ikna çalışmaları neticesinde; PKK terör örgütünden kaçan 3 terör örgütü mensubu daha güvenlik güçlerine teslim oldu" denildi.
25.06.2022Gündem
MSB: 7 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 7 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesinde 5 PKK/YPG'li teröristin, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde ise 2 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
25.06.2022Gündem
MSB: PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit bölgesinde 1, Metina bölgesinde de 2 olmak üzere toplam 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
24.06.2022Gündem
Bakan Çavuşoğlu: Müttefik olmak istiyorsan Türkiye'yi düşman gibi göremezsin
Bakan Çavuşoğlu: Müttefik olmak istiyorsan Türkiye'yi düşman gibi göremezsinDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği süreciyle ilgili, "Müttefik olmak istiyorsan Türkiye'yi düşman bir ülke gibi göremezsin, terörle mücadelesinden dolayı ambargo uygulayamazsın" dedi.
24.06.2022Politika
MSB: 18 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 18 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerine saldırı hazırlığındaki 18 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
24.06.2022Gündem
PKK'nın sözde üst düzey yöneticisi, MİT operasyonuyla etkisiz hale getirildi
PKK'nın sözde üst düzey yöneticisi, MİT operasyonuyla etkisiz hale getirildiMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT), terör örgütü PKK'nın sözde üst düzey yöneticisi ve Kongra-Gel sözde başkanlık divanı üyesi, 'Raperin' kod adlı Delal Azizoğlu'nu, Irak'ın kuzeyinde düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirdi.
24.06.2022Gündem
Siirt'te etkisiz hale getirilen 'Arin' kod adlı terörist, gri kategorideymiş
Siirt'te etkisiz hale getirilen 'Arin' kod adlı terörist, gri kategorideymişİçişleri Bakanlığı, Siirt'te 'Eren Abluka-17 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan Özcan Operasyonu'nda etkisiz hale getirilen 2 teröristten 1'inin, 'Terörden Arananlar Listesi'nin gri kategorisinde yer alan, 'Arin' kod adlı Şükran Alp olduğunu duyurdu.
24.06.2022Gündem
Bakan Akar'dan Ukrayna limanlarındaki tahıl yüklü gemilerin tahliyesiyle ilgili açıklama
Bakan Akar'dan Ukrayna limanlarındaki tahıl yüklü gemilerin tahliyesiyle ilgili açıklamaMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ukrayna limanlarındaki tahıl yüklü gemilerin tahliyesiyle ilgili "İstanbul'da bir harekat merkezi kurulması konusunda genel bir anlayış birliği var" dedi.
23.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

teröristMSBPKKetkisiz hale getirildiBakan Bozdağ

Terörist ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.