Tev

Tev

Son dakika TEV haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TEV gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TEV haber sayfamızda...

Tev

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 67 tev haberi bulunmuştur.
Pegasus ve TEV, 1000 kız öğrenciye üniversite bursu için imza attı
Pegasus ve TEV, 1000 kız öğrenciye üniversite bursu için imza attıPegasus Hava Yolları CEO’su Güliz Öztürk ve Türk Eğitim Vakfı Genel Müdürü Banu Taşkın, Pegasus’un Cumhuriyet’in 100'üncü yılında 1000 kız öğrenci için hayata geçirdiği “Pegasus Her Adım Geleceğe Burs Fonu” projesinin imza töreni için bir araya geldi.
21.02.2024Ekonomi
Trendyol ile Devlet Sanatçısı Devrim Erbil arasında iş birliği
Trendyol ile Devlet Sanatçısı Devrim Erbil arasında iş birliğiTrendyol, resim sanatının önde gelen temsilcilerinden Devlet Sanatçısı Prof. Devrim Erbil ile iş birliğini duyurdu. Trendyol, Erbil’in ikonik İstanbul eserlerinden oluşan ‘Umut ve Kuşlar’ tişört koleksiyonunu hazırladı. Trendyolmilla’da satışa sunulan ve Anadolu’daki Trendyol Collection üreticileri tarafından üretilen tişörtlerin satışlarından elde edilecek gelir ise depremzede üniversite öğrencilerine destek için Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde hayata geçirilen “Trendyol Kalpten Kalbe Burs Fonu”na aktarılacak.
Gayrimenkul şirketinden, İstanbul'un kentsel dönüşümü için model önerisi
Gayrimenkul şirketinden, İstanbul'un kentsel dönüşümü için model önerisiGayrimenkul hizmeti veren Aremas, 14'üncü kuruluş yıl dönümünü İstanbul'da bir otelde düzenlediği etkinlikle kutladı. Kutlama etkinliğinde konuşan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Arslan, "14 yıl önce, büyük ölçekli konut projelerine satış ve pazarlama desteği vermek üzere kurulduk. Zaman içinde iş kollarına konsept geliştirme, proje geliştirme danışmanlığı ve ticari satış ile kiralama fonksiyonlarını da ekleyerek, gayrimenkul projelerine 360 derece danışmanlık hizmeti veren bir marka haline geldik. 2024'te de büyümeye devam edeceğiz" dedi. İstanbul dönüşüm için yeni bir model de öneren Arslan, "İstanbul'un kentsel dönüşümü için özel bir mortgage sistemi kurulmasını öneriyoruz" diye konuştu.
14.12.2023Kurumsal
Depremin yaraları sarılıyor: Adıyaman’da Eczacıbaşı TEV İlkokulu açıldı
Depremin yaraları sarılıyor: Adıyaman’da Eczacıbaşı TEV İlkokulu açıldı6 Şubat depremlerinin yaralarını sarmak için Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde Adıyaman’ın Tekpınar Köyü’nde yaptırılan Eczacıbaşı TEV İlkokulu törenle açıldı.
26.10.2023Eğitim
Cumhuriyetin 100’üncü yılında Pegasus’tan 1000 kız öğrenciye burs
Cumhuriyetin 100’üncü yılında Pegasus’tan 1000 kız öğrenciye bursToplumsal cinsiyet dengesi konusunda etkin çalışmalar yürüten Pegasus Hava Yolları, Cumhuriyetin 100’üncü yılında 1000 kız öğrenciye Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle üniversite bursu verdiğini duyurdu. Bursiyerlerin yüzde 25’i deprem bölgelerinden geliyor.
25.10.2023Kurumsal
TÜSİAD Cumhuriyet'in 100'üncü Yılı Kutlama Etkinliği düzenledi
TÜSİAD Cumhuriyet'in 100'üncü Yılı Kutlama Etkinliği düzenledi  Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), dün Cumhuriyetin 100'üncü yılına özel kutlama etkinliği gerçekleştirdi.
Zeki Müren, kabri başında anıldı
Zeki Müren, kabri başında anıldıTürk sanat müziği sanatçısı Zeki Müren, vefatının 27'nci yıl dönümünde Bursa'daki kabri başında anıldı. Anma programında konuşan Müren'in yeğeni Özlem Güner, "Onun adını yaşatacak ve onun yaptıklarını sevenlerine taşıyacak, tüm dünyaya duyuracak bir film hazırlığındayız. İnşallah her şey çok güzel olur çünkü Zeki Müren de bizi görüyor. Onu gülümseten şeyler yapmayı sürdürmek istiyoruz" dedi.
24.09.2023Video
Zeki Müren, kabri başında anıldı
Zeki Müren, kabri başında anıldıTürk sanat müziği sanatçısı Zeki Müren, vefatının 27'nci yıl dönümünde Bursa'daki kabri başında anıldı. Anma programında konuşan Müren'in yeğeni Özlem Güner, "Onun adını yaşatacak ve onun yaptıklarını sevenlerine taşıyacak, tüm dünyaya duyuracak bir film hazırlığındayız. İnşallah her şey çok güzel olur çünkü Zeki Müren de bizi görüyor. Onu gülümseten şeyler yapmayı sürdürmek istiyoruz" dedi.
24.09.2023Gündem
Yarının Kadın Liderleri Programı 4’üncü yılına girdi
Yarının Kadın Liderleri Programı 4’üncü yılına girdiCargill’in Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde 2021 yılında hayata geçirdiği Yarının Kadın Liderleri Programı, Türkiye genelinde 200’e yakın üniversite öğrencisine ulaştı
21.06.2023Ekonomi
TEV’den depremzede öğrencilere destek çağrısı
TEV’den depremzede öğrencilere destek çağrısıDepremden etkilenen çocukların eğitim hayatlarına dönebilmeleri için Milli Eğitim Bakanlığı’yla bir protokol imzalayan Türk Eğitim Vakfı (TEV) bayram vesilesiyle Okul Yolunda Burs Fonu’na destek olma çağrısında bulundu.
20.06.2023Eğitim
Türk Eğitim Vakfı afet bölgesinde prefabrik okullar yapacak
Türk Eğitim Vakfı afet bölgesinde prefabrik okullar yapacakTürk Eğitim Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı’yla imzaladığı protokol kapsamında afet bölgesinde prefabrik okullar yapmaya hazırlanıyor. Ders Zili Fonu isimli proje kapsamında bireysel ve kurumsal bağışçıların desteğiyle yapılacak 4 ve 6 derslikli prefabrik okullar, afet bölgelerinde eğitimin devamı için MEB’e teslim edilecek.
10.05.2023Eğitim
Trendyol'dan afet bölgesindeki öğrencilerin sınav hazırlığına destek
Trendyol'dan afet bölgesindeki öğrencilerin sınav hazırlığına destekTrendyol, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın deprem bölgesinde hizmet veren gezici kütüphanelerini, lise ve üniversite sınav hazırlık kitapları ile destekliyor. Deprem bölgesindeki geçici barınma alanlarında ve kırsal bölgelerdeki köy ve mahallelerde hizmet veren 48 otobüsten oluşan mobil kütüphane filosu, yüzlerce kitabın yanı sıra platformun desteğiyle sınav hazırlık kitaplarını öğrencilere ulaştıracak.
11.05.2023Eğitim
Şarkıcı Sıla: Caz eğitimi almak için okulu yarıda bıraktım
Şarkıcı Sıla: Caz eğitimi almak için okulu yarıda bıraktımMüziğe ilgisinin 3 yaşındayken başladığını söyleyen şarkıcı Sıla, radyoda ezberlediği şarkıyı söylerken annesinin yeteneğini fark ettiğini belirtti. Okuldayken çok yaramaz olduğu ve çalışkan bir öğrenci olmadığını söyleyen Sıla, “Fransızca dersini çok seviyordum. İstanbul Üniversitesi’nde bir yıl Fransız Dili ve Edebiyatı okuduktan sonra müzikle ilgilenmek istediğimi fark ettim ve okulu bırakarak caz eğitimi aldım” dedi.
11.05.2023Kültür&Sanat
FIRST Robotics Competition'ın Türkiye ayağı tamamlandı
FIRST Robotics Competition'ın Türkiye ayağı tamamlandıDünya çapında birçok ülkeden öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen FIRST Robotics Competition tamamlandı. TurkNet'in iletişim desteğiyle bu yıl İstanbul, Bosphorus ve Haliç Regional olarak Volkswagen Arena’da gerçekleşen yarışmanın finalistleri, ABD'de düzenlenen uluslararası şampiyonaya katılma hakkı kazandı.
5.04.2023Teknoloji
Trendyol, deprem bölgesi için 500 milyon TL’lik yatırımı erken devreye aldı
Trendyol, deprem bölgesi için 500 milyon TL’lik yatırımı erken devreye aldıTrendyol, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgeye desteklerinin 1 milyar TL’ye ulaştığını açıkladı. Afet bölgesi için uzun vadeli ve kalıcı destek hedefleyen Trendyol, Adana Aktarma Merkezi’nin açılışını erkene çekti. 500 milyon TL yatırım ile faaliyete geçen Trendyol Adana Aktarma Merkezi'nin, bölgedeki en büyük merkez olma özelliği taşıdığı kaydedildi.
23.03.2023Kurumsal
CK Enerji Akdeniz Bölgesi çalışanları, afetzede öğrencilerin eğitimleri için koştu
CK Enerji Akdeniz Bölgesi çalışanları, afetzede öğrencilerin eğitimleri için koştuCK Enerji’nin Akdeniz Bölgesi’ndeki 85 gönüllü çalışanı, Antalya’da düzenlenen 18. Uluslararası Runtalya Maratonu'nda yer aldı. CK Enerji Akdeniz, Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile afetzede öğrencilerin eğitimlerine devam etmelerine destek vermek için koştu.
7.03.2023Kurumsal
Trendyol, "Kalpten Kalbe Burs Fonu” ile depremzede üniversitelilere destek verecek
Trendyol, "Kalpten Kalbe Burs Fonu” ile depremzede üniversitelilere destek verecekTrendyol,  İzmir depremi sonrası Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde oluşturduğu Kalpten Kalbe Burs Fonu’nun kapsamını depremden etkilenen üniversite öğrencilerine destek vermek amacıyla genişletti. Fon ile depremzede üniversite öğrencilerine eğitim hayatları boyunca burs desteği sağlanacak.
5.03.2023Gündem
9. Eker I Run Koşusu'na rekor katılım
9. Eker I Run Koşusu'na rekor katılımBu sene 9'uncusu düzenlenecek Eker I Run Koşusu'nda 3 bine yakın katılımcı yer alacak.
30.09.2022Spor
Zeki Müren, ölümünün 26'ncı yıl dönümünde kabri başında anıldı
Zeki Müren, ölümünün 26'ncı yıl dönümünde kabri başında anıldıTürk sanat müziği sanatçısı Zeki Müren, vefatının 26'ncı yıl dönümünde Bursa'daki kabri başında anıldı. Anma programında konuşan Türk Eğitim Vakfı Bursa Şubesi Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Çalışkan, "Değerli bağışçımız sanat güneşimiz, Zeki Müren'i kaybetmemizin üzerinden tam 26 yıl geçti. Sanat güneşimizdi, eğitim güneşimiz oldu. Kendisini rahmet ve minnetle anıyoruz" dedi.
24.09.2022Video
Zeki Müren, ölümünün 26'ncı yıl dönümünde kabri başında anıldı
Zeki Müren, ölümünün 26'ncı yıl dönümünde kabri başında anıldıTürk sanat müziği sanatçısı Zeki Müren, vefatının 26'ncı yıl dönümünde Bursa'daki kabri başında anıldı. Anma programında konuşan Türk Eğitim Vakfı Bursa Şubesi Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Çalışkan, "Değerli bağışçımız sanat güneşimiz, Zeki Müren'i kaybetmemizin üzerinden tam 26 yıl geçti. Sanat güneşimizdi, eğitim güneşimiz oldu. Kendisini rahmet ve minnetle anıyoruz" dedi.
24.09.2022Kültür&Sanat
MİT, PKK/KCK'nın sözde yürütme konseyi üyesini etkisiz hale getirdi
MİT, PKK/KCK'nın sözde yürütme konseyi üyesini etkisiz hale getirdiSon dönemde PKK/KCK'nın üst düzey yöneticilerini hedef alan Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), örgütün sözde yürütme konseyi üyesi 'Berivan Zilan' kod adlı Hatice Hezer'i de Irak'ın kuzeyi Süleymaniye'de nokta operasyonla etkisiz hale getirdi. Hatice Hezer'in, HDP eski milletvekili Tuğba Hezer Öztürk'ün kardeşi olduğu öğrenildi.
28.07.2022Video
MİT, PKK/KCK'nın sözde yürütme konseyi üyesini etkisiz hale getirdi
MİT, PKK/KCK'nın sözde yürütme konseyi üyesini etkisiz hale getirdiSon dönemde PKK/KCK'nın üst düzey yöneticilerini hedef alan Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), örgütün sözde yürütme konseyi üyesi 'Berivan Zilan' kod adlı Hatice Hezer'i de Irak'ın kuzeyi Süleymaniye'de nokta operasyonla etkisiz hale getirdi. Hatice Hezer'in, HDP eski milletvekili Tuğba Hezer Öztürk'ün kardeşi olduğu öğrenildi.
28.07.2022Gündem
“Yarının Kadın Liderleri” programı ikinci yılında
“Yarının Kadın Liderleri” programı ikinci yılında Cargill’in Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde 2021 yılında hayata geçirdiği “Yarının Kadın Liderleri” programı, ikinci yılına giriş yaptı. Program 120’nin üzerinde üniversite öğrencisine Türkiye’nin geleceğine ışık tutacak liderler olma yolunda mesleki donanım kazandırırken, gelecekteki başarılarının da temelini oluşturuyor.
7.06.2022Kurumsal
TEV ve Cargill’den geleceğin bilim insanlarına destek
TEV ve Cargill’den geleceğin bilim insanlarına destekTürk Eğitim Vakfı (TEV) ile eğitim alanında iyilik hareketini başlatan Cargill, Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi’nin (TEVİTÖL) iki kimya laboratuvarını yeniledi, yedi adet laboratuvarın ise eksiklerini giderdi.
16.05.2022Eğitim
‘Kadınlar İçin’ destek alışverişi; elde edilen gelir genç kızların eğitimine aktarılacak
‘Kadınlar İçin’ destek alışverişi; elde edilen gelir genç kızların eğitimine aktarılacakHer türlü ürün ve deneyimin bağış karşılığında satıldığı Givin sosyal girişimi ve HELLO! Dergisi iş birliği ile Akasya’da gerçekleşecek ‘Kadınlar İçin’ destek alışverişi etkinliği ile elde edilen gelir, Türk Eğitim Vakfı ile genç kızların eğitimine aktarılacak. 5-6 Mart tarihlerinde gerçekleşecek destek alışverişi etkinliğinde moda, sanat ve iş dünyasından etkili kişilerin eşyaları kadınların güçlenmesine destek olmak için satışa çıkacak.
3.03.2022Kurumsal

Benzer Haber Etiketleri

TEVdepremeğitimZeki Mürenburs

Tev ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.