Uluskon

Uluskon

Son dakika uluskon haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan uluskon gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan uluskon haber sayfamızda...

Uluskon

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 34 uluskon haberi bulunmuştur.
ULUSKON Başkanı Nezaket Atasoy'dan Muğla ziyareti
ULUSKON Başkanı Nezaket Atasoy'dan Muğla ziyaretiULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Muğla'da resmi ziyaretlerde bulundu.
29.06.2022Ekonomi
Karadağ Büyükelçisi’den ULUSKON Başkanı Atasoy’a ziyaret
Karadağ Büyükelçisi’den ULUSKON Başkanı Atasoy’a ziyaretKaradağ Ankara Büyükelçisi Periša Kastratović, ULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy’u ziyaret etti.
20.06.2022Gündem
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan BAE Ankara Büyükelçiliği’ne ziyaret
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan BAE Ankara Büyükelçiliği’ne ziyaretULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Ankara Büyükelçiliğini ziyaret etti.
15.06.2022Gündem
ULUSKON Başkanı Atasoy'dan Libya ile ekonomik iş birliği
ULUSKON Başkanı Atasoy'dan Libya ile ekonomik iş birliğiULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Libya Devleti Ankara Büyükelçisi Mustafa E. M. Elgelaib’i ziyaret etti. Başkan Atasoy, ithalat ihracat ve yatırımlar konusunda Libya ile iş birliği yapılacağını bildirdi.
3.06.2022Ekonomi
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan 19 Mayıs mesajı
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan 19 Mayıs mesajıULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
19.05.2022Gündem
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan BAE lideri Nahyan için taziye mesajı
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan BAE lideri Nahyan için taziye mesajıUluslararası Yatırım ve İş Dünyası (ULUSKON) Genel Başkanı ve IHRDC İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, hayatını kaybeden Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı ve Abu Dabi Emiri Şeyh Halife bin Zayed El Nahyan için taziye mesajı yayımladı. Atasoy, El Nahyan'a Allah'tan rahmet, ailesine ve Birleşik Arap Emirlikleri halkına ise başsağlığı diledi.
14.05.2022Gündem
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan 1 Mayıs mesajı
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan 1 Mayıs mesajıULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
1.05.2022Ekonomi
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan 23 Nisan mesajı
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan 23 Nisan mesajıULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
23.04.2022Gündem
ULUSKON’dan DMCC ile iş birliği
ULUSKON’dan DMCC ile iş birliğiUluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve IHRDC İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Dubai Muhtelif Emtia Merkezi (DMCC) ile iş birliği yapılacağını bildirdi.
6.04.2022Ekonomi
ULUSKON'dan FCCI ile ekonomik iş birliği anlaşması
ULUSKON'dan FCCI ile ekonomik iş birliği anlaşmasıULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) ile Birleşik Arap Emirlikleri (BEA) Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu (FCCI) arasında iki ülke arasında ekonomik iş birliği anlaşması imzalandı. ULUSKON Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, "ULUSKON olarak ihracatı büyütmeye yönelik çalışmalarımızı devam ettireceğiz" dedi.
30.03.2022Ekonomi
ULUSKON ve Dubai İş Kadınları Konseyi’nden iş birliği
ULUSKON ve Dubai İş Kadınları Konseyi’nden iş birliğiULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Dubai İş Kadınları Konseyi ile iş birliği yapılacağını bildirdi.
24.03.2022Ekonomi
ULUSKON’dan Abu Dabi Ticaret ve Sanayi Odasıyla iş birliği
ULUSKON’dan Abu Dabi Ticaret ve Sanayi Odasıyla iş birliğiULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Birleşik Arap Emirlikleri’ne ziyarette bulundu. Başkan Atasoy, ithalat ihracat ve yatırımlar konusunda Abu Dabi Ticaret ve Sanayi Odasıyla iş birliği yapılacağını bildirdi.
22.03.2022Ekonomi
ULUSKON Başkanı Atasoy, ‘Yılın İş Kadını’ ödülüne layık görüldü
ULUSKON Başkanı Atasoy, ‘Yılın İş Kadını’ ödülüne layık görüldüULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Ladies In Business Global tarafından düzenlenen She Awards’da dünya ekonomisine sağladığı katkılarıyla ‘Yılın İş Kadını’ ödülüne layık görüldü.
15.03.2022Ekonomi
ULUSKON Başkanı Atasoy: Romanya ile iş birliği yapacağız
ULUSKON Başkanı Atasoy: Romanya ile iş birliği yapacağızULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Romanya Ankara Büyükelçisi Ştefan Tinca ile bir araya geldi. Başkan Atasoy, Romanya Büyükelçiliği ile ihracat ve yatırımlar konusunda iş birliği yapılacağını bildirdi.
21.02.2022Ekonomi
ULUSKON Başkanı Atasoy: Bulgaristan ile iş birliği yapacağız
ULUSKON Başkanı Atasoy: Bulgaristan ile iş birliği yapacağızULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Bulgaristan Ankara Büyükelçisi Anguel Tcholakov’a ziyarette bulundu. Başkan Atasoy, “Bulgaristan’la inşaat, enerji, tekstil ve savunma sanayi sektörlerinde de yeni iş birlikleri yapacağız” dedi.
15.02.2022Ekonomi
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan Umman ile iş birliği
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan Umman ile iş birliğiULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Umman Sultanlığı Ankara Büyükelçisi Qasim Mohamed Salim Al Salhi’ye ziyarette bulundu. Başkan Atasoy, Umman Sultanlığı ile ihracat ve yatırımlar konusunda Umman’da iş birliği yapılacağını bildirdi.
5.02.2022Kurumsal
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan Nijerya ile iş birliği
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan Nijerya ile iş birliğiNijerya Büyükelçisi İsmail Abba Yusuf, Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu Genel Başkanı, IHRDC İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy’a ziyarette bulundu. Başkan Atasoy, Nijerya Büyükelçiliği ile ihracat ve yatırımlar konusunda iş birliği yapılacağını bildirdi.
31.01.2022Gündem
Başkan Atasoy, Denizli’de ziyaretlerde bulundu
Başkan Atasoy, Denizli’de ziyaretlerde bulunduULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Denizli'de birtakım ziyaretlerde bulundu.
24.01.2022Gündem
ULUSKON Başkanı Atasoy Eskişehir'de
ULUSKON Başkanı Atasoy Eskişehir'deULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Eskişehir'de birtakım ziyaretlerde bulundu.
13.01.2022Gündem
ULUSKON’un Rusya Cumhuriyeti Temsilciliği’ne Marat Mirzaevich Galimov atandı
ULUSKON’un Rusya Cumhuriyeti Temsilciliği’ne Marat Mirzaevich Galimov atandıULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve IHRDC İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Rusya Cumhuriyeti Temsilciliği pozisyonu için Marat Mirzaevich Galimov’un görevlendirildiğini bildirdi.
6.01.2022Gündem
ULUSKON’un Rusya Cumhuriyeti Temsilciliği’ne Marat Mirzaevich Galimov atandı
ULUSKON’un Rusya Cumhuriyeti Temsilciliği’ne Marat Mirzaevich Galimov atandıUluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve IHRDC İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Rusya Cumhuriyeti Temsilciliği pozisyonu için Marat Mirzaevich Galimov’un görevlendirildiğini bildirdi.
6.01.2022Ekonomi
ULUSKON Başkanı Atasoy, Slovenya Büyükelçisi Seligo ile görüştü
ULUSKON Başkanı Atasoy, Slovenya Büyükelçisi Seligo ile görüştüULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve IHRDC İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Slovenya'nın Ankara Büyükelçisi Primoz Seligo, ve Ekonomi Müsteşarı Bengü Yüksel ile görüştü. Başkan Atasoy, Slovenya Büyükelçiliği ile ihracat ve yatırımlar konusunda iş birliği yönünde bir adım atıldığını söyledi.
27.12.2021Gündem
ULUSKON Başkanı Atasoy: Gürcistan ile yatırım iş birliği yapacağız
ULUSKON Başkanı Atasoy: Gürcistan ile yatırım iş birliği yapacağızULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Gürcistan Büyükelçisi Giorgi Janjgava ile bir araya geldi. Atasoy, Gürcistan Büyükelçiliği ile ihracat ve yatırım konusunda iş birliği yapılacağını söyledi.
20.12.2021Ekonomi
ULUSKON’dan Pakistan ile iş birliği
ULUSKON’dan Pakistan ile iş birliğiULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Pakistan Ankara Büyükelçisi Muhammad Syrus Sajjad Qazi ile görüştü. Başkan Atasoy, Pakistan Büyükelçiliği ile ihracat ve yatırımlar konusunda iş birliği yapılacağını bildirdi.
16.12.2021Gündem
Ekvador Cumhuriyeti Büyükelçisi’nden ULUSKON’a ziyaret
Ekvador Cumhuriyeti Büyükelçisi’nden ULUSKON’a ziyaretEKVADOR Cumhuriyeti Büyükelçisi Fanny de Lourdes Puma Puma, Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy’u ziyaret etti.
10.12.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

uluskoniş birliğiAnkaraekonomimesaj

Uluskon ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.