Geri Dön
Kültür&Sanat Akmerkez'de 23 Nisan coşkusu sanat dolu etkinliklerle yaşanacak

Akmerkez'de 23 Nisan coşkusu sanat dolu etkinliklerle yaşanacak

Akmerkez, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Ressam Sibel Hatem'in önderliğinde düzenlenecek resim atölyesinde çocuklar sanatla buluşacak, ayrıca balon yapma ve yüz boyama etkinlikleriyle de bayramın eğlencesini yaşayacak.

Akmerkez'de 23 Nisan coşkusu sanat dolu etkinliklerle yaşanacak

Akmerkez, 23 Nisan'da minik misafirlerine keyifli anlar yaşatacak. Bu özel gün için sanatsal ve renkli etkinlikler hazırlayan Akmerkez, çocuklar için eğlenceli bir bayram programı sunuyor.

SİBEL HATEM İLE RESİM ATÖLYESİ

Ressam Sibel Hatem'in yöneteceği resim atölyesinde çocuklar, alçı tozu tekniği, toz sim ve pullar kullanarak Van Gogh'un Badem Ağacı ve Monet'in Nilüfer resimlerinden ilham alarak kendilerini sanat ile ifade etme imkanı bulacaklar. İki seans halinde düzenlenecek atölye çalışmaları saat 14.00 ve 16.00'da başlayacak ve ücretsiz olacak.

BALON YAPMA VE YÜZ BOYAMA SANATI

Sanatsal etkinliklerle beraber çocukların renkli anlarla eğlenmelerine ortam hazırlayan Akmerkez'de sosis balon yapma ve yüz boyama sanatı etkinliği saat 12.00'den itibaren başlayacak ve deneyimli eğitmenler eşliğinde saat 18.00'a kadar devam edecek. Etkinliğe katılım da ücretsiz olacak.

Program:

23 Nisan Salı

12.00 – 18.00 Balon Yapma ve Yüz Boyama

14.00 – Sibel Hatem ile Resim Atölyesi 1. seans

16.00 – Sibel Hatem ile Resim Atölyesi 2. seans