Geri Dön
Kültür&Sanat KidZania İstanbul’da bayram ve karne coşkusu bir arada

KidZania İstanbul’da bayram ve karne coşkusu bir arada

KidZania İstanbul, 15-19 Haziran tarihleri arasında sanat atölyeleri, tasarım etkinlikleri, çekilişler, parti ve dansın olacağı özel programla Kurban Bayramı tatili ve karne coşkusunu yaşatmak için aktiviteler düzenleyeceğini duyurdu. Çocuklara eğlenerek öğrenme, 120’den fazla mesleği deneyimleme ve kendi bütçesini yönetme deneyimi sunan KidZania İstanbul’da, Kurban Bayramı ve karnelerini alan çocuklar için aktiviteler gerçekleşecek.

KidZania İstanbul’da bayram ve karne coşkusu bir arada

15 Haziran Cumartesi günü yapılacak karne partisinde, KidZania karakterlerinin bayraklarıyla süslenirken 14.00’te ise saat kulesi dansı gerçekleşecek. Müzikli sokak partisiyle kutlamalar devam ederken, Adel Sanat Atölyesi’nde çocuklar uğur böceği kitap ayraçları yapacak.

Kuyumcuda keçeden bayram şekeri tasarımlı anahtarlık yapacak çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek. Bayram boyunca her gün sokak partisi düzenlenecek. Ayrıca origami atölyesi, mandala çalışmaları ve makarna ile oyun hamuruyla en yüksek kuleyi inşa etmeyi amaçlayan steam atölyesi de etkinlikler arasında yer alacak.