Geri Dön
Kültür&Sanat Limak Filarmoni Orkestrası yılın ilk konserini İstanbul’da verdi

Limak Filarmoni Orkestrası yılın ilk konserini İstanbul’da verdi

Limak Vakfı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Limak Filarmoni Orkestrası, bu yılki geleneksel yeni yıl konserlerinin ilkini İstanbul’da gerçekleştirdi. Dünyaca ünlü tenorlar Murat Karahan, Ramon Vargas ve Rame Lahaj ile sahne alan Limak Filarmoni Orkestrası izleyicilere müzik ziyafeti sundu.

Limak Filarmoni Orkestrası yılın ilk konserini İstanbul’da verdi

Limak Vakfı tarafından sanata destek amacıyla kurulan Limak Filarmoni Orkestrası, her yıl düzenlediği geleneksel yeni yıl konserleri kapsamında dün akşam İstanbul'da sahne aldı. Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi'nde gerçekleşen konserde orkestra, dünyaca ünlü tenorlar Murat Karahan, Ramon Vargas ve Rame Lahaj’la birlikte seyircilere müzik ziyafeti sundu.

Orkestra, 2 saatten fazla süren konserde, performansı ve geniş repertuarıyla izleyicilerden büyük alkış aldı. Sahneye çıkan üç tenor, sesleriyle salonu büyüleyerek, müzikseverlere keyifli anlar yaşattı. Etkinliği iş, sanat ve medya dünyasından pek çok kişi izledi.

ÜÇ TENOR İZMİR VE ANKARA’DA

Limak Filarmoni Orkestrası, 25 Şubat Pazar günü İzmir’de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde; 27 Şubat Salı günü Congresium Ankara’da konserler verecek. Ünlü tenorlar Murat Karahan, Ramon Vargas ve Rame Lahaj’ın sanatseverlerle buluşacağı konserlerin sınırlı sayıdaki biletlerine, bilet satış platformundan ulaşılabiliyor.