Geri Dön
KurumsalHepsipay, 'cüzdansız' ödeme çözümü sunan yeni ürününü tanıttı

Hepsipay, 'cüzdansız' ödeme çözümü sunan yeni ürününü tanıttı

Müşterilerine kredi kartlarını güvenli bir şekilde saklama ve bu kartları alışverişlerinde kullanma imkânı sunan dijital cüzdan uygulaması Hepsipay, yeni ve hızlı ödeme uygulamasını uçurtma sörfü sporunun gözde mekânı olan Muğla Akyaka'daki Hepsipay Kite School'da tanıttı.

Hepsipay, 'cüzdansız' ödeme çözümü sunan yeni ürününü tanıttı

Yeni uygulamayla dijital cüzdanda saklanan tüm kredi kartlarıyla POS cihazlarında karekod okutarak ödeme imkanı sunulacak. Uygulamayla hâlihazırda karekodlu yapılan ödemelerde benzeri olmayan, kredi kartı kampanyalarından ve taksit seçeneklerinden yararlanma fırsatı da sunuluyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hepsipay Genel Müdürü Ozan Bayülgen şunları söyledi:

“Hepsipay'i alışveriş deneyimini tek tıkla ödeme hızı ve vadelendirme çözümleriyle zenginleştiren ve kolaylaştıran bir ‘alışveriş arkadaşı’ olarak görüyoruz. Hepsipay bugün Hepsiburada platformu dışında 16 milyona yakın kullanıcısına anlaşmalı e-ticaret mağazalarında hızlı, güvenli ve kolay ödeme imkanı sunuyor. 28 e-ticaret markasının ödeme ekranlarında Hepsipay dijital cüzdanla ödeme yapılabiliyor. Bu sayede müşterilerimizi ödeme ekranına geldiklerinde kart bilgisi girme, kartlar arasında seçim yapma ve 16 haneli kart bilgisi girme gibi ağrı noktalarından da kurtarıyor. Üstelik müşterilerimize sunduğumuz vadelendirme çözümleriyle satın alım güçlerini de artıyoruz."

Hepsipay, cüzdansız ödeme çözümü sunan yeni ürününü tanıttı

"HEM TÜKETİCİLER HEM PERAKANDECİLER KAZANACAK"

Çok yakında Hepsipay müşterilerini, hayatı kolaylaştıracak önemli bir yenilikle daha karşılayacaklarını belirten Bayülgen “Hepsipay müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve onlara her zaman en yeni ödeme çözümlerini sunmak için Ar-Ge ve teknoloji ekiplerimizle aralıksız olarak çalışıyoruz. Yakında yurt dışında hızla yaygınlaşan dijital cüzdan deneyimini Türkiye'de kullanıma sunacağız. Bu özellik sayesinde kullanıcılarımız başka hiç bir şeye ihtiyaç duymadan Hepsipay dijital cüzdanlarındaki kredi kartlarını fiziksel alışverişleri sırasında tüm özellikleriyle birlikte kullanabilecek; kampanyalarından yararlanabilecek ve ek vadelendirme seçeneklerini kullanabilecekler. Getirdiğimiz bu yeniliklerin bizimle çalışacak yeni işletmeler hem yeni müşteri kazanacaklar hem de alışverişe dönüşüm oranlarını arttırarak e-ticaret hacimlerini katlayacaklar" diye konuştu.

Hepsipay, cüzdansız ödeme çözümü sunan yeni ürününü tanıttı

Akyaka'da açtıkları Hepsipay Uçurtma Sörfü Okulu'ndan da söz eden Bayülgen “Türkiye'de bir ilk olan yeni uygulamamızı tanıtmak için özellikle ismimizi verdiğimiz kite surf (uçurtma sörfü) okulunu tercih ettik. Bu sporda rüzgârın gücüyle elde edilen hızın ve esnekliğin önemi ön plana çıkıyor. Biz de rüzgardan ilham alarak yeni uygulamamızla müşterilerimize rüzgar hızında ve güvenli ödeme vadediyoruz. Bundan sonra müşterilerimizin hem online hem fiziksel alışverişleri için gereken tek şey Hepsipay" dedi.

Merkez Bankası ve diğer ilgili düzenleyici kurumların denetiminde lisanslı bir ödeme kuruluşu olan Hepsipay, müşterilerin kişisel ve kredi kartı bilgilerini ekstra güvenlik önlemleriyle saklıyor. Kullanıcılar, şifreleme teknolojisiyle korunan dijital cüzdanlarını online platformlarda ve fiziksel mağazalarda güvenle kullanabiliyor.

HEPSİPAY KİTE SCHOOL AÇILDI

Hepsipay, uçurtma sörfü tutkunlarının uğrak yeri Muğla Akyaka'da Hepsipay Kite School'u açtı. Hepsipay'in dijital cüzdanının kullanıcılarına sağladığı hız, özgürlük ve esneklikten ilham alan Hepsipay Kite School, deneyimli eğitmenleri ile kite surf yapan ve öğrenmek isteyenlere ev sahipliği yapacak.

Kite Surf alanında dünya şampiyonu olan Gianmaria Coccoluto da 24-28 Haziran tarihlerinde 'Free Style Kite Kampı'nda Kite Surf meraklılarıyla Hepsipay Kite School'da bir araya gelecek.