Geri Dön
Kurumsal Yıldız Holding şirketlerinden Ramazan ayına özel kampanyalar

Yıldız Holding şirketlerinden Ramazan ayına özel kampanyalar

Yıldız Holding’in atıştırmalık ve perakende sektörlerindeki markaları, enflasyona karşı yürütülen mücadeleye destek olabilmek amacıyla Ramazan ayına özel indirim kampanyaları başlattığını duyurdu.

Yıldız Holding şirketlerinden Ramazan ayına özel kampanyalar

Yıldız Holding ve şirketlerinin; enflasyonla mücadele kapsamında indirim kampanyası, Ramazan ayında tüketicilerle buluşuyor. Perakende sektörü şirketleri ŞOK Marketler, Bizim Toptan ve SEÇ Marketler’in yanı sıra Ülker ve Kerevitaş ürünlerinin de yer aldığı yeni kampanya, tüm Türkiye genelinde tüketicilere avantajlı alışveriş imkanı sağlayacak. Yıldız Holding ve şirketlerinin geniş tedarik zincirinde yer alan binlerce üreticinin de katkısıyla düzenlenen bu kampanyada, Ramazan ayı boyunca yüzlerce farklı gıda ve temel ihtiyaç ürünü yüzde 45’lere varan indirimlerle satışa sunuluyor.

TÜTÜNCÜ: RAMAZAN AYINDA TÜKETİCİLERİMİZİN YANINDA OLMAK İSTEDİK

Yıldız Holding Başkan Vekili ve CEO’su Mehmet Tütüncü, Holding çatısı altındaki gıda ve perakende şirketlerinin uzun yıllardır tüm Türkiye’ye kaliteyi ve ucuzluğu bir arada sunduğunu ifade ederek, “ŞOK Marketler, Bizim Toptan ve Seç Marketler gibi perakende şirketlerimiz uzun zamandır Türkiye’de fiyat istikrarını koruma adına önemli bir işlev üstleniyor. Aynı şekilde gıda ve atıştırmalık alanında da Ülker ve Kerevitaş gibi köklü şirketlerimizle vatandaşlarımıza uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunuyoruz. İçinde bulunduğumuz küresel enflasyon ortamında ürün fiyatlarımızı doğrudan etkileyen maliyet artışlarını, mümkün olduğunca tüketicilerimize yansıtmamak adına tedbirler alıyoruz. Bu yıl tedarikçilerimizin de destekleriyle yüzlerce farklı üründe indirime giderek, Ramazan ayında tüketicilerimizin yanında olmak istedik. Önümüzdeki süreçte de enflasyonla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalara destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.