Yıldız Holding

Yıldız Holding

Son dakika yıldız holding haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yıldız holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yıldız holding haber sayfamızda...

Yıldız Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 219 yildiz holding haberi bulunmuştur.
Ali Ülker: Global liderlik yolculuğumuza kararlılıkla devam edeceğiz
Ali Ülker: Global liderlik yolculuğumuza kararlılıkla devam edeceğiz ‘Mutlu Et Mutlu Ol’ felsefesinin yol göstericiliğinde global değerlerine sadık kalarak büyümeye devam ettiklerini söyleyen Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, “Türkiye’deki istikrarlı ve güçlü büyümemizi devam ettirerek küresel yatırımlarımızın da katkısıyla Holdingimizin ‘Global Lider’liğini daha ileri taşımayı hedefliyoruz. Üreten, geleceğe ilham veren, paydaşlarla güçlenirken topluma da değer sağlamayı önceliklendiren anlayışla global liderlik yolculuğumuza kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.
16.05.2024 Ekonomi
Bizim Toptan’ın cirosu 32,2 milyar TL oldu
Bizim Toptan’ın cirosu 32,2 milyar TL oldu Bizim Toptan, 2023 yıl sonu verilerini açıkladı. Buna göre şirketin 2023 yılı konsolide cirosu 32,2 milyar TL, net karı ise 74,8 milyon TL olarak gerçekleşti. Öte yandan 2,4 milyonun üzerinde tekil müşteriye hizmet veren Bizim Toptan, büyümesini sürdürdü.
1.05.2024 Ekonomi
“Hedefimiz değişimi sorumlu liderlikle yöneterek iş dünyasına öncülük etmek”
“Hedefimiz değişimi sorumlu liderlikle yöneterek iş dünyasına öncülük etmek” Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Mehmet Tütüncü ve Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Dönüşüm ve Teknoloji Lideri Yahya Ülker, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl “Sorumlu ve Duyarlı Liderlik” ana temasıyla Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde konuştu.
27.04.2024 Ekonomi
Liderlerin görevi kaygı ve endişeyi gidermek
Liderlerin görevi kaygı ve endişeyi gidermek UEZ Sapanca 2024’ün ikinci gününde dördüncü panelin sponsorluğunu BSH üstlendi. Panelde konuşan BSH Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Sığın, en başta liderlerin toplumdaki ve şirketlerdeki kaygı ile endişeyi gidermesi gerektiğini söyledi.
27.04.2024 Ekonomi
İş ve ekonomi dünyası Sapanca'da 'Sorumlu ve Duyarlı Liderlik' konuşacak
İş ve ekonomi dünyası Sapanca'da 'Sorumlu ve Duyarlı Liderlik' konuşacak Türkiye ekonomisinin nabzını tutan, Uludağ Ekonomi Zirvesi (UEZ) 25-28 Nisan tarihleri arasında Sapanca NG Enjoy Otel'de gerçekleştirilecek. UEZ 2024'ün bu yılki teması 'Sorumlu ve Duyarlı Liderlik: Teknoloji ve Yapay Zeka Çağında Gezegen ve İnsanlıkla Uyumlu Bir Sisteme Öncülük Etmek' olarak belirlendi. Zirvenin açılış konuşmasını Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yapacak.
29.03.2024 Ekonomi
Seç Market, kadın girişimcileri ‘Gücünle Gülümse Projesi'yle destekliyor
Seç Market, kadın girişimcileri ‘Gücünle Gülümse Projesi'yle destekliyor Seç Market, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle kadın girişimcileri desteklemek için geçen yıl başlattığı eğitim programının bu sene ikincisini gerçekleştiriyor. Gücünle Gülümse Projesi kapsamında yürütülen ‘Kadın Girişimcilik ve Perakende Yönetimi Eğitim Programı’na başvurular 4 Nisan’a kadar devam edecek.
26.03.2024 Ekonomi
Potanın ‘yıldızları’ şampiyon oldu
Potanın ‘yıldızları’ şampiyon oldu Yıldız Holding’in 10 yıl önce bünyesinde kurduğu Yıldız Holding Basketbol Takımı, Şirketler Arası Basketbol Ligi’nde (CBL) şampiyon oldu.
21.03.2024 Spor
Potanın ‘yıldızları’ şampiyon oldu
Potanın ‘yıldızları’ şampiyon oldu Yıldız Holding’in 10 yıl önce bünyesinde kurduğu Yıldız Holding Basketbol Takımı, Şirketler Arası Basketbol Ligi’nde (CBL) şampiyon oldu.
21.03.2024 Spor
Yıldız Holding Kadın Platformu, London Business School’da örnek vaka seçildi
Yıldız Holding Kadın Platformu, London Business School’da örnek vaka seçildi Yıldız Holding Kadın Platformu çatısı altında fırsat eşitliğine yönelik yürütülen çalışmalar London Business School tarafından örnek vaka çalışması haline getirildi.
18.03.2024 Kurumsal
Yıldız Holding şirketlerinden Ramazan ayına özel kampanyalar
Yıldız Holding şirketlerinden Ramazan ayına özel kampanyalar Yıldız Holding’in atıştırmalık ve perakende sektörlerindeki markaları, enflasyona karşı yürütülen mücadeleye destek olabilmek amacıyla Ramazan ayına özel indirim kampanyaları başlattığını duyurdu.
16.03.2024 Kurumsal
JOB Genç Yetenek Programı 2024 başvuruları başladı
JOB Genç Yetenek Programı 2024 başvuruları başladı Yıldız Holding’in genç yeteneklere özel staj ve işe alım programı ‘JOB Genç Yetenek Programı 2024’e başvurular başladı. Üniversite 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencilerinin yanı sıra yeni mezunların da katılabileceği programa 15 Nisan tarihine kadar başvuru yapılabilecek.
15.03.2024 Kurumsal
Yıldız Holding’in ‘Konuşan Yazılar’ sergisi Ankara’da ziyarete açıldı
Yıldız Holding’in ‘Konuşan Yazılar’ sergisi Ankara’da ziyarete açıldı Yıldız Holding’in İslam Eserleri koleksiyonunda yer alan hat eserlerinden oluşan 'Konuşan Yazılar' sergisi, Ankara’da sanatseverlerle buluştu. Sergi, 13 Mart-15 Nisan tarihleri arasında ziyarete açık olacak.
13.03.2024 Kültür&Sanat
Yıldız Holding’in ‘Medeniyetimizin Kalem Güzelleri’ sergisi ziyarete açıldı
Yıldız Holding’in ‘Medeniyetimizin Kalem Güzelleri’ sergisi ziyarete açıldı Yıldız Holding, Ramazan ayına özel Türk-İslam sanatlarının eserlerini içeren ‘Medeniyetimizin Kalem Güzelleri’ sergisini 11 Mart-5 Nisan tarihleri arasında ziyarete açtı.
11.03.2024 Kültür&Sanat
'Senenin Yıldızları' 16’ncı kez ödüllendirildi
'Senenin Yıldızları' 16’ncı kez ödüllendirildi Yıldız Holding çalışanlarının topluma ve işe değer katan yenilikçi projelerinin paylaşıldığı “Senenin Yıldızları Ödül Töreni” bu yıl 16’ncı kez düzenlendi. Ödüle layık görülen projeler, dünyanın dört bir yanındaki 75 bin Yıldız Holding çalışanı ve uzman jürinin oylamasıyla seçildi.
8.03.2024 Kurumsal
Yıldız Holding’de üst düzey atama
Yıldız Holding’de üst düzey atama   Yıldız Holding şirketlerinden Northstar’da CEO görevine gıda sektörünün deneyimli ismi Cengiz Altop atandı.
20.02.2024 Ekonomi
Bizim Toptan, 30'uncu Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı'na katıldı
Bizim Toptan, 30'uncu Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı'na katıldı Geçen yılın sonunda ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren g2m şirketinin hisselerini Yıldız Holding'den devralan Bizim Toptan, Antalya'da düzenlenen 30'uncu Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı'na 'Zirvede Biz Varız' sloganıyla katıldı.
9.02.2024 Ekonomi
Bizim Toptan, dağıtım ve lojistik faaliyetler yürüten g2m’yi bünyesine kattı
Bizim Toptan, dağıtım ve lojistik faaliyetler yürüten g2m’yi bünyesine kattı Bizim Toptan, bağlı bulunduğu Yıldız Holding’in Ev Dışı Tüketim (EDT) sektöründe dağıtım ve lojistik faaliyetler yürüten g2m’yi bünyesine kattığını duyurdu.
10.01.2024 Ekonomi
Fotoğraflarla ‘Dünyanın Seyahat Rotaları’ ödüllendirildi
Fotoğraflarla ‘Dünyanın Seyahat Rotaları’ ödüllendirildi  Türkiye turizmine katkı sağlamak amacıyla dördüncüsü düzenlenen, ‘Dünya’nın Seyahat Rotalarını Keşfet’ temalı ‘Skyroad ile Keşfet Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni gerçekleşti. Yaklaşık 7 bin 500 fotoğraf başvurusunun olduğu yarışmanın ödül töreninde 4 farklı kategoride yarışan fotoğraf tutkunları ödülleriyle buluştular.
27.12.2023 Video
Fotoğraflarla ‘Dünyanın Seyahat Rotaları’ ödüllendirildi
Fotoğraflarla ‘Dünyanın Seyahat Rotaları’ ödüllendirildi  Türkiye turizmine katkı sağlamak amacıyla dördüncüsü düzenlenen, ‘Dünya’nın Seyahat Rotalarını Keşfet’ temalı ‘Skyroad ile Keşfet Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni gerçekleşti. Yaklaşık 7 bin 500 fotoğraf başvurusunun olduğu yarışmanın ödül töreninde 4 farklı kategoride yarışan fotoğraf tutkunları ödülleriyle buluştular.
27.12.2023 Kültür&Sanat
Yıldız Holding’den Çankırı’da enerji verimliliği projesi
Yıldız Holding’den Çankırı’da enerji verimliliği projesi  Yıldız Holding şirketlerinden Aytaç Gıda ve Chint Group iştiraki Astronergy tarafından Yap-İşlet modeliyle Çankırı’da hayata geçirilecek olan 6 MWp gücünde arazi tipi  Güneş Enerjisi Santrali (GES) projesi için imzalar atıldı.  
18.12.2023 Ekonomi
Yıldız Holding, yatırımcı ve analistlerle buluştu
Yıldız Holding, yatırımcı ve analistlerle buluştu Yıldız Holding ve holdinge bağlı halka açık şirketlerin, finansal performansları “2023 Yıldız Holding ve Halka Açık Şirketleri Analist & Yatırımcı Toplantısı”nda masaya yatırıldı. 
23.11.2023 Kurumsal
Yıldız Holding ‘Mutlu Et Mutlu Ol Günü'nü Cumhuriyetin 100'üncü yılı coşkusuyla kutladı
Yıldız Holding ‘Mutlu Et Mutlu Ol Günü'nü Cumhuriyetin 100'üncü yılı coşkusuyla kutladı Yıldız Holding'in her yıl kasım ayında kutladığı geleneksel 'Mutlu Et Mutlu Ol Günü'nü bu yıl, Cumhuriyetin 100'üncü yılı coşkusuyla kutladı. Gün boyu gerçekleştirilen toplumsal fayda odaklı faaliyetlerin yanı sıra, bu sene, arkeolojik eserlerin yer aldığı yeni koleksiyon sergisinin açılışını da gerçekleştirildi.  
18.11.2023 Ekonomi
McVitie’s markasından Hull City’ye Premier Lig yolculuğunda destek
McVitie’s markasından Hull City’ye Premier Lig yolculuğunda destek Pladis çatısı altında bulunan bisküvi markası McVitie’s, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City futbol takımının forma sponsoru oldu. Tüm dünyada milyonlarca tüketiciyle buluşan İngiltere’nin 1 numaralı bisküvi markası McVitie’s ile yapılan bu anlaşmanın yeniden Premier Lig’e çıkma hedefindeki kulübe önemli katkı sağlaması ve Türkiye’nin uluslararası spor arenasındaki itibarını artırması bekleniyor.
15.11.2023 Spor
Yıldız Holding’e ‘Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı’ ödülü
Yıldız Holding’e ‘Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı’ ödülü Yıldız Holding, insani yardım etkinliği AIDEX 2023’te ‘Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı’ ödülünü aldı. Yıldız Holding Kadın Platformu Elçisi Begüm Mutuş, “İş dünyasında fırsat eşitliğinin sağlanması ve kadın girişimciliğinin desteklenmesi için gerçekleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası projeler nedeniyle layık görüldüğümüz bu prestijli ödülü Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kadınların güçlenmesine yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.
13.11.2023 Kurumsal
Ülker, takviye edici gıda markası Everwell’i hayata geçirdi
Ülker, takviye edici gıda markası Everwell’i hayata geçirdi Takviye edici gıdaya ilk kez “Pastil” ile adım atan Ülker, bu kategorideki ikinci markası Everwell’i hayata geçirdi. TÜBİTAK iş birliğiyle geliştirilen Everwell markası altında çıkardığı gıda takviyesi ürünleri yaygın bir dağıtım stratejisiyle satışa sunulacak.
31.10.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Yıldız Holding holding ödül ekonomi yıldız

Yıldız Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.