Geri Dön
Teknoloji CANiK TTI Combat Türkiye’de satışa sunulacak

CANiK TTI Combat Türkiye’de satışa sunulacak

CANiK’in, 2024 yılı başında ABD’de lansmanla tanıttığı yeni özel tasarım silahı CANiK TTI Combat Türkiye’ye geliyor. Geçtiğimiz aylarda da ABD’nin ardından, Avrupa’da lansmanı gerçekleştirilen CANiK TTI Combat, Taran Butler iş birliği ile tasarlandı. TTI Combat, Mayıs sonu itibarıyla lansmana özel fiyatlarla Türkiye’deki kullanıcılara sunulacak.

CANiK TTI Combat Türkiye’de satışa sunulacak

CANiK, ABD’de Ocak 2024’teki lansmanla dünyaya tanıttığı yeni özel tasarım silahı CANiK TTI Combat’ı Türkiye’de de satışa sunmaya hazırlanıyor. CANiK’in ateşli silah ailesindeki bir sonraki evrimi olarak duyurduğu CANiK TTI Combat, 16 Mayıs itibarıyla Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşuyor. CANiK TTI Combat, Hollywood ünlülerinin atış eğitmeni ve Taran Tactical Innovations (TTI) Kurucusu Taran Butler iş birliği ile tasarlandı. CANiK TTI Combat’ın, önümüzdeki dönemde Hollywood filmlerinde de oyuncuların ve yapımcıların tercihi olarak vizyona çıkması bekleniyor.

ÖNCE ABD, SONRA AVRUPA’DA TANITILDI

CANiK TTI Combat ilk olarak Ocak ayında, ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen 46’ncı SHOT Show’da tanıtılmıştı. Hemen ardından Almanya’da 29 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında atıcılık, avcılık ve outdoor fuarı olan IWA OutdoorClassics 2024’te Avrupa lansmanı gerçekleştirildi. CANiK TTI Combat'ın ABD’de tanıtımı yapıldıktan sonra 2 gün içinde 20 binden fazla satışı yapılmıştı.

“TTI COMBAT PROJEMİZİN DÜNYADA GÖRDÜĞÜ İLGİDEN SON DERECE MEMNUNUZ"

CANiK Genel Müdürü Cahit Utku Aral, "Dünya silah endüstrisinin nabzını tutmaya ve ihracat alanında yarattığımız katma değerlerle ülkemizin başarısına katkı sunmaya devam ediyoruz. 2 yıldır üzerinde çalıştığımız TTI Combat projemizin dünyada gördüğü ilgiden son derece memnunuz. CANiK TTI Combat ile özel tasarım tabancalar pazarında üst segmentte yer alan bir markanın performansını, üstün teknoloji, kalite ve yüksek üretim kapasitemizle bir araya getirdik. Bu projeyle, TTI tasarımını içeren bir ürünü CANiK markası ile bütünleştirip Amerika hariç pazarlarda da erişilebilir bir hale getirerek daha geniş kitlelere ulaştırma imkanı sunuyoruz. Dünya lansmanlarının ardından ülkemizde de satışa sunulması ile TTI Combat’ın ülkemizin atıcılarının da ulaşımına sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

TTI COMBAT, MAYIS AYI İTİBARIYLA, TÜRKİYE’DE LANSMANA ÖZEL FİYATLARLA SATIŞA SUNULACAK

TTI Combat, patentli kolay sökülebilir CANiK Kompansatörü, agresif kavrama sağlayan gövde tırtıkları, portlu ve spiral oyuklu namlusu, elmas kesim düz 90 derece tetiği, HIVIZ tarafından TTI Combat için özel olarak tasarlanan fiber optik ön nişangahı, TTI +3 şarjör alt kapağı, yeni tasarlanmış çift taraflı sürgü düşürme mandalı ve başta MECANIK serisi ve Trijicon SRO olmak üzere pazardaki seçkin optikleri düşük profilli olarak entegre edebilme özelliğini standart olarak sunuyor. Bu özelliklere sahip tabanca, ayrıca özel tasarım yarışma kılıfı, temizlik kiti, +0 şarjör alt kapağı, optik arayüzler ve koleksiyonu tamamlayıcı CANiK TTI COMBAT madalyon gibi aksesuarlarla donatılmış özel bir çanta içinde sunuluyor. TTI Combat, Mayıs ayı itibarıyla, Türkiye’de lansmana özel fiyatlarla satışa sunulacak.