Geri Dön
TeknolojiGAME+ oyuncular için yeni avantajlı üyelik seçeneğini duyurdu

GAME+ oyuncular için yeni avantajlı üyelik seçeneğini duyurdu

Turkcell’in bulut tabanlı oyun platformu GAME+, NVIDIA GeForce NOW iş birliği ile kullanıcılarının deneyimlerini artırmak amacıyla avantajlı ‘Haftalık Premium’ üyelik seçeneği sunduğunu duyurdu. Kullanıcılar yeni paketle birlikte ‘Oynadıkça Öde’ avantajından faydalanıyor. ‘Haftalık Premium’ paketi satın almak isteyen oyunseverler 7 Şubat gecesine kadar lansmana özel indirimden yararlanabilecek.

GAME+ oyuncular için yeni avantajlı üyelik seçeneğini duyurdu

Turkcell’in oyun platformu NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+, kullanıcılarına seçeneklerini zenginleştirmek amacıyla yeni bir premium paket sunuyor. GAME+, oyuncular için ‘Oynadıkça Öde’ prensibiyle yeni avantajlı paketi ‘Haftalık Premium’ üyelik seçeneğini duyurdu. Sınırlı zamanı olan oyuncular için GAME+, güçlü bir donanıma veya oyun bilgisayarına ihtiyaç duymadan istedikleri zaman istedikleri cihazda en sevdikleri oyunları avantajlı bir fiyata deneyimleme imkânı sunuyor. GeForce NOW Powered by GAME+ Türkiye’deki oyunculara sevdikleri bilgisayar oyunlarını dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler gibi çeşitli cihazlarda oynama imkânı sağlıyor.

OYUNSEVERLER İÇİN YENİ AVANTAJLI ÜYELİK FIRSATI

GAME+ ‘Haftalık Premium’ üyeliği alan kullanıcılar, haftalık oyun oturumlarında Premium üyeler ile aynı avantajlara sahip olacak. Bu avantajlar arasında NVIDIA RTX ve DLSS teknolojisi ile iyileştirilmiş oyun deneyimi, isteğe bağlı oyunlarda öncelikli sunucu erişimi ve popüler dijital mağazalardan bin 700’den fazla başlık desteği uygun fiyata kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

LANSMANA ÖZEL İNDİRİMLİ FİYAT

‘Haftalık Premium’ üyeliği seçeneği bir hafta boyunca sürecek ve oyuncular toplamda 10 saate kadar oyun oynayabilecek. Kullanıcılar üyelik kapsamında haftalık 10 saat kullanım hakkı, öncelikli erişim, 4 saatlik oturum süresi ve RTX ON seçenekleri kullanabilecekler. ‘Haftalık Premium’ paketin ilk hafta için lansman fiyatı 170 TL olarak belirlendi. Lansman için belirlenen indirimli fiyat 7 Şubat saat 23.59’a kadar geçerli olacak. Lansmana özel fiyattan yararlanan oyunseverler sonraki haftalarda ise ‘Haftalık Premium’ paket için belirlenen standart ücret olan 240 TL’yi ödeyecek.