Üyelik

Üyelik

Son dakika üyelik haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan üyelik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan üyelik haber sayfamızda...

Üyelik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 952 uyelik haberi bulunmuştur.
Hepsiburada 2024'ün ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı
Hepsiburada 2024'ün ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı Nasdaq'ta işlem gören Hepsiburada, 2024 yılının ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı. Buna göre, Hepsiburada'nın toplam satış hacmi 2024 yılının ilk çeyreğinde 35,2 milyar liraya ulaştı ve yüzde 120 oranındaki büyüme beklentisini aşarak bir önceki yılın ilk çeyreğine kıyasla yüzde 137,8 oranında büyüdü. Enflasyon muhasebesine göre hesaplanan toplam satış hacmi ise geçen yılın aynı çeyreğine kıyasla yüzde 42,5 artarak 36,3 milyar lira olarak gerçekleşti.
14.06.2024 Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İspanya’nın Filistin’i tanıma kararı mühimdir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İspanya’nın Filistin’i tanıma kararı mühimdir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez ile ikili ve heyetlerarası yaptığı görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, “İspanya’nın Filistin’i tanıma yönünde aldığı karar, çok mühimdir. İspanya’nın bu tutumunun henüz Filistin’i tanımamış diğer ülkelere de örnek teşkil etmesi samimi temennimizdir” dedi.
13.06.2024 Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İspanya’nın Filistin’i tanıma kararı mühimdir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İspanya’nın Filistin’i tanıma kararı mühimdir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez ile ikili ve heyetlerarası yaptığı görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, “İspanya’nın Filistin’i tanıma yönünde aldığı karar, çok mühimdir. İspanya’nın bu tutumunun henüz Filistin’i tanımamış diğer ülkelere de örnek teşkil etmesi samimi temennimizdir” dedi.
13.06.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-İspanya Zirvesi’nde konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-İspanya Zirvesi’nde konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Madrid’de düzenlenen Türkiye-İspanya 8. Hükümetler Arası Zirvesi'nde konuştu.
13.06.2024 Dünya
Telefonda gazeteciyi dolandırma girişimi kamerada
Telefonda gazeteciyi dolandırma girişimi kamerada Ankara'da, Demirören Haber Ajansı (DHA) muhabiri Taha Ayhan'a kendisini avukat olarak tanıtan kimliği belirsiz kişi, yasa dışı bahis oynadığı gerekçesiyle adına açılan davanın kapanması için 15 dakika içinde 15 bin 500 lira ödemesi gerektiğini söyledi. Şüpheli, 15 bin 500 lira yerine 15 lira gönderilmesi üzerine Ayhan'ı tekrar arayarak tepki gösterip, telefonu kapattı. Daha sonraki aramalarda şüphelinin aradığı numaraya ulaşılamadı.
8.06.2024 Gündem
BM Güvenlik Konseyinin yeni geçici üyeleri seçildi
BM Güvenlik Konseyinin yeni geçici üyeleri seçildi Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde (BMGK) 2025-2026 döneminde geçici üye olarak görev yapmak için Somali, Pakistan, Panama, Yunanistan ve Danimarka seçildi. Geçici üyelik yapacak ülkeler Ekvador, Japonya, Malta, Mozambik ve İsviçre'nin yerine seçildi.
7.06.2024 Dünya
“Güvenlik hizmetleri her açıdan birbirini destekleyecek şekilde kurgulanmalı”
“Güvenlik hizmetleri her açıdan birbirini destekleyecek şekilde kurgulanmalı” Sanal dünyadan fiziki dünyaya kadar pek çok alanda artan riskler, hem bireyleri hem de şirketleri güvenlik konusunda endişeye sevk ediyor. Hırsızlıktan yangın alarmına, siber güvenlikten elektroniğe kadar birçok alanda çözümler sunan yerli platform Time Güvenlik’in Kurucusu Abidin Gök şirketlerin hangi alanda ne tür hizmetler almaları gerektiği konusunda yeterli bilgiye sahip olmadığını söyleyerek, “Hem bireyler hem de şirketler güvenlik hizmetlerine ihtiyaç duyuyor. Fakat bugün büyük şirketler bile hangi hizmetleri neden alması gerektiği konusunda yeterli bilgiye sahip değil. Çoğu zaman özel güvenlik hizmeti ve yangın söndürme sistemleri gibi herkes tarafından bilinen hizmetlerin yeterli olduğu düşünülüyor. Halbuki güvenlik dediğimiz konu kendi içerisinde bir bütün ve her açıdan birbirini destekleyecek şekilde kurgulanmalı” dedi.
27.05.2024 Teknoloji
Gürcistan istikrarsızlığa sürükleniyor endişesi
Gürcistan istikrarsızlığa sürükleniyor endişesi Güney Kafkasya ülkesi ve Türkiye’nin kuzeydoğu komşusu Gürcistan haftalardır kitlesel protesto gösterilerine sahne oluyor. Yaygın olarak “Yabancı ajanlar yasası” diye anılan “Yabancı Etkinin Şeffaflığı” adlı yasa tasarısını parlamentonun onaylamasının ardından uluslararası kamuoyunun ilgisi buraya yöneldi. Hükümet karşıtı, AB yanlısı protesto gösterilerini Tiflis’te izleyen Demirören Haber Ajansı (DHA), Gürcistan'daki yaşanan gelişmeleri derledi.
21.05.2024 Dünya
Bakan Şimşek: Türk Yatırım Fonu'nu 500 milyon dolar kayıtlı sermaye ile kuruyoruz
Bakan Şimşek: Türk Yatırım Fonu'nu 500 milyon dolar kayıtlı sermaye ile kuruyoruz Türk Devletleri Teşkilatı üyesi ülkeler tarafından kurulan Türk Yatırım Fonu'nun Guvernörler Kurulu Açılış Toplantısı İstanbul'da yapıldı. Burada konuşan Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Türk Yatırım Fonu'nu 500 milyon dolar kayıtlı sermaye ile kuruyoruz. Türk Yatırım Fonu hem kamu hem de özel sektör yatırımlarımızın ivmelenmesini sağlayacaktır. Ayrıca, Fon birçok alanda projelere teknik destek verecektir" dedi.
18.05.2024 Ekonomi
Bahçeli: Birkaç emniyet müdürünün açığa alınmasıyla geçiştirilemeyecek komplo devrededir
Bahçeli: Birkaç emniyet müdürünün açığa alınmasıyla geçiştirilemeyecek komplo devrededir MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Birkaç emniyet müdürünün açığa alınmasıyla geçiştirilemeyecek bir komplo devrededir. Nitekim hedef; MHP, AK Parti, Cumhur İttifakı ve son tahlilde Türkiye'dir. 17-25 emniyet ve yargı ortaklı darbe girişiminin tekrarını planlayanlara boyun eğersek boyumuz devrilsin, göz yumarsak gözümüz çıksın, eyvallah edersek de kanımız kurusun" dedi.
14.05.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hamas'ı terör örgütü olarak görmüyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hamas'ı terör örgütü olarak görmüyorum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis görüşmesinin ardından yaptığı açıklamada, "Ben Hamas'ı bir terör örgütü olarak görmüyorum. Tam aksine Hamas, 1947'den itibaren toprakları işgal edilmiş ve bu topraklarının işgalinden sonra da topraklarını koruma altına alan bir direniş örgütüdür" dedi.
13.05.2024 Politika
Hasan Arat: Finalin bu bayrak altında oynanması Türkiye'ye yakışır
Hasan Arat: Finalin bu bayrak altında oynanması Türkiye'ye yakışır Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, "Beşiktaş için 23 Mayıs çok kıymetli ve önemlidir. Kendileri final müsabakası için Atatürk Olimpiyat Stadı’ndan bahsetmiş. Çok nazikler. Bu stadyum milli bir stattır. Beşiktaş da zaten bu teklifi getirecekti. Ertuğrul Bey’in Trabzon’dan bu açıklamayı yapması tüm Türkiye’yi rahatlatmıştır. Çünkü geçen sezonun UEFA Şampiyonlar Ligi final maçının oynandığı bir statta Türkiye Kupası finalinin oynanması Türkiye’ye yakışır. Bu bayrak altında oynanması Türkiye’ye yakışır. Dolayısıyla halkımız bu durumdan mutlu olur. Tüm Beşiktaşlılar bu durumda mutlu olur. Trabzonluları da en güzel şekilde burada misafir ederiz" dedi.
11.05.2024 Spor
9 Mayıs Avrupa Günü Ankara’da resepsiyonla kutlandı
9 Mayıs Avrupa Günü Ankara’da resepsiyonla kutlandı Ankara'da, Avrupa Birliği'nin (AB) temellerinin atıldığı 9 Mayıs Avrupa Günü resepsiyonunda konuşan Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Büyükelçisi Nikolaus Meyer, "Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik kışkırtılmamış ve haksız saldırganlık savaşı hala tüm şiddetiyle devam ediyor. Gazze'deki savaş ve Ortadoğu'daki geniş çaplı istikrarsızlık, bölgede ve ötesinde bir güvensizlik ve çatışma dönemine işaret ediyor" dedi.
9.05.2024 Gündem
Tüketici Hakem Heyetleri, 1,9 milyar liralık uyuşmazlık başvurularını karara bağladı
Tüketici Hakem Heyetleri, 1,9 milyar liralık uyuşmazlık başvurularını karara bağladı Ticaret Bakanlığı, Tüketici Hakem Heyetlerinin 2024'ün ilk 4 aydında yaklaşık 1,9 milyar lira değerindeki 247 bin 966 uyuşmazlığın karara bağladığını açıkladı.
8.05.2024 Gündem
Kripto parada şikayetler yüzde 22 arttı; mart ayı zirve yaptı
Kripto parada şikayetler yüzde 22 arttı; mart ayı zirve yaptı Çözüm platformu Şikayetvar, 2024'ün ilk 4 ayı için kripto parayla ilgili gelen şikayetleri açıkladı. Platform tarafından yapılan açıklamaya göre,16 ayda şikayetlerin zirve yaptığı ay 3 bin 523 şikayet mart olurken geçen yıla oranla şikayetler yüzde 22 artış gösterdi. En çok ise sistem girişinde hata oluşması, hesabın sıfırlanması, kimlik doğrulamada karşılaşılan sorunlar, aracı kurumların komisyon ücretinin yüksekliği konularında şikayet alındı.
8.05.2024 Ekonomi
TotalEnergies istasyonlarında Pegasus BolBol üyelerine 100 lira yakıt puan hediye
TotalEnergies istasyonlarında Pegasus BolBol üyelerine 100 lira yakıt puan hediye TotalEnergies İstasyonlarının Pegasus Hava Yolları ile gerçekleştirdiği kampanya ile Pegasus BolBol üyelerine 100 lira yakıt puan hediye ediliyor. 3-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında farklı günlerde ve tek seferde ikinci bin 500 lira ve üzeri yakıt alımlarında 100 lira yakıt puan kazanmak mümkün.
3.05.2024 Ekonomi
Bakan Kacır ile AB Komsieri Ivanova'dan ortak basın toplantısı
Bakan Kacır ile AB Komsieri Ivanova'dan ortak basın toplantısı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Türkiye - AB Yüksek Düzeyli Diyalog Toplantısı sonrası AB Komiseri Iliana Ivanova ile ortak basın toplantısı düzenledi. Bakan Kacır konuşmasında "Avrupa’nın inovasyon ve teknoloji ekosistemine dinamizm ve ivme kazandıran genç araştırmacılarımız ve girişimcilerimiz için vize muafiyetinin kritik önemi haiz olduğunu belirtmek istiyorum. Aynı zamanda Gümrük Birliğinin mevcutta yaşanan sıkıntılar ve küresel ticarette yaşanan gelişmeler dikkate alınarak revizyonu, Türkiye ile AB arasında karşılıklı ticaretin ortak fayda temelinde daha ileriye taşınması için bir zorunluluk halini almıştır" dedi.
25.04.2024 Politika
Kütüphanelerde ‘yapay zekalı robot' dönemi
Kütüphanelerde ‘yapay zekalı robot' dönemi Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen yapay zeka destekli proje ile Türkiye'deki tüm kütüphaneler birbirine bağlanacak. Kütüphanelerde kullanıcıların kitaplara daha rahat ulaşabilmesi için yapay zekalı robotlar da devreye girecek.
23.04.2024 Video
Kütüphanelerde ‘yapay zekalı robot' dönemi
Kütüphanelerde ‘yapay zekalı robot' dönemi Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen yapay zeka destekli proje ile Türkiye'deki tüm kütüphaneler birbirine bağlanacak. Kütüphanelerde kullanıcıların kitaplara daha rahat ulaşabilmesi için yapay zekalı robotlar da devreye girecek.
23.04.2024 Gündem
Fatih Otluoğlu, BitHero'nun CEO'su olarak atandı
Fatih Otluoğlu, BitHero'nun CEO'su olarak atandı Yeni kripto para borsası BitHero’da CEO’luk görevine Fatih Otluoğlu atandı.
22.04.2024 Ekonomi
Bakan Fidan, Hollanda'ya gidecek
Bakan Fidan, Hollanda'ya gidecek Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Wittenburg Konferansı'nın 10'uncu Toplantısı kapsamında 19 Nisan'da Hollanda'ya gidecek.
18.04.2024 Politika
Beşiktaşlı eski yöneticilerden ‘üyelik sistemi’ uyarısı
Beşiktaşlı eski yöneticilerden ‘üyelik sistemi’ uyarısı Beşiktaş Kulübü eski yöneticileri, basın mensupları ile buluşarak görevdeyken maddi manevi tüm imkanları kullandıklarını ifade ettiler ve önemli açıklamalarda bulundular.
9.04.2024 Spor
DB Tarımsal Enerji, ISCC’ye üye olan ilk Türk şirketi oldu
DB Tarımsal Enerji, ISCC’ye üye olan ilk Türk şirketi oldu Biyoyakıt üretimindeki çevresel, sosyal ve ekonomik etkileri iyileştirme odağında yatırımlarda bulunan DB Tarımsal Enerji, ‘Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikasyonu’ sağlayan International Sustainability and Carbon Certification’a (ISCC) üye olan ilk Türk şirketi olduğunu duyurdu.
5.04.2024 Kurumsal
Eski Datça Belediye Başkanı CHP'li Uçar'ın sözlerine tepki
Eski Datça Belediye Başkanı CHP'li Uçar'ın sözlerine tepki Muğla’da, CHP’den Datça Belediye Başkanı seçilen Aytaç Kurt için düzenlenen devir teslim töreninde konuşan eski Belediye Başkanı Gürsel Uçar'ın, "Ne olursa olsun belediyeye her aldığımız kişi Cumhuriyet Halk Partili. Belediyeye aldığımız o Cumhuriyet Halk Partililerin bir MHP'li faşist bir insana, kim olursa olsun ona 'Başkanım' demesini içime sindiremiyorum" sözleri tepkilere neden oldu. CHP Datça İlçe Başkanı Sezai Öz, "Kullandığı ifadeler partimizin ve yeni belediye yönetimimizin resmi görüşünü yansıtmamaktadır" derken, MHP Datça İlçe Başkanı Gökhan Akyel de "Belediye bünyesinde işe alımların sadece CHP'li kişilerden yapıldığı itirafı da incelenmesi gereken bir konudur" dedi.
4.04.2024 Politika
TotalEnergies istasyonlarında Club üyelerine özel yakıt puan kampanyası
TotalEnergies istasyonlarında Club üyelerine özel yakıt puan kampanyası TotalEnergies istasyonları, müşteri deneyimi iyileştirilen ve müşteriye özel avantajların sunulduğu Club TotalEnergies üyelerine özel kampanya hazırladı. 4-15 Nisan tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında TotalEnergies istasyonlarında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak ikinci bin 250 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 75 TL Club TotalEnergies yakıt puanı hediye edilecek.
4.04.2024 Kurumsal

Benzer Haber Etiketleri

ispanya Cumhurbaşkanı Erdoğan filistin erdoğan beşiktaş

Üyelik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.