Özgür Özel

Özgür Özel

Son dakika özgür özel haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan özgür özel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan özgür özel haber sayfamızda...

Özgür Özel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.870 ozgur ozel haberi bulunmuştur.
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay: Aslolan hizmetlerle anılmak, eserler bırakabilmektir
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay: Aslolan hizmetlerle anılmak, eserler bırakabilmektirİzmir'in Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, göreve gelişinin üzerinden geçen 100 günlük süreci değerlendirdiği toplantıda, "100 gün önce yola çıktığımızda aklımızda tek bir şey vardı; Güzelbahçeli hemşerilerimin yaşam kalitesini artıracak hizmetler sunmak, makam, mevki için değil halk için çalışmaktı. Makamlar, mevkiler, isimler gelip geçicidir. Aslolan hizmetlerle anılmak, gönüllere yazılmak, eserler bırakabilmektir" dedi. Günay, ilçeye kreş, anaokulu ve aşevi açılacağını da duyurdu.
19.07.2024Video
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay: Aslolan hizmetlerle anılmak, eserler bırakabilmektir
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay: Aslolan hizmetlerle anılmak, eserler bırakabilmektirİzmir'in Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, göreve gelişinin üzerinden geçen 100 günlük süreci değerlendirdiği toplantıda, "100 gün önce yola çıktığımızda aklımızda tek bir şey vardı; Güzelbahçeli hemşerilerimin yaşam kalitesini artıracak hizmetler sunmak, makam, mevki için değil halk için çalışmaktı. Makamlar, mevkiler, isimler gelip geçicidir. Aslolan hizmetlerle anılmak, gönüllere yazılmak, eserler bırakabilmektir" dedi. Günay, ilçeye kreş, anaokulu ve aşevi açılacağını da duyurdu.
19.07.2024Politika
Ekrem İmamoğlu: Arnavutluk ve Tiran, Bektaşi geleneğinin çok önemli bir merkezidir
Ekrem İmamoğlu: Arnavutluk ve Tiran, Bektaşi geleneğinin çok önemli bir merkezidirİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Tiran Belediye Başkanı arkadaşım Erion bugün burada. Biliyorsunuz ki, Arnavutluk ve Tiran, Bektaşi geleneğinin çok önemli bir merkezidir. Orada da Balkan şehirlerinin yerel dinamiklerinin güçlü olması konusunda mücadelemizi sürdürüyoruz. Dolayısıyla mesele dünya çapında bir meseledir" dedi.
19.07.2024Politika
Vatandaşların yüzde 92,5’i Erdoğan-Özel görüşmesinin uzun vadede siyasette yumuşamaya sebep olmayacağını düşünüyor
Vatandaşların yüzde 92,5’i Erdoğan-Özel görüşmesinin uzun vadede siyasette yumuşamaya sebep olmayacağını düşünüyorAreda Survey araştırma şirketi, Türkiye genelinde 2 bin 432 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiği araştırmaya göre, Türk halkının yüzde 79,2’si Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 17 yıl sonra CHP Genel Merkezi’ne yaptığı ziyaretin siyasette bir değişikliğe yol açmayacağını ve yüzde 92,5’i de uzun vadede siyaseten bir yumuşamaya sebep olmayacağını düşünüyor. Ayrıca araştırmada Özgür Özel’in liderlik performansı da soruluyor ve halkın yüzde 68,1’i, Özel’in liderliğini Kemal Kılıçdaroğlu’ndan daha başarılı buluyor.
19.07.2024Kurumsal
Tanju Özcan: Bir kınama kalmıştı onu da almış olacağız
Tanju Özcan: Bir kınama kalmıştı onu da almış olacağızBolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle kınama istemiyle CHP Yüksek Disiplin Kuruluna sevk edilmesiyle ilgili, “Bundan sonra Yüksek Disiplin Kurulu savunmamı isteyecek. Ben de sözlü olarak tarihe not düşecek savunma gerçekleştireceğim. Yüksek Disiplin Kurulu’nu ikna edebileceğimi düşünüyorum. İkna edemezsem de ortaya garip bir durum çıkacak. Partide zaten 4 tane ceza var. Kemal Kılıçdaroğlu zamanında Suriyelilerle ilgili söylemlerimden dolayı uyarı cezası almıştım. Bir yıl geçici ihraç aldım, kesin ihraç aldım. Bir kınama kalmıştı, onu da almış olacağız” dedi.
18.07.2024Politika
Özgür Özel: Hepimiz o canların önünde kendimizi siper etmeye hazırız
Özgür Özel: Hepimiz o canların önünde kendimizi siper etmeye hazırızCHP Genel Başkanı Özgür Özel, eğitim sorunlarının konuşulacağı partisinin Eğitim Maratonu etkinliğinin TBMM'nin yanındaki Milli Egemenlik Parkı'nda yapılmasına, 'parkı hayvanseverler ele geçirecek' gerekçesiyle izin verilmediğini söyledi. Özel, "Sen Meclis'e hayvanları katledecek, öldürecek, zehirleyecek bir düzenlemeyi getir, buna isyan edenler, sesini duyurmaya çalışanlar koşsun Ankara'ya gelsinler; 'Milli Egemenlik Parkı'nı hayvanseverler ele geçirmesin.' Hepimiz hayvanseveriz, hepimiz o canların önünde kendimizi siper etmeye hazırız" dedi.
18.07.2024Politika
1 Mayıs'ta çıkan olaylarla ilgili yargılanan 25 kişi tahliye edildi
1 Mayıs'ta çıkan olaylarla ilgili yargılanan 25 kişi tahliye edildi1 MAYIS Emek ve Dayanışma Günü'nde Saraçhane'den Taksim'e yürümek isteyen grup polisin tüm uyarılarına rağmen dağılmamış ve polislere saldırmıştı. Çıkan olaylara ilişkin davaya bugün de devam edildi. Bugün yapılan duruşmada tutuklu yargılanan 25 kişi tahliye edilirken dava 24 Aralık tarihine ertelendi.
17.07.2024Gündem
Özgür Özel: CHP grubu Hayvan Hakları Yasası'na karşı kırmızı alarmdadır
Özgür Özel: CHP grubu Hayvan Hakları Yasası'na karşı kırmızı alarmdadırCHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Hayvan Hakları Yasası'nda CHP grubu kırmızı alarmdadır. En üst düzey kırmızı alarmdadır. Çok özel ve sağlık sorunlarına dayalı ve birinci derece akrabaların sağlık sorunlarına dayalı mazeretler hariç, grubumuz Meclis'te mücadelesini sürdürecektir" dedi.
17.07.2024Politika
Elazığ'da maden işçilerinin talepleri karşılandı, yeniden üretim başladı
Elazığ'da maden işçilerinin talepleri karşılandı, yeniden üretim başladıElazığ'ın Alacakaya ilçesinde işçilerin maaşlarında iyileştirme isteğiyle başlattıkları iş yavaşlatma eyleminin 17'nci gününde Eti Krom A.Ş., talepleri kabul etti. Eylemin 10'uncu gününde üretime ara veren kurum, işçilere verdiği yüzde 15 zam ve yılda 3 maaş ikramiye kararının ardından yeniden üretime geçti.
17.07.2024Gündem
MHP'li Büyükataman'dan, Özgür Özel'in 'el öpme' eleştirisine tepki
MHP'li Büyükataman'dan, Özgür Özel'in 'el öpme' eleştirisine tepkiMHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Terör örgütü sempatizanlarının elini öpmekten ar etmeyen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, FETÖ artıklarının suflelerini Meclis kürsüsünde tekrarlayarak Genel Başkanımızı ve kahraman özel hareket polislerimizi hedefe koymaya çalışmıştır" dedi.
16.07.2024Politika
Özgür Özel: Madem geçim yok, çok yakında seçim var
Özgür Özel: Madem geçim yok, çok yakında seçim varCHP Genel Başkanı Özgür Özel, en düşük emekli aylığının 12 bin 500 liraya çıkarılmasını öngören teklife ilişkin, "Bunun adı zam değil, emekliye ihanettir; yazıklar olsun. CHP olarak bu milleti bu cendereden kurtaracağız. Sadece zenginleri kayıran, yoksulu sömüren bu sisteme son verene kadar sizin için çalışacağız, sizin için mücadele edeceğiz. Bu ülkede ya yüzler gülecek ya da yüzleri güldürecek halkın iktidarı gelecek. Madem geçim yok, çok yakında seçim var" dedi.
16.07.2024Politika
TBMM'de '15 Temmuz' anma töreni
TBMM'de '15 Temmuz' anma töreni15 Temmuz darbe girişiminde bombalanan TBMM'de, anma töreni düzenlendi.
15.07.2024Politika
CHP Genel Başkanı Özgür Özel kızı İpek Özel’in mezuniyet törenine katıldı
CHP Genel Başkanı Özgür Özel kızı İpek Özel’in mezuniyet törenine katıldıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Hukuk Fakültesi’ni bitiren kızı İpek Özel’in mezuniyet törenine katıldı. İstanbul’da gerçekleşen törende, 6 bin öğrenci mezun olurken, Özel de kızının mezuniyet heyecanına ortak oldu.
14.07.2024Politika
CHP Genel Başkanı Özgür Özel Bosna Hersek’te
CHP Genel Başkanı Özgür Özel Bosna Hersek’teCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da Türkiye’nin Saraybosna Büyükelçiliğini ziyaret ederek Büyükelçi Sadık Babür Girgin ile görüştü.
10.07.2024Dünya
Destici: En düşük emekli maaşının 21 bin TL’nin üzerine çıkarılması lazım
Destici: En düşük emekli maaşının 21 bin TL’nin üzerine çıkarılması lazımBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Temmuz ayından itibaren asgari ücret net 21 bin 205 TL olmalıdır. Temmuz ayından itibaren en düşük emekli maaşı da 21 bin TL’nin üzerinde olmalıdır. Behemehâl en düşük emekli maaşının 21 bin TL’nin üzerine çıkarılması lazım. Bu olmazsa adalet sağlanmış olmaz, emeklilerimizde nefes alamaz. 2-3 bin lirayla nefes alınamaz” dedi.
10.07.2024Politika
Destici: En düşük emekli maaşının 21 bin TL’nin üzerine çıkarılması lazım
Destici: En düşük emekli maaşının 21 bin TL’nin üzerine çıkarılması lazımBÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Temmuz ayından itibaren asgari ücret net 21 bin 205 TL olmalıdır. Temmuz ayından itibaren en düşük emekli maaşı da 21 bin TL’nin üzerinde olmalıdır. Behemehâl en düşük emekli maaşının 21 bin TL’nin üzerine çıkarılması lazım. Bu olmazsa adalet sağlanmış olmaz, emeklilerimizde nefes alamaz. 2-3 bin lirayla nefes alınamaz” dedi.
10.07.2024Politika
CHP'li Emir: Suriye rejimiyle görüşmek için kimi adımlar atılıyor
CHP'li Emir: Suriye rejimiyle görüşmek için kimi adımlar atılıyorCHP Grup Başkanvekili Murat Emir, "Bizim tutumumuz öteden beri Suriye rejimiyle görüşmek yönünde olduğu için bu noktada da kimi adımlar atılıyor. Ama şu anda hangi aşamada olduğunu söylemek için biraz daha erken" dedi.
10.07.2024Politika
Başkentte ışık açma-kapatma eylemi yapıldı
Başkentte ışık açma-kapatma eylemi yapıldıCHP Genel Başkanı Özgür Özel'in çağrısı üzerine Ankara'da vatandaşlar ışık açma kapama eylemi yaptı.
9.07.2024Gündem
CHP Grubu, asgari ücret ve emeklilere zam talebiyle cep telefonlarının ışığını açıp kapattı
CHP Grubu, asgari ücret ve emeklilere zam talebiyle cep telefonlarının ışığını açıp kapattıHP Grubu TBMM Genel Kurulu'nda, asgari ücretlilere ve emeklilere zam yapılamamasını protesto etmek amacıyla cep telefonlarıyla ışık açma-kapatma eylemi yaptı.
9.07.2024Politika
Özgür Özel'den 'emekli maaşları' ve 'asgari ücret' için eylem çağrısı
Özgür Özel'den 'emekli maaşları' ve 'asgari ücret' için eylem çağrısıCHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Asgari ücret artsın, emekli maaşı bir asgari ücret olsun' diyorsan; bu akşam saat 21.00'de başlıyoruz. Işıkları yakın, ışıkları kapatın. Uzaydan görünecek. Kendinizi gösterin, zam isteyenler bizimle birlikte olsun, ayağa kalkın ve ışıkları yakın. Hep birlikte sesimizi duyuracağız. Durmadık yeni başlıyoruz, zammı söke söke alacağız. Ya zam olacak, geçim olacak ya da hiç yolu yok seçim olacak" dedi.
9.07.2024Politika
Özgür Özel, Sinan Ateş'in annesi ve kız kardeşiyle görüştü
Özgür Özel, Sinan Ateş'in annesi ve kız kardeşiyle görüştüCHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ankara'da uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in annesi Saniye Ateş ve ablası Selma Ateş ile görüştü.
8.07.2024Politika
İşçi konfederasyonları, asgari ücrete ilişkin ortak açıklama yapacak
İşçi konfederasyonları, asgari ücrete ilişkin ortak açıklama yapacakCHP Genel Başkanı Özgür Özel, Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) Genel Başkanı Mahmut Arslan ile görüştü. Arslan, asgari ücret ile ilgili HAK-İŞ, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) ve Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'nun (DİSK) yarın ortak açıklama yapacağını belirtti.
8.07.2024Ekonomi
Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Yusuf Can Zeybek oldu
Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Yusuf Can Zeybek olduEdirne'de 663'üncüsü düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı, Mustafa Taş'ı yenen Yusuf Can Zeybek kazandı. Zeybek, başpehlivanlığı üst üste ikinci kez kazanmış oldu.
7.07.2024Spor
664'üncü Kırkpınar Ağası Ufuk Özünlü oldu, kemeri Özgür Özel taktı
664'üncü Kırkpınar Ağası Ufuk Özünlü oldu, kemeri Özgür Özel taktıEdirne'de gerçekleştirilen 663'üncü Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde, geleneksel ağalık koç ihalesi yapıldı. Kırkpınar'da 15 yıl ağalık yapan, 4 altın kemerli Seyfettin Selim'in, ağalık ihalesinde lehine çekildiği, iş insanı Ufuk Özünlü, 34 milyon 571 bin 852 lira vererek, 664'üncü Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası oldu. Özünlü'ye ağalık altın kemerini, CHP Genel Başkanı Özgür Özel taktı.
7.07.2024Gündem
Özgür Özel: Geçim olmazsa hiç merak etmeyin yakında seçim olur
Özgür Özel: Geçim olmazsa hiç merak etmeyin yakında seçim olurCHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Buradan tekrar ediyoruz. Ya asgari ücrete zammı verecekler ya da biz söke söke alacağız. Zamları yaparsanız sorunlar bitmez ama hiç olmazsa birazcık geçim olur. Ama geçim olmazsa hiç merak etmeyin yakında seçim olur" dedi.
7.07.2024Politika

Benzer Haber Etiketleri

Özgür özelchpgüzelbahçeizmirmustafa

Özgür Özel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.